Temiz Su Tesisatı

su-tesisatini-aletle-kontrol-eden-firma-337

Tadilata gireceksiniz işine güvenilir bir tesisatçı arıyorsunuzdur. İşte tam burada kalitesiyle, güven veren hizmetiyle çalışan firmamızı arayabilirsiniz. Temiz su tesisatlarınızı gözünüz arkada kalmadan yeniliyoruz. Ortalama hemen hemen herkesin tanıdığı bir tesisatçı vardır. Fakat tanıdığınız ustaya güvenmek sizi yanılgıya düşürebilir.

Temiz Su Tesisatı Yapan Firmalar

Farz edelim ki tesisat çekildikten sonra boruların üzeri seramikle kaplandı. İşin üzerinden 6 ay geçti ve alt kata bir su sızıntısı oldu. Bunun tamir, kırım ve seramiklerini kim karşılayacak. Bu yüzden firmamıza güven duyabilirsiniz. Su tesisat şirketimiz yaptığı tüm işlerin arkasında durduğu için, su sızıntısını bulan cihazlara sahiptir. Bu cihazlarla evinize gelip kaçağın yerini buluyoruz. Cebinizden bir kuruş çıkmadan, sizi bu sıkıntıdan kurtarıyoruz. İstanbul Tesisat olarak temiz su tesisatında 30 yıllık tecrübemiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. İnşaat halindeki binaların ya da tadilata girmiş dairelerin temiz su tesisatını da pis su tesisatını da tek elden yapabiliyoruz. Uzman ekibimiz ile hizmet verdiğimizden İstanbul’da tesisatçı firma olarak hem Avrupa hem de Anadolu yakasında tadilat işleriniz için bize başvurabilirsiniz.
Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55
temiz-su-tesisatini-degistiren-sirketler-336

Demir su borunuzu değiştirin

Eskiyen binalarla birlikte, su tesisatı da zamanla eskimeye başlar. 1990 öncesi binalarda demir boru ile su tesisatlarınız yapılıyordu. Kullanılan bu demir borular, zamanla paslanarak, çürüyerek şebeke suyunu içilmez hale getirebilir ya da paslanan borudan pislikler gelerek musluğunuzu tıklayabilir. Yeni sistem plastik boru su tesisatlarında bu sorunu ortadan kaldırıyoruz. Evinizin ya da işyerinizin tesisat borularını ve musluklarınızı en ekonomik şekilde ECA musluklar kullanarak değiştirebilirsiniz. Su tesisatı değiştirmenin fiyatı nedir diye merak ediyorsanız bizi arayıp ekonomik temiz su tesisatı değiştirme hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Su Faturalarını Ucuzlatın

Demir su borularınız yer altında delindiğinde, damla damla betona akarak hem faturanızı kabartır, hem de alt kat komşunuzun tavanını kabartabilir. İstanbul Tesisat olarak, su kaçağı olan yeri bulup değiştirebiliriz ya da eski su tesisatını tamamen değiştirip yerine, kaliteli plastik boru kullanarak, evinizin temiz su tesisatını ve atık su tesisatını değiştirebiliriz.

Temiz Su Tesisatı Döşenirken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Su tesisatını değiştireceğim, sorun çıkmaması için nelere dikkat etmeliyim? diye düşünüyorsanız size birkaç ipucu vererek değişen su tesisatında problem çıkma durumu konusunda tedbir almanızı sağlayabiliriz.

  • Su tesisatı yapan firmanın kullandığı malzemelerin kaliteli olduğundan emin olun.
  • Tesisat yapılmadan önce borularda çatlak olup olmadığını kontrol ettirin.
  • Temiz su tesisatlarında yaşanan kaçakların çoğu usta hatalarından kaynaklanmaktadır. Su tesisatı yapan ustanın deneyimli olmasına dikkat edin.
  • Su tesisatının döşenmesinin ardından su tesisatına basınç testi yaptırın.
  • Eğer şebeke suyunuz basınçlı geliyorsa, temiz su tesisatının bağlı olduğu ana vanaya basınç düşürücü taktırın.

Eğer tüm bu söylediklerimize dikkat ederseniz uzun yıllar boyu sorun çıkarmayan su tesisatınız olabilir. Ancak usta hatalarının yanı sıra su tesisatında yaşanan sorunların kullanıcılardan da kaynaklandığını unutmayın.

Yorum yapın

Tıkla Ara