Kırmadan Tuvalet Açma Ustası

robot-makine-ile-tuvalet-acan-tesisatci-ustasi-02

Şehir hayatının birçok zorluğuyla birlikte yaşıyoruz. İç mekânlarda en çok yaşanan sıkıntıların başında, gider tıkanıklıkları (lavabo, tuvalet, mutfak) geliyor. Evinizdeki gider tıkanıklıkları, inanılmaz külfetleri olan sıkıntılara yol açabilmektedir. Özellikle yaz aylarında giderlerde oluşan tıkanmalar sebebiyle, mutfak evye giderlerinde dayanılmaz kokular ortaya çıkabilmektedir. Bazen ev hanımları bunlara geçici çözümler bulmaya çalışıp, kimyasal ürünler kullanıyorlar. Bunlar çoğu zaman geçici çözümler olmaktan öteye geçemiyor. Aynı sıkıntılara büyük mutfaklara sahip otel, restoran vb. gibi mekânlarda da rastlamak mümkündür. Ama burada unutulmaması gereken en önemli şey, kötü kokular oluşturan giderler aynı zamanda bakterilerin de üremesine neden olarak, özellikle yemek işi yapan şirketler için büyük bir tehdit ortaya çıkarmaktadır. Yani tıkanan giderleri, tıkanıklıkları yalnızca fiziksel sebeplerden açtırmanın ötesinde, sağlıklı koşullar için de temizletmek gerekir.
Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55

Kırmadan Tıkalı Tuvalet Açma

Lavabo giderlerinde yaşanan sıkıntılar tuvalet ve banyolar için de geçerlidir. Tıkanan tuvalet, içinde daha fazla mikrop barınır. Bilindiği üzere, ciddi hastalıkların çoğu tuvaletlerden yayılmaktadır. Hava yoluyla etrafa yayılan bu mikroplar insan sağlı için büyük tehdit oluşturur. Özellikle otel, restoran gibi işletmelerde bu tip sorunlarla karşılaşmak, mekânın kapatılmasına bile neden olabilmektedir.

Eğer evinizde ya da iş yerinizde bu tip bir sorunla karşılaştıysanız, kendiniz açmaya uğraşarak vakit kaybetmeyin. Geçici çözümler sorunu ortadan kaldırmayacak, sadece örtbas edecektir. Tuvalet tıkanıklığını açtırmak için kırmadan tuvalet açma ustası bulmak gerekmektedir. Aksi takdirde kırma işlemi yapılacağından süreç uzayacak ve özellikle işletmelerde maddi kayıplara sebep olacaktır. Zamanın uzamasının yanı sıra bu maddi kayıplara bir de tadilat masrafı eklenecektir.

kamerali-alet-ile-tuvalet-acma-servisi-numaralari-54

Cihazla Tıkanıklık Açma

Hiçbir şeyi kafaya takıp dert etmeye gerek yok. İstanbul Tesisat bünyesindeki son teknoloji cihazlar ve işinin ehli ustaları sayesinde tıkalı olan tuvalet giderinizde tıkanıklığın yeri noktasal olarak tespit edilip soruna kesin çözüm uygulanmaktadır. Bu tespit işlemi ve tıkanıklığın giderilmesi esnasında herhangi bir kırma dökme işlemi yapılmıyor. Sadece tıkanıklık olan kısımda bir iki fayansın kırılması sağlandığından boş yere para ve zaman kaybı engellenmiş oluyor.

Yapılan tüm bu işlemlerin sonucunda tıkanıklığın giderildiğini onaylamak için gidere bir kez daha kamera gönderiliyor. Böylece müşterimizin kendisi de tıkanıklığın çözüldüğünü görme imkânına sahip oluyor. Bu şekilde tıkanıklığın yeri rögarda bile olsa kamerayla tespit edilip soruna kesin çözüm uygulanabiliyor. Tüm bu işlemlerin bitiminde rapor düzenlenerek yapılan iş garanti altına alınıyor. İstanbul tesisat olarak zor problemleri çözüme kavuşturmak bizim işimiz. İmkânsız iş yoktur sadece zaman alır. Kırmadan tuvalet açma ustası arıyorsanız doğru adreste olduğunuzu bilmelisiniz.

Tıkla Ara