Sarıyer Lavabo Tıkanıklığı Açma

Sarıyer’de tıkalı tuvalet giderlerini kırmadan robotla açmak için 2010 yılında kurulan firmamız, teknolojik cihazlar ile çalışmaktadır. Lavabo tıkanıklığı açma işlerini Sarıyer’de ilk yapan firmayız. Diğer firmaların kırarak açmaya çalıştığı bütün gider borularını firmamız kırmadan açmıştır. Makine ile tıkanmış klozeti ortalama 45 dakikada açıyoruz. Ardından kamera ile borunun içine bakıp tıkanmanın neden yaşandığını sizlere anlatıyoruz. Ayrıca su kaçağı problemleri için sarıyer su kaçağı tespiti sayfamızı ziyaret inceleyebilirsiniz.
Sarıyer Şube Ara 0554 499 36 18

Sarıyer Kanalizasyon Hizmeti

Arızalı kanalizasyon borularında temizleme ve tıkanıklık açma hizmeti veriyoruz. Bina yaşına bağlı olarak bakımları tam yapılmamış tesisat borularında ara ara tıkanmalar yaşanabilir. Profesyonel personelimiz ile tıkanma yaşanan dairenin alt yapısında boru değişikliği yapıyoruz. Tecrübeli ustalarımız çoğu yerde zemini kırma yapmadan makine ile boru tıkanmaları açabilmektedir. Klozet tıkanıklığı veya ana kanal borularında sürekli tıkanan borulara uzman çözümler sunuyoruz. Yüksek basınçlı su veren makineler sayesinde içi pislik dolmuş boruları temizliyoruz.

Sarıyer’de Lavabo Tıkanıklığı Açma

İlk hizmete başladığımızda Sarıyer’de tıkalı lavabo açma işlerini yapıyorduk. İlerleyen zamanlarda hizmet ağımızı büyüterek atık su borularının bütününde bu işi yapmaya başladık. Bir dairenin bütün pis su borularında oluşan tıkanmalarını kırmadan açıyoruz. Bu hizmeti vermek için tüm makinelere sahibiz.

Sarıyer Tuvalet Gideri Açma

Sarıyer tuvalet açma servisimiz tıkanmış klozet giderlerini kırmadan makine ile açmaktadır. Tıkalı tuvaletlerde meydana gelen teknik arızaların zarar görmeden açılabilmesi için tuvalet açma makinesi ile müdahale edilmektedir. Tıkalı gider borularının çözüme kavuşması ve tıkanmaların geçmişe yönelik takiplerini sarıyer kameralı tuvalet açma servisi ile gözlemliyoruz. Ayrıca kronikleşen tuvalet tıkanmalarının sebeplerini robotla araştırıyoruz.

sarıyer tuvalet açan firma


Tuvalet açılırken yapılan çalışmanın şekli şu şekildedir;
-Tıkanıklık müşteri tarafından belirlenir.
-Tespit edilen tuvalet tıkanıklığı sarıyer tuvalet açan firmamıza telefon ile bildirilir
-Teknik personel gelen çağrı üzerine sahada ki personelimize müşterinin konum ve iletişim bilgilerini bildirir.
-Ataması yapılan tuvalet tıkanmaları ilgili personele sistem üzerinden ve sms olarak bilgilendirilir.
-Tuvalet tıkanıklığı açılırken tüm işlemler personel tarafından sisteme girilir.
-Çözüme kavuşan klozet tıkanıklık arızası sistem üzerinden kapatılır.

Tıkla Ara