Sarıyer Lavabo Tıkanıklığı Açma

Sarıyer lavabo tıkanıklığı açma servisi olarak 2010 yılında kurulan firmamız, teknolojik cihazlar ile çalışmaktadır. Lavabo tıkanıklığı açma işlerini Sarıyer’de ilk yapan firmayız. Diğer firmaların kırarak açmaya çalıştığı bütün gider borularını firmamız kırmadan açmıştır. Makine ile tıkanmış klozeti ortalama 45 dakikada açıyoruz. Ardından kamera ile borunun içine bakıp tıkanmanın neden yaşandığını sizlere anlatıyoruz. Ayrıca su kaçağı problemleri için sarıyer su kaçağı tespiti sayfamızı ziyaret inceleyebilirsiniz.
Sarıyer Şube Ara 0554 499 36 18

Sarıyer Kanalizasyon Açma Hizmeti

Arızalı kanalizasyon borularında temizleme ve tıkanıklık açma hizmeti veriyoruz. Bina yaşına bağlı olarak bakımları tam yapılmamış tesisat borularında ara ara tıkanmalar yaşanabilir. Profesyonel personelimiz ile tıkanma yaşanan dairenin alt yapısında boru değişikliği yapıyoruz. Tecrübeli ustalarımız çoğu yerde zemini kırma yapmadan makine ile boru tıkanmaları açabilmektedir. Klozet tıkanıklığı veya ana kanal borularında sürekli tıkanan borulara uzman çözümler sunuyoruz. Yüksek basınçlı su veren makineler sayesinde içi pislik dolmuş boruları temizliyoruz.

Sarıyer’de Lavabo Tıkanıklığı Açma

İlk hizmete başladığımızda Sarıyer’de tıkalı lavabo açma işlerini yapıyorduk. İlerleyen zamanlarda hizmet ağımızı büyüterek atık su borularının bütününde bu işi yapmaya başladık. Bir dairenin bütün pis su borularında oluşan tıkanmalarını kırmadan açıyoruz. Bu hizmeti vermek için tüm makinelere sahibiz.

Sarıyer Tuvalet Gideri Açma

Sarıyer tuvalet açma servisimiz tıkanmış klozet giderlerini kırmadan makine ile açmaktadır. Tıkalı tuvaletlerde meydana gelen teknik arızaların zarar görmeden açılabilmesi için tuvalet açma makinesi ile müdahale edilmektedir. Tıkalı gider borularının çözüme kavuşması ve tıkanmaların geçmişe yönelik takiplerini sarıyer kameralı tuvalet açma servisi ile gözlemliyoruz. Ayrıca kronikleşen tuvalet tıkanmalarının sebeplerini robotla araştırıyoruz.

sarıyer tuvalet açan firma


Tuvalet açılırken yapılan çalışmanın şekli şu şekildedir;
-Tıkanıklık müşteri tarafından belirlenmektedir.
-Tespit edilen tuvalet tıkanıklığı sarıyer tuvalet açan firmamıza telefon ile bildirilmektedir.
-Teknik personel gelen çağrı üzerine sahada ki personelimize müşterinin konum ve iletişim bilgilerini bildirir.
-Ataması yapılan tuvalet tıkanmaları ilgili personele sistem üzerinden ve sms olarak bilgilendirilmektedir.
-Tuvalet tıkanıklığı açılırken tüm işlemler personel tarafından sisteme girilmektedir.
-Çözüme kavuşan klozet tıkanıklık arızası sistem üzerinden kapatılmaktadır.

Mutfak, banyo ve hatta yardımcı lavabolar tıkanabilmektedirr. Tıkanmalar elverişsizdir. Ancak ciddi tıkanıklıklar maliyetli olabilmektedir. Dolayısıyla ev tesisat sisteminizde büyük sorunlar yaratmaktadır. Düzeltmek için profesyonel bir tesisatçıya bile ihtiyaç duyabilirler . Önleyici tedbirlerin yanı sıra tıkanıklıkların nasıl ve neden oluştuğunu anlamak önemlidir. Uygun bakım ve bazı basit ipuçları ile büyük tıkanıklıkların önlenmesine yardımcı olabilirsiniz.

Sarıyer Tıkalı Banyo Gideri Açma

Sarıyer tıkalı banyo gideri açma, banyoda sürekli olarak biriken suyun kolayca akmasını sağlamak adına mutlaka tercih etmeniz gereken hizmetlerden bir tanesidir. Tıkalı banyo gideri nedeniyle duş alırken karşılaştığınız su birikmesi sorunu için evde tıkalı banyo açma yöntemlerini denemiş olabilirsiniz. Ama gözlemlediğiniz üzere bu çözümler başarılı olmadığı gibi anlık çözümler sunmaktadır. İstanbul Tesisat ekibi ile iletişime geçerek tıkalı banyo gideri açma konusunda en doğru çözümlerden faydalanabilirsiniz. Bu sayede tıkalı banyo giderinizin bir daha su birikmesine yol açmayacağını görebilirsiniz.

Sarıyer Tıkalı Mutfak Gideri Açma

Sarıyer tıkalı mutfak gideri açma, bulaşık yıkarken adeta bir gölete dönüşen lavabonuzdan sizi kurtarmaktadır. Tıkalı mutfak giderinin bulaşık yıkarken neden olduğu problemleri ortadan kaldırırken aynı zamanda hijyenik problemleri de ortadan kaldırır. Peki, mutfak lavabosunda yaşanan gider sorunlarını ortadan kaldırmanın en iyi yolu nedir? 

Sarıyer tıkanmış mutfak gideri açan servis sizin için en ideal hizmetleri sunar. Bu sayede mutfak giderinizde herhangi bir sorun olmayacağı gibi tıkanıklık açarken boruda hasar oluşumu da söz konusu olmaz. Sarıyer tıkalı mutfak gideri açan usta için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Sarıyer Gider Tıkandı  Ne Yapmalıyız?

Gider tıkandığı zaman sorunu çözmeye nereden başlanacağını bilmek güç olabilir. Modern tesisatlar karmaşık yapılar olduğu için tıkanmanın nereden kaynaklandığını bulmak hemen belli olmayabilir.

Muhtemel gider tıkanmaları tesisat çeşitliliği yüzünden banyodan mı yoksa ana gider borusundan mı anlaşılması zordur. Banyonun gideri tıkandı diye hemen korkuya kapılmayın. Klozetin sifon butonuna bastığınızda banyo yer giderinden su geri geliyor ise ana borunun tıkandığını çabucak anlayabilirsiniz. Çok katlı binalarda apartman gideri tıkandığında genelde tıkanmanın yaşandığı katın hemen bir üst katında su taşmaları yaşanabilir. Tuvalet taşması sonucu gider tıkandı diye telaş etmeyin. Bunun yerine tıkanmayı tanımlayıp firmamızdan yardım alın. Sarıyer gider tıkandı problemi için yapmanız gereken robotla gider açan bir firma bulmak.

“Sarıyer Lavabo Tıkanıklığı Açma” üzerine 4 yorum

 1. usta benim sorum klozetin kanalizasyon boru hattı sürekli tıkanıyor. Ortalama üç ayda bir klozet tıkanıyor ve usta çağırmak zorunda kalıyoruz. Artık korktuğumuz için klozetin suyu az çekmeye başladığında hemen ustayı arıyoruz. Elinde bir aletle tıkanıklığı açıyor ama kesin sonuç vermiyor. Evimiz sarıyerde apartman dairesi bu soruna kesin çözüm bulabilir misiniz?

  Yanıtla
  • Sürekli tıkanan kanalizasyon borusunu sadece açmak çözüm olmaz. Geçici klozet açma çözümleri sizi sürekli ustaya muhtaç bırakır. Bu tarz durumlarda kameralı sistemi kullanmak gerekir. Anlaşılan çağırdığınız ustanın kamerası olmadığı için sadece tıkanıklığı açıp gitmiş. Size emre ustamızı gönderebiliriz bu konularda oldukça deneyimli ve azimli bir ustadır. Öncelikle klozetin sökülüp içeriye kamera ile bakılması gerekiyor. Sonrasında aldığımız görüntüyü analiz edip, çözüm için nasıl bir çalışma yapılması lazım ise sizinle paylaşıp tıkanıklığı tamamen ortadan kaldırıyoruz. Yaşadığınız sorun basit bir problem çok büyük maliyetler açacağını zannetmiyorum.

   Yanıtla
 2. sarıyerde evimizin gideri tıkandı, firmadan servis hizmeti aldık. Sürekli tıkanan mutfak gideri artık geri taşmaya başlamıştı. Hızlı bir çalışma ile lavabonun tıkanıklığı kısa süre içinde açıldı. Yağlanmaya sebep olduğu için borunun içini temizlediler teşşekür ediyorum. Ustaların eline sağlık bizi büyük bir dertten kurtardılar

  Yanıtla
  • Merhaba semiha hanım,
   2010 yılından beri sarıyerde tıkalı gider açıyoruz. Gittiğimiz tüm dairelerin mutfaklarında yağlanmadan kaynaklı tıkanma problemlerinin yaşandığını görüyoruz. Sizin mutfağın gideri bu yüzden tıkanmış. Biraz daha geç kalınmış olsaydı mutfak pis su içerisinde kalabilirdi. Tıkanıklığı açan ustalarımız tıkalı olan giderin tamamen temizlendiğini bana aktardılar. Gönül rahatlığı ile kullanmaya devam edebilirsiniz. Tıkanıklık açma hizmetimiz mutfak giderlerinde iki yıl garantilidir. Herhangi bir problem olursa bizi hemen arayın ücretsiz servis hizmetini unutmayın.

   Yanıtla

Yorum yapın

Tıkla Ara