Su Kaçağı Tamiri & Kameralı Su Arıza Tespiti – Tesisat Tamiri

kamerali-aletlerle-su-kacagi-tespit-ve-tamirini-yapan-sirketler-65

Tesisat tamiri maharetli ustaların elinde yapıldığı zaman, ortaya fevkalade sonuçlar çıkabiliyor. Kullandığımız cihazlarla tesisat arızasının yeri bulduğunda iş bu kadarla da bitmiyor. Önemli olan su borusunu tamir edip, müşterinin sıkıntısını kökünden çözmektir. Örneğin su damlayan yerin üstü parke ile kaplı olabilir. Su akıntısının nereden geldiğini bulmak için makinelerimiz var. Üstelik her tesisatçı da bulunmayan kameralı tesisat arızası bulan cihazlarla işinizi yapıyoruz. Bu cihazlar, su arızasının nerede olduğunu bize gösteriyor. Su arızasını bulduktan sonra, tesisatın tamirini de bize yaptırabilirsiniz. Ya da kendi tesisatçı ustalarınız varsa, onlara yaptırabilirsiniz. Şüpheli yerleri değil, arızalı bölgenin direk tamirini yapmak, tecrübe ve teknoloji gerektirir. Aslında sızdırmanın yerini bulmak, %80 tecrübe ve %20 teknoloji gücüyle oluşan bir iştir.

Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55

İstanbul su sızınıtısı tespit ekibi

Kaçakların yanlış uygulama ve kalitesiz malzeme kullanımı sonucu oluştuğunu biliyor musunuz? Piyasada hatasız, dört dörtlük iş yapan su tesisatçısı bulmak gerçekten zordur. Bizim yaptığımız iş, diğer su tesisatçılarının hatalarını bulup onarmaktan geçer. Problemin ustadan mı, yoksa kullanılan malzemeden mi kaynaklandığını söylemek de bize kalıyor. Su tesisat borularında hiç beklemediğiniz anda ortaya çıkan arızaları, kameralı cihazlar ile tespit edip, onarımını gerçekleştiriyoruz. Su kaçağının tamirini yapmak da en az arıza tespiti kadar önemlidir. Bulduğumuz su tesisat arızasını firmamıza verdiğiniz zaman, 2 yıl garantili şekilde dairenizde oturursunuz. Banyonuzda bir su kaçağı meydana geldiğinde, İstanbul Tesisat ekibi gelip su tesisat arızasını buluyor ve 2 yıl garantili olarak arızanın tamirini yapıyor. Su sızıntısı arama cihazlarıyla, kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Tecrübe ve ustaların işi yaparken kendi işiymiş gibi benimsemesi, firmamızın kalitesini artıan özellikleridir.

kamera-ile-su-tesisati-arizasini-bulan-firmalar-03

Alet ile su sıznıtısı tespit eden firmalar

Biz hep şunu söylüyoruz; işinizi her firma yapabilir. Biri 10 kuruşa yapıyorsa diğeri 20 kuruşa yapar ve sonuç olarak bir şekilde işiniz görülür. Ama işi yapmakla iş bitmez. Yapılan işin arkasında durmak önemlidir. Yapılan tamire veya bulunan su sızıntı arızasına sahip çıkmak gerekmektedir. İstanbul Tesisat, benzeri firmalardan farklı olarak telefon açtığınızda sadece temiz su borularındaki kaçaklara baktığımızı söylemiyoruz. Evinizin içerisinde meydana gelen tüm sızıntılara bakıyoruz. Ustalarımız yılların deneyimiyle temiz su kaçaklarını makinesiz buluyor. Ancak önemli olan, pis su borularında kaçak aramaktır. Piyasada bu işi yapan firma sayısı elin parmaklarını geçmeyecek kadardır. Her yerde olmasa da pis su giderlerinde de nokta atışı yaptığımız işler olmuştur. İstanbul Tesisat olarak, sektörde geçen 5 yılın ardından su kaçağını bulmak kaliteli ustalarımız için çocuk oyuncağı. Sistemi çok iyi bildiğimiz ve yıllardır bu sistemlerin yapımını gerçekleştirdiğimiz için, su kaçağını hemen buluyoruz. Su kaçağı tamirini başarılı bir şekilde yapmaktayız.

Kırmadan Su Kaçağı Tamiri

Evinizde ve iş yerinizde su kaçağı mı var? Faturanız yüksek mi geliyor? Bu kaçağın yerini bulamıyor musunuz? Evinizi kırdırmaktan mı korkuyorsunuz? Alt daireye su sızıntısı var, ve yerini bulamıyor musunuz? Oluşan kalorifer kaçaklarını, kombi su kaçaklarını hiçbir yeri kırmadan, ilaçla kapatıyoruz. Kalorifer suyunuz sürekli eksiliyor mu? En iyi yöntem kimyasal kullanarak kapatmaktır. Aynı fayansları bulmanız mümkün değilken ne gerek var parkeyi kaldırmaya, fayansları kırdırmaya?

Kameralı Sistemle Su Tesisat Tamiri

Gider borularında oluşan su kaçaklarını, kırmadan dökmeden, kameralı sistemle tespit edilip, tamiri yapılmaktadır. Giderlerde oluşan su sızıntıları artık büyük bir problem olmaktan çıktı. İster tıkanma nedeniyle ortaya çıkan su kaçağı olsun, ister hatalı tesisat yapımı yüzünden, ister de zamanla boruların hasar görmesi sonucu gider borularında su kaçağı meydana gelsin, kameralı cihazla su kaçağı tespiti hizmetimizden faydalanarak sorunu çözebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken size en yakın İstanbul Tesisat şubesini arayıp servis kaydı açtırmak!

Tıkla Ara