Makineyle Borunun Nereden Patladığını Bulan Tesisatçı

Makineyle-Borunun-Nereden-Patladigini-Bulan-Tesisatci

Evde su kaçağı mı var? Artık dert etmenize gerek yok. Bilgisayarlı su kaçak tespiti yapan firmalar sayesinde evinizdeki su kaçaklarının yerini bilgisayarlı aletle kırmadan bulunması artık mümkün! Duvarda patlayan boru olsun, üst katın tavanındaki damlamalar olsun, banyo tavanından akan su olsun tüm problemlerinize bilgisayarlı cihazla su kaçaklarını tespit eden usta bularak son verebilirsiniz.

Bazen evlerde prizlerden su gelmesi durumu ile karşılaşılabilmektedir. Prizden ya da lambadan gelen su, evdeki su kaçağının işaretidir. Böyle bir durumla karşılaştığınızda mutlaka makineyle borunun nereden patladığını bulan tesisatçı çağırmanız gerekmektedir. Çünkü üst kattan gelen suların kaynağı her zaman bir üstünüzdeki daire olmayabilir. Başka dairelerde patlayan bir su borusu kendine göre en uygun noktadan suyun akmasına sebep olabilmektedir.

Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55

Görüntülü Cihazla Su Akan Yeri Bulan Firma

Aletle su akan yeri bulan firmalar aslında kamera ve dinleme cihazı gibi aletler kullanarak su kaçağını bulma işlemi yapmaktadır. Su sızıntısını bulmak için kullanılan bilgisayarlı aletler tadilata gerek kalmadan su kaçağının onarılmasını sağlamak amacıyla çalışmaktadır. Mutfak tavanından akan su problemiyle karşılaştığınızda ilk olarak dolaplarınızı korumaya almak gerekmektedir. Dolapların kabarıp şişmesine neden olacak bu problem vaktinde tespit edilmediğinde yerine yenilerin alınması gibi masraflara sebep olabilir. Bu yüzden belirtileri fark ettiğiniz andan itibaren profesyonel yardım almanız gerekmektedir. Ancak bu yardımı sıradan bir tesisatçıdan istemek size fayda sağlamayacaktır. Çünkü eski usulde alışan tesisatçılarda alet bulunmadığından borunun nereden patladığını bulmak için kırma yöntemine başvuracaktır. Eskiden tüm tesisatçıların kullandığı bu yöntemde suyun patlak yaptığı noktayı bulmak için tahmin yöntemi kullanılarak kırılmaya başlanırdı. Ancak bu yöntem çok uzun sürdüğü gibi bir sürü masrafın da açılmasına neden olurdu. Şimdilerde cihazlı tesisatçılar sayesinde atık su sistemlerinde kaçak tespiti ve temiz su tesisatında su kaçağı tespiti işlemleri çok daha kısa sürede ve daha az masraflarla tamamlanmaktadır.

İstanbul Tesisat, İstanbul’un tüm semtlerine su sızıntısını makineyle bulma hizmeti vermektedir. Siz de evinizde aşağıdaki belirtileri yaşıyorsanız bizi arayın. Gelip patlak borunun yerini bulup tamir etme işlemlerini daha uygun fiyatlarla ve daha kısa sürede tamamlayalım.

  1. Su faturalarınız da artış olduysa
  2. Su saati tüm vanalar kapalı olmasına rağmen dönmeye devam ediyorsa
  3. Üst kat banyosundan su damlıyorsa
  4. Mutfak dolaplarınızın üst veya alt kısımlarında kabarma olmaya başladıysa
  5. Mutfak tavanında damlama oluyorsa
  6. Tavanda sararma oluyorsa
  7. Duvarlarda kabarma ve kötü koku alıyorsanız
[Toplam:2    Ortalama:4.5/5]
Bu içeriği paylaş

USTAYA SOR

Tıkla Ara