Kaçak Giderici Kimyasal Dr. Reep

kalorifer-tesisatindaki--kacagini-kimyasalli-kapatma-islemi-403

Kalorifer borularında patlak boruyu kendiliğinden tamir eden kimyasal satış ve uygulama firmasıyız. Küçük ve büyük kaçaklarda etkili olan kaçak giderici bu sıvıyı plastik borularda gönül rahatlığıyla uygulayabiliriz. Kalorifer tesisat borularında kırmadan tamir ilacı, kalorifer borusunda kırmadan tamir eden ilaç Piyasada kalorifer tesisatını kırmadan tamir eden ilaçlar mevcut. Fakat ilaç uygulanmasından sonra ne kadar başarılı oluyor ? Firmamızın kullandığı ilaçlarla yaptığı uygulama sonunda kalorifer tesisatlarında su seviyesi düşüşü giderilmiyorsa firmamız buna garanti veriyor. Su düşüşü problemi giderilene kadar ücretsiz servis hizmeti sağlıyor.

Kimyasal ilaç yardımı ile eviniz kırılmadan kombide su kaçaklarını durduruyoruz.

Tesisata ve kombinize hiçbir zararı olmayan bu kimyasal ilaç tesisattaki kaçağı bulur ve onarır.
Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55
kalorifer-tesisat-kacagini-ilac-ile-kapatan-firmalar402

 

Tesisat Kaçak Tamir Kimyasalı

Dr. Reep NEDİR ?
Mevcut su kaçağının bulunduğu bölgeye (zemin, duvar vs.) herhangi bir müdahale de bulunmadan kaçağın bulunduğu bölgeyi kendisi tespit ederek sistemde oluşmuş
kaçakları yerinde kristalleşip kapatır. Tesisatta bulunan basınçta ve sıcaklıkta ürünümüz kendi özelliğini yitirmez ve sürekliliğini korur.
Plastik ve metal her tür tesisatta gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz bu ürün efor sarf etmeden size rahat bir kullanım sağlayacaktır.
KULLANIM ALANLARI NERELER ?
Su bağlantılarının yapıldığı tüm Merkezi sistem, Kombi sistemleri, Yerden ısıtma sistemleri, Temiz su tesisatları, Açık sistemler, Yüzme havuzları ve Beton yüzey uygulamaları

AÇIKLAMA

Kalorifer sisteminde antifiriz,korozyon koruyucu gibi madde bulunmamalıdır. Nizami şekilde kullanımında pompa veya regülasyon vanalarında hiçbir hasar oluşturmaz. Alimunyum içerikli sistemlerde yalıtım uygulandıktan sonra (yaklaşık 4 hafta sonra )kalorifer sistemi boşaltılmalı,durulanmalı ve yeniden doldurulmalıdır.

KİMYASAL Emniyet bilgileri

Malzeme çalışırken uygun koruyucu eldiven ve koruyucu gözlük/maske takın.göze temas etmesi halinde derhal bol su ile yıkayıp hekime danışın.Cilde teması halinde bol su ile yıkayın.Belirtilen karıştırma oranlarında zehirsizdir,fakat içilmez. Kimyasal damladığı nesneler üzerinden (fayans,karo,lavabo vs.)hemen su ile çıkartın.Aksi takdirde bir daha çıkarılmayacak bir kristalleşme oluşur.Çocuklardan uzak tutun.

Bertaraf etme

KİMYASAL yalıtım ürünleriyle doldurulmuş olan kalorifer sistemlerinin boşaltılmasında herhangi bir atık bertaraf işlemi gerekli değildir.(Gelsenkirchen Hijyeni Enstitüsü uyarınca)Daha detaylı bil için bkz. Emniyet bilgileri broşürü

KAÇAK TAMİRİ YAPAN KİMYASAL SATIŞ ve UYGULAMASI

Karıştırma oranı

1:60.Yeni kalorifer sistemlerinde su miktarı azdır. Ölçüm gerektirir.

Kontrol İmkanı

Dozaj doğru ayarlandığında pH değeri 10,5 ile 11 arasında bulunur. Başka kimyasallarla çözülmez. Isıya ve basınca dayanıklıdır.

Saklama Süresi

Üretim tarihinden itibaren 5 yıl.Dondan koruyunuz.

Verdiğimiz bu bilgiler güncel deneyimlerimize uygundur.

Teknik değişiklik hakkı saklıdır.

Su kaçak onaran kimyasal ücretleri metrekare olarak hesaplanır garantili olarak müşterimize uygulama yapılır.

Tıkla Ara