Tavandan Su Damlıyor Su Sızıntısı

tavandan-damlayan-su-sizintilarinin-tespiti-nasil-yapilir-443

İstanbul Tesisat sizlere çözüm sunuyor. Tavandan su gelmesi hakkında tüm sorularınıza cevap bulabileceğiniz tek adres; İstanbul Tesisat. Firma olarak insanlara her zaman doğru bilgi vermeyi ilke edindiğimiz için, bu yazıları sizlerle paylaşıyoruz. İstanbul’da ve daha bir kaç şehirdeki şubelerimizle verdiğimiz hizmet sayesinde birçok sorunlu su sızıntısı vakası ile karşılaşıyoruz. Her biri bizim için bir tecrübe olduğundan, her zaman daha çok öğrenerek ilerliyoruz. Bu bilgiler ışığında, verdiğimiz hizmetin kalitesi her geçen gün artıyor. Özellikle merkezimiz olan İstanbul’da birçok sorunlu daire ve iş yerinde diğer firmaların gidip çözüm üretemediği, bulamadığı su sızıntılarını, duvardan gelen su sızıntılarını buluyoruz. Su kaçak tespit servisimiz, İstanbul’un iki yakasında da hizmet vermektedir. Su kaçakları bizden kaçamaz, yerini bulup sızıntıya son veriyoruz.

Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55

Tavandan Su Damlamasına Çözüm

Dünyanın kullandığı son sistem teknoloji makinelerle ve kameralarla, su kaçağının olduğu yeri tam olarak tespit edip su kaçağını buluyoruz. Bu işlemi yaparken evinizin veya işyerinizin hiçbir yerine zarar vermiyoruz. Aşağı kata evinizden su akıyorsa, komşunuz bu durumdan çok rahatsız olacaktır. Hatta sorunlu bir insana denk gelirseniz, büyük sıkıntılar yaşarsınız. Arıza başladığında ister istemez şikâyet gelecektir. Eğer problem yaşamak istemiyorsanız ve imkânınız varsa, sıkıntılarla uğraşmaya değmez. Hemen bir aletle kaçak bulan firma çağırarak, durumu çözebilirsiniz. Fakat herkesin maddi olarak imkânı yeterli olmayabilir, bu durumda kaçağın olduğu bölgeye bakılır, sürekli damlama varsa temiz su olma olasılığı yüksektir. Eğer kabarma veya ara ara damlama varsa, o da muhtemelen pis su kaçağıdır. Buna göre tanıdığınız bir tesisatçıdan yardım alabilirsiniz. Ancak günümüzde hiçbir tesisatçı, yeri bilinmeyen su sızıntısı ile uğraşmaz. Bu sadece su kaçağı için geçerli değil, artık problemli işle hiç bir usta uğraşmak istemiyor. Herkes en kolay işi yapıp en, iyi parayı kazanmanın peşine düşüyor. Tabi ki öyle bir durum da söz konusu değil. İşin stresini çekip, sıkıntıya giren de tabi karşılığını alacaktır. Tavandan gelen su sızıntısının yerini, su kaçak arama aletiyle bulup onarımını yapıyoruz. Kırma dökme yapmadan, işinde uzman olan ustalarımız, son derece temiz ve titiz çalışarak, su kaçak probleminizi modern ve teknolojik yöntemlerle çözmektedir. Su sızıntısını bulan firmamız size hizmet vermekten zevk duyacaktır.

tavandan-damlayan-suyun-cihazla-bulan-sirketler-445

Banyonun Tavanından Su Akıyor

İster eski olsun, ister yeni, bir evin banyosunun tavanında ya da duvarda su damlacıkları görmek gerçekten de çok büyük problemlerin habercisi olabilir. Böyle durumlarda yapılacak en iyi çözüm su kaçağını cihazla tespit eden firma bulmaktır. Cihazlı su kaçağı tespiti yapan firmadan yardım almak, evinizin kırılmasına ve tadilat işlemlerinin önüne geçecektir. İstanbul’da bilgisayarlı su kaçağı bulan firma arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bizi arayıp cihazlı tesisatçı hizmeti alarak banyonun tavanından akan suya çözüm bulmanız mümkün. En son teknolojiyi kullanan tesisat firmamızda su sızıntılarının kaynağını bulmak için kullanılabilecek bütün cihazlar mevcuttur. Müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için kullandığımız su kaçağını bulan cihazlar aşağıda listelenmiştir. Atık su gider borularında kaçağı bulamayan firmalar size yardımcı olamayacağından mutlaka gider borularında oluşan kaçakları bulup bulmadıklarını teyit etmenizi tavsiye ediyoruz.

  • Kanal görüntüleme kamerası
  • Akustik dinleme cihazı
  • Nem ölçer
  • Dış mekan akustik dinleme cihazı
  • Termal kamera

Mutfağın tavanından su damlıyor ise telaşa kapılmaya gerek yok! Mutfak dolaplarının kabarmasına neden olan etkenlerden biri olan su patlakları artık kameralı cihazla su patlağı tespiti yapan firmalar tarafından kolayca tespit edilmektedir. Size kalan en kısa zamanda bu hizmetten yararlanmaktır.

Duvarlarda oluşan su kabarcıkları robot makinelerle su kaçak bulan firmalar tarafından tamir edilebilmektedir. Evinizde hiçbir yer kırılmasın, tadilatla uğraşmayayım diyorsanız bilgisayarlı aletle su sızıntısını bulan tesisatçı çağırmanız yeterlidir. Siz keyfinize bakın, biz arızanıza.

Yorum yapın

Tıkla Ara