Su Patlağı Bulma

Su-Patlagi-Bulma

Su patlağı tespit etmek artık çok kolay! Eskiden kalma yöntemleri teknoloji sayesinde rafa kaldırdık. Kameralı sistemlerle boru patlaklarını tespit edip, 2 yıl garantili bir şekilde onarımını gerçekleştiriyoruz. Su borusu patladığında alt katta su kaçağı meydana gelir. Alt katın tavanında sararma ve damlama şikayeti varsa mutlaka tesisat borularınız da patlak var demektir.

Evinizden, iş yerinizden sizi sıkıntıya sokan su patlaklarını artık kırmadan dökmeden ve sonucunda vaktinizi harcayan temizlikle uğraşmadan, ileri teknoloji sayesinde minimuma indirdik.

Konusunda uzman ekiplerimizle, son teknoloji cihazlarla garantili çözüm üretiyoruz. Sıklıkla rastlanan su patlaklarında sorunun nereden kaynaklandığının bilinmemesi ve gelişigüzel yapılan kırma işlemleri, olumsuz sonuçlar vereceğinden sizi maddi manevi zarara uğratabiliyor. Bizim çözüm odaklı çalışma sistemimizle, böyle bir sorunla karşılaşmayacağınızın teminatı verilmektedir.

Kaliteli hizmetimiz ve uygun fiyatlarımızla firmamız güvenin adresidir. Su tesisat borularında çürüme veya malzeme hatası sonucu boru patlağı meydana gelebiliyor. Kırmadan su tesisatında boru patlağını bulan cihazlar ile tespit edilip onarımı yapıldığında size daha az maliyet çıkarılıyor.

Farklı yöntemlerle her zaman su akıtan yeri bulma kolay değildir. Tesisat ustalarının geneli, alt daireden damlayan yerin üstüne bakarak tam o noktayı kırarlar. Bu tür yöntemler her zaman doğru çıkmayabiliyor. Hızlı çözüm için eskiden kalma yöntemlerle değil çağımıza uygun kameralı sistemlerle su kaçağının yerini buldurabilirsiniz.

Kameralı Cihazla Su Kaçağını Tespit Etme

Ev sahiplerinin en korkulu tesisat problemi su kaçaklarıdır. Yeni boyatılmış ya da tadilatı yapılan bir evde su kaçağı belirtilerine rastlamak sizi çılgına çevirebiliyor. Sakın ola ki evimde yeniden tadilat yapılacak diye üzülmeyin. Eski yöntemleri kullanan mahalle arası tesisatçılar evinizde tadilata neden olacak çalışmalarla kaçağın yerini tespit etmeye çalışırken, İstanbul Tesisat kameralı su kaçak tespit cihazlarıyla kırmadan kaçağın yerini tespit edebiliyor. Siz de su tesisatınızda kaçak olduğunu düşünüyorsanız bizi arayıp servis kaydı açtırın. Ustalarımız gelip, kaçağın yerini tespit etsin ve ardından garantili bir şekilde onarımını yapsın. Size de tadilattan uzak kahvenizi yudumlamak kalsın.

Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55

Su Borusu Neden Patlar?

Su patlağı, tesisat borularında meydana gelen basınç ve zorlanma nedeniyle ortaya çıkar. Bu durum suyun boru dışına sızması ve evin her tarafında su kaynaklı sorunlar yaşanmasına neden olmaktadır. Su borusu patlamasının neden olduğu sorunları çözmeniz için patlağı en kısa sürede tespit etmeniz ve tamir ettirmeniz gerekir. Su patlağını en kısa sürede bulmanız için kameralı cihaza su kaçağı tespiti tercih edilebiliyor. Buna ek olarak ses cihazı ile su kaçağı bulma da avantajlı bir seçenek olarak kabul edilmektedir. Şimdi hazırsanız İstanbul Tesisat olarak size bu konuda neler sunduğumuza bir bakalım!

Ses Cihazı ile Su Kaçağını Tespit Etme

Kameralı su kaçağı tespiti hem hız hem de kesinlik yönünden oldukça başarılı bir seçenek olarak kabul edilmektedir. Bu nedenle de ses cihazı çok kullanışlı bir yöntem ancak daha az tercih edilen seçenektir. Müşterilerin çok ciddi olmayan su kaçaklarında ve soğuk su tesisatındaki kaçaklarda ses cihazı öne çıkar. Maliyet açısından da daha avantajlı bir seçenek olan ses cihazı ile su kaçağı tespiti yapın. Böylece evinizin su patlakları nedeniyle mahvolmasını önlemenize yardımcı olacaktır. O halde beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayarak çözümlere başvurmaya yönelmelisiniz.

Yorum yapın

Tıkla Ara