istanbul su tesisat hoşgeldiniz

İstanbul su tesisat, kurulduğu günden bugüne, koşulsuz müşteri memnuniyetiyle, kaliteli hizmeti ve teknolojik gelişmeleri takip eden alt yapı ve makine parkuru prensipleriyle, müşterilerine hizmet vermektedir. Dünyanın önde gelen üreticilerinin ürünlerini, makina parkuruna katan İstanbul Tesisat, konusunda uzman personeliyle projelerinize özel çözümler sunmaktadır.

Mühendislik hesaplamaları ve kullanım kolaylığı göz önüne alınarak üretilen projeler, büyük bir titizlik ve uzmanlık ile hayata geçirilmektedir. Her türlü tesisat, pis su tesisatı, temiz su tesisatı, kalorifer tesisatı, yangın tesisatı, buhar tesisatı, hava tesisatı, doğalgaz tesisatı, atık su tesisatı, merkezi ısıtma sistemleri, bireysel ısınma sistemleri, radyan ısıtma sistemleri, LPG ısıtma sistemleri, kazanlı ısıtma sistemleri, evinizdeki kombi ve tesisatınızın bakımı, su tesisatı arızaları, kalorifer tesisatı arızalarınızda hizmet vermenin yanı sıra, tüm bu alanlarda size malzeme temini yapmaktayız.

İstanbul Su Tesisat Firması

Hayatın her alanında su en önemli unsurlardan biri olmuştur. Evlerde su ihtiyacını karşılamak için kurulan boru düzeneklerine, su tesisat denilmektedir. Isıtma ve kullanım suyu ihtiyaçlarınızda ve bu sistemlerin kurulması için her zaman yanınızda olan İstanbul Tesisat, yaptığı işçilikle her zaman bir adım önde olmayı başarmıştır. Bir iş yapılırken malzeme kalitesi ve işçilik kalitesi çok önemlidir. Çünkü tesisat yapıldıktan bir kaç yıl sonra çıkan su kaçakları gibi arızalar buna bağlıdır. Eğer malzeme kalitesi düşükse, borular ilerde yarılmaya ve çatlamaya başlayabilir. Ya da tesisat işçiliği iyi değilse, kaynak ek yerlerinden kaçırabilir. Makine çok sıcakken veya çok soğukken yapılan kaynaklar, sonradan açılabilir. Bunların tamamı, işçilikle alakalı arıza sebepleridir. Bu nedenle seçilen firma çok çok önemlidir. Siz siz olun, herkese tesisat işi yaptırmayın.

 

İstanbul’da Su Arızalarına Bakan Firma

 

İstanbul’da su tesisat arızasına bakan firma arıyorsanız doğru yerdesiniz. Firmamız uzun yıllardır sektörde hizmet veren bir firmadır. Referanslarımızdan müşterilerimize verdiğimiz hizmetleri ve ustalarımız için yapılan olumlu yorumları görmeniz mümkün. Her tesisatçı maalesef günümüzde usta değildir. Ancak Firmamızda çalışan cihazlı tesisatçı ustalar yıllardır sektörde olduğundan arızaların sebeplerini ve çözümlerini kolayca tespit edebilmektedir. İstanbul Tesisat servis hizmetlerinden yaralanmak için bir telefon açmanız yeter. Firmamız otel, restoran vb. gibi hizmet sektöründe yer alan firmalarla fabrika ve iş yerlerine de hizmet vermektedir. Su tesisat bakım anlaşması yapılarak, işletmelerin tesisatında oluşabilecek tüm hataların önüne geçilmesinde ve acil müdahale edilmesinde destek vermekteyiz. Acil tesisat hizmetleri veren firmamızın hizmetlerden bazıları;

 1. Pis su tesisatı
 2. Temiz su tesisatı
 3. Kalorifer tesisatı
 4. Yangın hidrat tesisatı
 5. Buhar tesisatı
 6. Hava tesisatı
 7. Doğalgaz tesisatı
 8. Atık su tesisatı
 9. Merkezi ısıtma sistemleri
 10. Bbireysel ısınma sistemleri
 11. Radyan ısıtma sistemleri
 12. LPG ısıtma sistemleri
 13. Kazanlı ısıtma sistemleri
 14. Kombi ve tesisat bakımı
 15. Su tesisatı arızaları
 16. Kalorifer tesisatı
 17. Su Kaçağı bulma
 18. Tıkanıklık açma
 19. Radyatör Petek Temizliği
 20. Tesisat bakımı
 21. Kombi kalorifer tesisat bakımı

 

Yorum yapın

Tıkla Ara