Makineyle Tıkalı Gider Açan Servis


kirmadan-atik-su-gider-borusu-acan-servisler-876

Makineyle tıkalı gider açan servis apartmanlarımızda okullarımızda ve hastanelerimizde çok ihtiyaç duyduğumuz bakım hizmetlerinden bir tanesidir. Zamanla kullandığımız atık su gider borularında kireçlenme, yağlanma ve yabancı maddelerden dolayı tıkanmalar görülebilmektedir. Tıkalı gider açma servisi çok yaygın hizmet ağı olmadığı için, her zaman doğru araçlarla doğru hizmet mümkün olmayabilmektedir.
Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55
1990 yılından önce tıkalı gider açma servisi kanalcı olarak piyasada bulmak çok mümkündü. O yıllarda teknoloji pek gelişmediği için, kanalcılar kendi çaba ve emekleriyle gider borularına müdahale ediyorlardı. Kanalcı ustaları giderlere bir hortum yardımıyla su verip, suyun boruda sıkışmasını sağlardı. Bu çözüm yalnızca geçici olarak giderleri açardı. Üstelik işlemin başarı oranı çok düşüktü. Ayrıca bu işlemin uygulanması sırasında, etrafında tamamen kirlenme meydana gelirdi. Hortum işleminde başarısız olan kanalcı usta başka bir yönteme geçiyordu. Fakat bu yöntem hiç kimsenin evinde istemediği bir uygulamadır. Tıkalı olan boruya müdahale için, bir noktadan kırmaya başlayarak tıkalı olan bölgeye ulaşıncaya kadar birkaç metrelik mesafe kırılırdı. Bu kırım genelde ya mutfakta ya da banyoda yapılırdı. Mutfakta olduğunu düşünürsek mutfak dolaplarını ve fayansları kullanılmaz hala getirebiliyordu. Bu durumda da evler tamamen bir inşaat başlamış gibi olurdu. Hal böyle olunca da korku içinde ve huzursuz olmamızı sağlamaktaydı. Bu yöntemin masraflı olduğunu da unutmamalıyız.

Tıkanıklık Açma Hizmeti

Doksanlı yıllarda hizmete başlayan İstanbul Tesisat Avrupa’daki teknolojiyi yakından takip ederek, son sistemde üretilmiş kanal veya tıkalı gider açma makineleri bünyesine kazandırarak ilk olarak İstanbul’da faaliyete başlayarak diğer illerimizde de tıkalı gider açma servisi adı altında hizmete başlamıştır.  Ev ve iş yerlerinizde oluşacak her türlü lavabo, tuvalet veya banyo gider tıkanmalarına, günümüzün son sistem teknolojisini kullanılarak çözüm oluşturmaktadır. Tıkalı gider açma servisimize talepte bulunduğunuz zamandan sonra, ekiplerimiz en kısa zamanda adrese ulaşıp, titiz ve temiz çalışma sonucu yaklaşık yarım saat içinde hizmeti başarıyla gerçekleştiriyoruz. İlk olarak tıkalı gider hattına makine yardımı ile müdahale dilip tıkanıklığı açmaktayız. Son olarak gider borusuna kamera salınıp, borunun içinin görüntüsü alınarak, yapılan işlemin başarılı olup olmadığı sizlerle paylaşılmaktadır. Kamera ile görüntü alındıktan sonra tıkalı gider açma servisi elemanlarımız tesisatta kalıcı bir problemin olduğunu tespit ederse, sizlerle paylaşıp çözümünü rapor olarak size vermektedir.

robot-makine-ile-gider-acma-servisi-872

Lavabo Açmak İçin Kullandığımız Makinelerin Özellikleri

Lavabo tıkanıklığı sorunu her evde görülebilmektedir. Bu yüzden tıkanıklık meydana geldiğinde hangi işlemler yapılmalıdır konusunda bilgi sahibi olunması önemlidir. Tıkalı gider açma işlemleri artık teknolojinin gelişmesi ile birlikte makinelerle yapılabilmektedir. Lavabo tıkanıklığını açan makineler, bu işlem sırasında kullanıldığında tıkanıklık açma daha kısa sürmektedir ve temiz bir iş ortaya çıkar. Lavabo açan makineler ile lavabo açılacağı zaman ilk olarak kamera ile tıkanıklığın nerede ve ne kadar olduğu tespit edilmektedir. Tıkalı bölge makine yardımı ile açıldıktan sonra ise geri çekilmektedir. Böylece tıkanıklık tamamen ortadan kalkmış olur.  Hortumun ucundaki top tıkalı bölgeye hızlıca vurduğunda hızdan dolayı tıkanıklık açılmakta ve problem ortadan kalkmaktadır. Makineler ile yapılan işlemler genelde kalıcıdır, bu yüzden uygulanması daha iyidir.

Makineyle Tıkalı Gider Açan Firma

İstanbul Tesisat, makine kullanarak gider açan firma olarak İstanbul’un tüm ilçelerine hızlı ve garantili hizmet vermektedir. Makineli gider açma servisimiz;

  • Makineyle gider açma
  • Makineyle Kanal Açma
  • Makineyle Pimaş açma
  • Makineyle kanalizasyon borusu açma
  • Makineyle tuvalet tıkanıklığı açma
  • Makineyle Klozet açma
  • Makineyle lavabo açma
  • Makineyle mutfak lavabosu açma vb. hizmetleri vermektedir.

Gider açmada kullanılan makineler günümüz teknonolojisi sayesinde faydalanmamıza yarasa da eline her gider açma makinesi alan gideri açacak diye bir şey söz konusu değildir. Bunun için ustalık ve uzmanlık gerekir. Firmamızın bünyesindeki tesisatçı ustalar, gider açma konusunda yılların deneyimini teknolojiyle birleştirerek size garantili çözümler sunmaktadır.

Cihazla Tıkanmış Gider Açan Tesisat Firması

Mutfak ya da lavabo giderinize bıraktığınız her artık sizin için ciddi bir probleme neden olur. Özellikle boruların iç kısmına takılarak zamanla tıkanmaya yol açan unsurları düşünerek tıkanmalara yol açacak uygulamalardan uzaklaşmak gerekmektedir. Peki, bu önemli bilgiden haberdar olmadığınız süre içerisinde yemek artıkları, kıl, tüy ya da tuvalet kâğıdı gibi unsurlar nedeniyle meydana gelen tıkanmalara bir çözüm yok mu? İstanbul Tesisat hem tecrübeli bir ekip hem de teknolojiden maksimum manada faydalanan bir marka olarak size yardımcı olmaktadır. 

Cihazla tıkanmış gider açan tesisat firması rolüyle tesisatınızdaki bütün tıkanmaların ortadan kaldırılmasına imkân sağlıyoruz. Bu sayede tıkanma kaynaklı su geri tepmesi ya da suyun lavabo teknesinde birikmesi gibi durumlardan kurtulmanızı sağlıyoruz. Üstelik tesisatınızdaki tıkanıklığı açma konusunda tercih ettiğimiz yaklaşımlar sayesinde en kısa sürede çözüme ulaşmanızı sağlıyoruz. 

 Cihazla Tıkanmış Gider Açma Yöntemleri

Makineyle tıkanan boruları açmak amacıyla adresinize gelen ekibimiz rastgele bir uygulamaya başvurmamaktadır. Tam aksine öncelikle sorunun ne olduğunun belirlenmesi gerekir. Sonrasında da bu soruna yönelik en makul çözümün ortaya çıkarılması söz konusudur. Ekibimiz, tıkanma yaşanan boruları inceledikten sonra hangi cihazla gider açma uygulaması gerçekleştirileceğine karar vermektedir. Bu yaklaşım boruda ortaya çıkan tıkanmayı giderdiği gibi tıkanma açarken boruya zarar verilmemesini de sağlar. Siz de tıkalı gider borusu açma ile alakalı hizmet almak mı istiyorsunuz? Profesyonel hizmetler için bizi arayarak kaliteyi elde edebilirsiniz.

Yorum yapın

Tıkla Ara