Su Kaçağı Nasıl Bulunur?

cihazla-su-kacagi-bulma-sirketi-836

Kırmadan su kaçağı tespiti denildiğinde su kaçağının tamiratının da kırmadan yapıldığı zannedilebiliyor. Kırmadan su kaçağı tespiti size bütün banyonuzun kırılmasının yerine sadece kaçak olan bölgenin kırılması imkanını sağlar. Su kaçağı kırmadan nasıl bulunur? Makine ile su kaçak nasıl tespit ediliyor? Su kaçağını bulan cihazlar nasıl çalışıyor? Bütün merak ettiklerinizi istanbul tesisatı arayarak öğrenebilirsiniz. Evinizde ve işyerinizde su kaçağımı var. Faturanız yüksek mi geliyor. Bu kaçağın yerini mi bulamıyorsunuz. Evinizi kırdırmaktan mı korkuyorsunuz. Alt daireye su sızıntısı mı varARTIK SORUN DEĞİL. Elektronik cihaz ve kameralarla su borusunun neresinden su kaçırıyor tam olarak nerede bütün hepsini gösteriyoruz. Su tesisat borularını kameralarla görüntülüyoruz. Arayın biz gelelim. Gerekli su kaçak testlerini yapalım su kaçağınızın yerini bilgisayarlı sistem ve elektronik cihazlar ile noktasal olarak tespit edip garantili olarak tamirini yapalım.

Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55
watsap
su-kacagi-kamera-ile-nasil-bulunur-834

Su damlayan yeri nasıl buluyorsunuz?

Gelişen dünyamızla birlikte birçok sektörde de önemli değişimler oldu. Artık teknoloji hayatımızın her bir santimetrekaresine öyle bir girdi ki her alanda ondan bahsetmek mümkün. Tabi gelişen bu teknoloji beraberinde hayatımıza sayısız da kolaylık getirdi. Önceleri bize külfeti olan birçok işin artık çok daha ucuz ve pratik bir hale geldi. Örneğin kâbuslarımız olan su sızıntıları ya da diğer bir deyişle su kaçakları. Geçmiş yıllarda insanların en büyük sıkıntılarından biriydi. Kimi zaman alt komşumuz gelir küvetimizden akan suların banyosunun tavanını mahvettiğinden bahseder, kimi zaman klozetten akan sızıntıdan şikâyet eder, kimi zaman bizimde bilmediğimiz bir şekilde evimizin muhtelif yerlerinden sular fışkırırdı. Sanki bir yerde minik bir musluk açık kalmışçasına. Bazen çözüm olsun diye birkaç kez klozet, bazen küvetleri değiştirirdik. Bazen banyoyu tümden kırar ne var ne yoksa yenilerdik. Ama nafile bizim inatçı su sızıntısı kendine bir yol bulur yine akmaya devam ederdi. Çoğu zaman bu su sızıntısı (Su kaçağı) alt ya da üst komşumuzla aramızı açar, kara kedi gibi aramıza girerdi. Velhasıldı ne yapsak ne etsek bir kere başımıza musallat olmuşsa bu su sızıntısı çok akıllı ve maharetli bir usta buluna kadar devam ederdi bu eziyet. Devam ederdi diyoruz çünkü bu geçmiş yılların yöntemleriydi. Gelişen teknolojinin nimetlerinden artık tüm sektörler gibi bizde faydalanıp müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermeye çalışıyoruz. Artık kırmalar, dökmeler, tadilatlar komşularla su sızıntısı yüzünden kavgalar, küvet vs. değiştirmeler sona erdi. Ustalık tecrübemiz ile teknolojiyi birleştirerek artık kusursuz bir hizmet sunuyoruz müşterilerimiz. En kısa zamanda en iyi hizmeti sunmak için biz sizin için bir telefon kadar uzaktayız.

kirmadan-su-kacagi-nasil-bulunur-835

TEMİZ ve PİS SU KAÇAK TESPİTİ

SU KAÇAKLARI ELEKTRONİK CİHAZLARLA HİÇBİR YER KIRILMADAN TESPİT EDİLİR, TAMİRİ GARANTİLİ OLARAK YAPILIR..

Su kaçak bulma servisi

EVİNİZDE, İŞYERİNİZDE, FABRİKALARDA SU KAÇAKLARI ELEKTRONİK CİHAZLARLA HİÇBİR YER KIRILMADAN TESPİT EDİLİR, TAMİRİ GARANTİLİ OLARAK YAPILIR..

* SU KAÇAKLARINIZI TESPİT VE TAMİRLERİNİ GARANTİLİ YAPIYORUZ

* SU KAÇAKLARINI SON TEKNOLOJİ CİHAZLARLA YERİNİ NOKTASAL OLARAK BULUYORUZ

* YANGIN TESİSATI, HİDRANT HATLARINI SU KAÇAKLARINI NOKTASAL BULUYORUZ

* YER ALTI TESİSATLARI, YANGIN TESİSATI, BAHÇE SULAMA TESİSATI, SU TESİSATI, BUHAR TESİSATI, HAVA TESİSATI,

GAZ TESİSATI, ISITMA SOĞUTMA TESİSATLARI, KAÇAKLARINI NOKTASAL OLARAK BULUYORUZ .

Binalardaki su sızıntısı ve rutubeti 1 günde noktasal olarak tespit ediyor ve sizin bize bıraktınız gibi size geri teslim ediyoruz;  İşyeri veya konutlarınızdaki temiz veya atık su sızıntılarını noktasal olarak tespit ediyor ve onarıyoruz; Bina bodrumlarına sızan suyu tespit edip binalarınızın temeline zarar vermesini engelliyoruz;  Beton veya toprak altında kalmış rögarları tespit ediyoruz.

HİZMETLERİMİZ

* Sıcak su borusu su kaçağı bulma ve tamiri

* Soğuk su borusunda meydana gelen su kaçaklarının noktasal yer tespiti ve tamiri

* Demir boru su sızıntıları tespit ve yerini bulma

* Plastik borularda su kaçağının yerini noktasal bulma

* Kırmadan yüzeyde ev veya işyerlerinde garantili su kaçak arama hizmeti

* Koku veya nem rutubet problemlerini kamera ile araştırma

* Su kaçak dedektörleri ile geniş alanda su kaçak arama

* Toprak altında bulunan borularda su arıza yer tespiti

* Yangın hidrant boru hatlarında su sızıntı yer tespiti

* Kalorifer tesisat borularında çok ufak sızdıran yerlerde su kaçağı arama ve bulma

Makine ile kırma dökme derdi olmadan su kaçak tespiti yapıp onarımını yapıyoruz. Üst komşunuzdan sizin dairenize akan ve sizi oldukça rahatsız eden su sızıntılarının çözümü İstanbul Tesisatta. Sizlere her zaman modern ve kaliteli hizmet sunmaktayız.

Yorum yapın

Tıkla Ara