Gider Borusundan Su Geliyor Geri Tepiyor

gider-borusundan-geri-gelen-su-nasil-engellenir-120

Bazen tuvalet tıkanıklıklarında su giderden geri geliyor durumuyla karşılaşılsa da 1 dakika içerisinde tekrar kendiliğinden çekilir. Bu gibi davranışlarda tıkanıklığın nasıl ve neden olduğu tahmin edilebilir. Örneğin bu anlattığımız belirti görülüyor ise ve belirtinin görüldüğü yer zemin kattaki bir tuvalet ise, büyük olasılıkla oradaki rögar (yani bina önündeki fosseptik çukuru) dolmuştur. Bu nedenle, böyle zemin kat tıkanıklıklarında öncelikle o rögara bakılmalıdır. Eğer rögar dolmamışsa, o zaman bir firma çağırılıp tıkanıklık açtırılabilir. Tuvalet tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı, mutfak gideri tıkanıklığı ve her türlü boru tıkanmaları, bu boruların görüntüleme sistemleri ile görüntülenmeleri işlemlerini tek kalemde yapıp,, sorunuzu en kısa sürede çözüyoruz.
Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55

Tıkalı kanal borularını robot makine ile kırmadan açan firmalar

Lavabo tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı, küvet tıkanıklığı, süzgeç tıkanıklığı ana boru tıkanıklığı kırmadan, hiç bir zarar vermeden açan bir firma arıyorsanız doğru yerdesiniz.

İstanbul genelinde, özellikle eski yerleşim yerlerinde ve eski yapılardaki pis su tesisatı gider borularında meydana gelen tıkanıklıkların birçok sebebi vardır. Eski yapılardaki tıkanmaların en büyük sebebi, boruların pik diye tabir edilen, eski döküm borular olmasıdır. Oluşan tıkanmaların farklı sebepleri vardır. Bunlar şöyle sıralanabilir;

  • Gider borusuna kaçırılan bez, saç, kıl, ıslak mendil, kâğıt vb.
  • Zamanla borularda oluşan pislikler ve gidere akıtılan çamur, pis su vb. maddeler nedeni ile boruda oluşan taşlaşmalar.
  • Tuvalet taşının içine ya da klozete kaçırılan koku, oyuncak, bez ya da herhangi bir eşya.
  • Tesisatın yapımı sırasında hatalı yapılan işlemler

Tüm bunlar ve buna benzer birçok nedenden dolayı tuvaletler tıkanmaktadır. İstanbul Tesisat olarak, bu sorunlarınıza kırmadan çözüm buluyoruz.

Gider borusundan su geri geliyor diyorsanız tıkanan lavabo, tıkanan mutfak, tıkanan duş-küvet gideri gibi tıkanıkları, kameralı sistem ve tıkanıklık açma makinesi yardımıyla, kırmadan dökmeden açıyoruz. İstanbul Tesisat, tıkanıklık açmada gerekli alet ve teknolojiye sahip bir firmadır. İşinde uzman olan ekiplerimiz, evinize veya işyerinize gelerek, size kaliteli ve modern bir hizmet sunar.

Gider borusundan geri gelen pis sular sizi daha fazla uğraştırmadan hemen bizi arayın. Tıkanan gider borusunu açmak için yapmanız gereken İstanbul Tesisat servisini aramak. Yeterli donanıma sahip firmamız, profesyonel gider açma ustalarına sahiptir.

giderden-tasan-suyu-acmanin-yollari-121

Giderden Geri Tepen Sulara Çözüm

Klozet tıkanıklığı, gider tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı gibi nedenlerden dolayı, gitmeyen su problemiyle karşılaşmanız mümkündür. Bu gibi suyun geri tepmesi durumları giderde oluşan tıkanıklık nedeniyle oluşmaktadır. Tuvalet gideri açan firmadan yardım alarak sorununuzu kısa sürede çözdürebilirsiniz. Cihazlı tesisatçı çağırdığınızda eviniz kırılıp dökülmeden taşan tuvalet sorunundan kurtulmanız mümkündür. Eski sistemle çalışan tesisatçılarla uğraşmayın. Kameralı cihazla geri tepen su sorununu çözüyoruz. Hem de tadilata gerek kalmadan. İstanbul’un tüm ilçelerine servisimiz vardır. Tek yapmanız gereken bizi arayıp servis kaydı açtırmak. Geri tepen gider borularını açan firma çalışanlarımız en kısa sürede probleminize müdahale edecektir.

Tıkla Ara