Bağcılar Su Tesisatçı , Bağcılar Pimaş Açan Firma

bagcilar-robot-ile-gider-tikanikligi-acma-firmasi-02

Bağcılar ilçe servisi olarak, kaliteli hızlı ve pratik çalışma anlayışıyla hizmet vermekteyiz. Uzman ekiplerimiz, Bağcılar tıkalı pimaş açma, tıkalı boru açma, lavabo tıkanıklığı açma, tuvalet tıkanıklığı açma, kanal tıkanıklığı açma gibi birçok işlemi, özel kameralı robotlarla kırmadan dökmeden yapmaktadır. Bağcılar bölgesine hizmet veren firmamız, tıkalı boru açma, pimaş tıkanıklığı, lavabo borusu tıkanıklığı, rögar tıkanması, mutfak gideri açma, su kaçağı bulma, bağcılar petek temizliği hizmeti vermektedir. Su tesisat işlerinizde bağcılar bölgesinde musluk tamiri, su tesisat arızaları, kombi bakımı, kat kaloriferi ve doğalgaz tesisatı hizmetlerimiz ile bir telefon uzağınızdayız.

Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55
Bağcılar su tesisat ustalarımız, suyun geçtiği her yerde teknik bilgiye sahiptirler. Temiz su tesisatı ve atık su tesisatlarında, İstanbul Tesisat her zaman yanınızdadır. Unutmayın; daire içi su tesisat bağlantılarınızda plastik boru seçiminde kaliteli boruları kullanmak gerekmektedir. Kaliteli malzemenin yanında, yapılacak işçilik de çok önemlidir. Su tesisatı deyip geçebilirsiniz ama banyonuzda veya odalarınızın altında yanlış yapılan bir uygulama, su kaçağına yol açabilir ve zamanla alt kattan su çıkmaya başlar. Su tesisatına müdahale edebilmek için, odalarda parkeyi, banyonuzda fayans veya seramik kırmak gerekir. Bu yüzden su tesisat tadilatlarınızda ustanıza önem verin. Pis su boru tesisatında, boruların birbirine geçişlerinde conta koyulup koyulmadığına dikkat edin.

Merkezi ısıtma sistemleri dönüşümünde profesyonel olarak Bağcılar ve semtlerinde hizmet vermekteyiz.

kamerali-cihaz-ile-tikaniklik-acma-firmalari-bagcilar-07

Bağcılar Gider Tıkanıklığı Açma

Gider tıkanıklıklarının tümü can sıkıcıdır ve epeyce zahmetlidir. Tıkanan tuvalet, klozet ya da duş gideri, özellikle mutfak lavaboları ve giderlerine ilk müdahale ev sahipleri tarafından yapılır ve genellikle de başarısız olunur. Yorgunluğunuz, zaman kaybı ve zahmeti de cabası olur. Çağrılan bir tesisatçı da kimi zaman başınıza kocaman bir tadilat açarak sorunu çözümlediğini söyler. Tabi İstanbul Tesisat ile tanışmamışsanız bunlar başınıza gelir. İstanbul Tesisat tüm gider tıkanıklıkları için Bağcılar, Güneşli servisleri ile hizmet vermektedir. Üstelik de makul fiyatlar, güler yüzlü ve profesyonel bir ekip ile bu hizmeti sunmaktadır. İstanbul Tesisat bünyesindeki tüm ekipler, Gider tıkanıklıklarında kamerayla görüntüleme yöntemini kullanarak hem iyi ve kaliteli hizmet sunar, hem de sorunun çözümüne ilişkin içinizin rahat etmesini sağlar. Tek yapmanız gereken bizi aramak.

İstanbul Tesisat firması İstanbulun tüm ilçelerine hizmet vermektedir.

Tıkla Ara