Rögar Yer Tespiti

Genelde bahçede bulunan rögar kuyularının üzeri toprakla yada asfalt dökülerek kapatılmaktadır. Görüntü açısından iyi olmadığı için bu kapaklar ilerde açılır gözüyle bizim milletimiz bakmıyor. İSKİ vidanjör araçları kanalizasyon şikayetlerine müdahale etmek istediklerinde rögarın yeri belli değilse birşey yapamazlar. Hiçbir zaman demir veya beton rögar kapakların üzerine kapatmayın.

Rögarın yeri nerde, rögar yerini bulamıyoruz, kırmadan rögarın yeri bulma hizmeti, kanal yıkama gibi konularda uzman kadromuz ve geniş makina seçenekleri ile hizmet vermekteyiz. Bu hizmetimiz İstanbul’un tüm ilçelerine vermekteyiz. Logarın yerini bulup işaretliyoruz. Bu arada mümkün olduğu kadar borunun gittiği güzergahı size gösteriyoruz. Borunun içini görüntüleyip boru içerisinde herhangi bir sıkıntı oluşturacak durum var mı yok mu görüntüleme ile size gösteriyoruz.

Yaptığımız Çalışmalardan Bazıları

  • Kanal borularında yıkama yapıyoruz.
  • Boru hatlarının içini temizliyoruz.
  • Basınçlı su ile yıkama yapıyoruz.
  • Boru hattının güzergahını çiziyoruz.
  • Boru içlerinin görüntülemesini yapıyoruz.

cihazla logarın yerini bulan tesisatçımakine ile rögarın yerini tespit eden firmaRögarın yeri nerede, rögarın yerini bulamıyorum diyorsanız bize ulaşın işlerinde profesyonel olan ekibimiz rögar yer tespitini teknolojik aletler yardımıyla tespit yapmaktadır. Ustalarımız son derece dikkatli ve titiz çalışmalarıyla tespit yaparak size son derece üstün kaliteli hizmet sunmaktadır.


Servis Bölgelerimiz


Kullanılan Makineler


Hemen Servis Yazdırın

İşinde uzman olan ustalarımız yeterli alet ve cihazlarla gelerek rögar yer tespiti yapmaktadırlar. Kamera yardımıyla görüntüleme yaparak rögarın yerini tespit ediyoruz. Borunun içini görüntüleyip herhangi bir sıkıntı olup olmadığıyla ilgili sizi bilgilendiriyoruz.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]
Bu içeriği paylaş

USTAYA SOR

Tıkla Ara