1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 oy, ortalama puan: 5,00 Verdiğiniz oy için teşekkürler
Loading...

Makineyle Tıkalı Gider Açan Servis

Makineyle tıkalı gider açan servis apartmanlarımızda okullarımızda ve hastanelerimizde çok ihtiyaç duyduğumuz bakım hizmetlerinden bir tanesidir. Zamanla kullandığımız atık su gider borularında kireçlenme, yağlanma ve yabancı maddelerden dolayı tıkanmalar görülebilir. Tıkalı gider açma servisi çok yaygın hizmet ağı olmadığı için, her zaman doğru araçlarla doğru hizmet mümkün olmayabilir.

1990 yılından önce tıkalı gider açma servisi kanalcı olarak piyasada bulmak çok mümkündü. O yıllarda teknoloji pek gelişmediği için, kanalcılar kendi çaba ve emekleriyle gider borularına müdahale ediyorlardı. Kanalcı ustaları giderlere bir hortum yardımıyla su verip, suyun boruda sıkışmasını sağlayarak, geçici olarak giderleri açabilmekteydiler. Ancak bu işlemin başarı oranı çok düşüktü. Ayrıca bu işlemin uygulanması sırasında, etraf tamamen kirlenmekteydi. Hortum işleminde başarısız olan kanalcı usta başka bir yönteme geçiyordu. Fakat bu yöntem hiç kimsenin evinde istemediği bir uygulamadır. Tıkalı olan boruya müdahale için, bir noktadan kırmaya başlayarak tıkalı olan bölgeye ulaşıncaya kadar birkaç metrelik mesafe kırılmaktaydı. Bu kırım genelde ya mutfakta ya da banyoda yapılırdı. Mutfakta olduğunu düşünürsek mutfak dolaplarını ve fayansları kullanılmaz hala getirebiliyordu. Bu durumda da evler tamamen bir inşaat başlamış gibi olurdu. Hal böyle olunca da korku içinde ve huzursuz olmamızı sağlamaktaydı. Bu yöntemin masraflı olduğunu da unutmamalıyız.

Doksanlı yıllarda hizmete başlayan İstanbul Tesisat Avrupa’daki teknolojiyi yakından takip ederek, son sistemde üretilmiş kanal veya tıkalı gider açma makineleri bünyesine kazandırarak ilk olarak İstanbul’da faaliyete başlayarak diğer illerimizde de tıkalı gider açma servisi adı altında hizmete başlamıştır.  Ev ve iş yerlerinizde oluşabilecek her türlü lavabo, tuvalet veya banyo gider tıkanmalarına, günümüzün son sistem teknolojisini kullanılarak çözüm oluşturmaktadır. Tıkalı gider açma servisimize talepte bulunduğunuz zamandan sonra, ekiplerimiz en kısa zamanda adrese ulaşıp, titiz ve temiz çalışma sonucu yaklaşık yarım saat içinde hizmeti başarıyla sonlandırmaktayız. İlk olarak tıkalı gider hattına makine yardımı ile müdahale dilip tıkanıklığı açmaktayız. Daha sonra gider borusuna basınçlı su vererek, içinde kalan küçük parçaların ana kanalizasyona gitmesini sağlamaktayız. Son olarak gider borusuna kamera salınıp, borunun içinin görüntüsü alınarak, yapılan işlemin başarılı olup olmadığı sizlerle paylaşılır. Kamera ile görüntü alındıktan sonra tıkalı gider açma servisi elemanlarımız tesisatta kalıcı bir problemin olduğunu tespit ederse, sizlerle paylaşıp çözümünü rapor olarak size vermektedir.

Makineyle Tıkalı Gider Açan Firma

İstanbul Tesisat, makine kullanarak gider açan firma olarak İstanbul’un tüm ilçelerine hızlı ve garantili hizmet vermektedir. Makineli gider açma servisimiz;

  1. Makineyle gider açma
  2. Makineyle Kanal Açma
  3. Makineyle Pimaş açma
  4. Makineyle kanalizasyon borusu açma
  5. Makineyle tuvalet tıkanıklığı açma
  6. Makineyle Klozet açma
  7. Makineyle lavabo açma
  8. Makineyle mutfak lavabosu açma v.b. hizmetleri vermektedir.

Gider açmada kullanılan makineler günümüz teknonolojisinden faydalanmamıza yarasa da eline her gider açma makinesi alan gideri açacak diye bir şey söz konusu değildir. Bunun için ustalık ve uzmanlık gerekir. Firmamızın bünyesindeki tesisatçı ustalar, gider açma konusunda yılların deneyimini teknolojiyle birleştirerek size garantili çözümler sunmaktadır.

Bu içeriği paylaş
Tüm yorumları göster

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.