Su Sızıntı Kimyasalı Kaçak Önleyici İlaç

su-sizintsini-kapatan-ilac-nereden-bulunur-118

İstanbul Tesisat tarafından kalorifer tesisatlarında oluşan kaçakları kapatmak için kullanılan ve satışını da yaptığımız kimyasal sıvı, ithal bir üründür. Yaklaşık 3 yılda 490 farklı tesisat üzerinde yaptığımız çalışmalar sonucunda, %98 oranında başarı kaydedildi. Piyasada kullanılan yerli kimyasallar sisteme zarar verdiği için, DR. REPP markalı ürünle, kaliteyi ön planda tutarak uzun ömürlü kalıcı çözümler sunuyoruz.

Kaçak giderici kimyasal, kombiniz su eksiltiyorsa yeri bulunamayacak kadar küçük bir kaçaksa tesisata uygulanır. Böyle bir kaçağın yeri cihazla bulunamaz mı? Su tesisatına göre daha hassas olan kalorifer tesisatına basınç uygulanamadığı için, kaçak cihazı ile yeri bulunamayabilir. Bu yüzden kimyasal uygulama yapılır. Kaçak cihazı ile basınç su sızıntılarını onaran ilaç. Pompa yardımıyla kalorifer sisteminin su devir daim sistemine doldurun ve çok kısa sürede sızdırmaya sebep olan hasarlı noktayı kristalleşme suretiyle kendiliğinden içerden dışarıya doğru daimi olarak onarır. Şuan 5 seneyi dolduran ilaçla kapattığımız daireler mevcut. Kombilerinde su eksiliyor diye şikâyet eden müşterilerimizin hiçbiri, uygulamamızın ardından geri dönüş yapmadı.
Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55

Kombi Kaçaklarını Kimyasalla Kapatan Firma

Su kaçağını önleyen, kalorifer kaçaklarını kapatan kimyasal gelmiştir. Kullanılan kimyasallar litre bazında satılmaktadır. Hem ürün satışı hem de uygulamamız mevcuttur. Kombi kaçak önleyici kimyasal, tesisatınızda tespiti zor, tamiri yapılamayacak noktalardaki su kaçaklarını gidermek için kullanılır.
Kimyasal etkisini 24 saat içerisinde göstermektedir. Bu işlemi yaptırmadan önce radyatör temizliği yaptırmanızı öneririz. Merak eden müşterilerimiz için kombi tesisatındaki kaçakları önlemek için kullanılan kimyasal uygulaması fiyatı da veriyoruz. Bunun için bizi aramanız yeterli. Kimyasal kaçak giderici uygulama yaptıran müşterilerimize 150 TL karşılığında radyatör petek temizliği yapıyoruz. Kırmadan, dökmeden, 24 saatte tesisatınızdaki kaçaklara son verebilirsiniz! Kullandığımız kaçak tamir kimyasalı kombi ve tesisata zarar vermez.

kalorifer-tesisat-kacaklarina-ilac-uygulama-merkezi-119

Kaçak Önleyici Kimyasal Nasıl Kullanılır?

İstanbul Tesisat kaçak önleyici kimyasal kullanan firmalardan bu işi en uzun süredir yapanıdır. Radyatör petek ve tesisat borularınızdaki kaçakları kısa bir sürede kapatan uygulamamız makine kullanarak yapılmaktadır. Makineyle petek temizliği yapıldıktan sonra, kimyasal sisteminize gönderilmektedir. Kullandığımız kimyasal ürünün kombi ve kalorifer tesisatınıza hiçbir zararı yoktur.  Isıtma sistemlerinde kullandığımız kaçak kimyasalının uygulamasında aşağıdaki yolu izleriz.

  • Kombi ve kalorifer tesisatının makine ile temizliği yapılır. Bunun için sisteme duru su gönderilir.
  • Temizlik işleminin ardından kaçak önleyici kimyasal sisteme gönderilir. Kimyasal, kaçağın bulunduğu noktada kristalleşerek deliği tıkar.
  • Tesisattaki kimyasal dışarı alınarak nötrleştirici sıvı tesisata gönderilir.
  • Son olarak bu su da sistemden atılarak temiz su tesisata gönderilir.

Ucuza kombi kaçağı bulma iddiasında bulunan firmalara güvenmemenizi öneririz. Çünkü kaçağı kapatmak için ya kalitesiz bir ürün kullanmaktadırlar ya da malzemeden kaçarak gereken oranlarda kimyasal kullanmamaktadırlar.

“Su Sızıntı Kimyasalı Kaçak Önleyici İlaç” üzerine 2 yorum

Yorum yapın

Tıkla Ara