24 saat Açık Su Tesisatçı

acil-su-kacagi-tespit-ekibi-10

İstanbul Tesisat 24 saat verdiği su tesisatı servisiyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Acil işleriniz için, saat kaç olursa olsun çekinmeden arayabilirsiniz. İstanbul’un geceleri açık ilk su tesisat firmasıyız. Müşterilerimiz için hizmette sınır tanımıyoruz.

Gece yarısı aniden uyanarak üst kattan dökülen suların tuvaletten taşma yaptığını görebilirsiniz.  Klozetten geri taşan sular için endişe etmenize gerek yok. 7 gün 24 saat açık hizmet veren firmamız cihazlı tesisatçı kadrosuyla tüm sorunlarınızı saat ayrımı yapmaksızın sonlandırıyor. İstanbul su tesisatı işlerinde referansı en fazla tesisat firması olan firmamız, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Ustalarımız acil tesisat servisi hizmetlerinde de firmamızın güvencesiyle yanınızdadır.

Giriş katta oturanların mutfak dolapları, her zaman tehlike içerisindedir. Üst katların borusu, bodrum katta oturan dairenin hemen altından geçtiği için, boru tıkanınca kendini tıkanan bölgeye en yakın gider borusundan dışarıya atar. Bulaşık suyu dolaplarınıza zarar vermeden önce, hemen temizlemeniz gerekir. Temizlemek için de sorunun bir an öce giderilmesi gerekmektedir. Firmamız acil tesisat servis hizmetini İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasındaki tüm semtlere vermektedir. Tek yapmanız gereken arayıp servis kaydı açtırmak.
Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55
acil-tikaniklik-acma-servisi-istanbul-9

Acil Tesisat Hizmetlerimiz

 • Taşan tuvalete acil müdahale
 • Patlayan gider borularına acil müdahale
 • Klozetten taşan sulara acil müdahale
 • Tıkalı lavabo giderine acil müdahale
 • Tıkanıklık açmak için 24 saat tesisatçı bulundurmak firmamız için de zordur. Genelde gündüz yapılacak işler için, evinize gece yarısı tesisatçı çağırmak, gürültüden diğer komşularınızı rahatsız edebilir. Çünkü tıkanıklık açma robotu, biraz gürültülü bir alettir.

  7/24 SERVİS HİZMETİNİ BİR SÜRELİĞİNE DURDURDUK.

  MESAİ SAATLERİ DIŞINDA SERVİS HİZMETİ VEREMİYORUZ.

  DUYURU:

  Geceleri servis hizmetini 08 Şubat 2012 tarihi itibariyle kaldırdık. Mesai saatleri dışında pek fazla servis çıkmadığı için, maliyetlerimizi karşılamamaktadır. Bu yüzden tıkanan lavabo, tuvalet giderleri açmak dışında farklı bir hizmet veremiyoruz.

Yorum yapın

Tıkla Ara