Kaçak Giderici Kimyasal Dr. Reep

kalorifer-tesisatindaki--kacagini-kimyasalli-kapatma-islemi-403

Kalorifer borularında patlak boruyu kendiliğinden tamir eden kimyasal satış ve uygulama firmasıyız. Küçük ve büyük kaçaklarda etkili olan kaçak giderici bu sıvıyı plastik borularda gönül rahatlığıyla uygulayabiliriz. Kalorifer tesisat borularında kırmadan tamir ilacı, kalorifer borusunda kırmadan tamir eden ilaç Piyasada kalorifer tesisatını kırmadan tamir eden ilaçlar mevcut. Fakat ilaç uygulanmasından sonra ne kadar başarılı oluyor ? Firmamızın kullandığı ilaçlarla yaptığı uygulama sonunda kalorifer tesisatlarında su seviyesi düşüşü giderilmiyorsa firmamız buna garanti veriyor. Su düşüşü problemi giderilene kadar ücretsiz servis hizmeti sağlıyor.

Kimyasal ilaç yardımı ile eviniz kırılmadan kombide su kaçaklarını durduruyoruz.

Tesisata ve kombinize hiçbir zararı olmayan bu kimyasal ilaç tesisattaki kaçağı bulur ve onarır.
Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55
kalorifer-tesisat-kacagini-ilac-ile-kapatan-firmalar402

 

Tesisat Kaçak Tamir Kimyasalı

Dr. Reep NEDİR ?
Mevcut su kaçağının bulunduğu bölgeye (zemin, duvar vs.) herhangi bir müdahale de bulunmadan kaçağın bulunduğu bölgeyi kendisi tespit ederek sistemde oluşmuş
kaçakları yerinde kristalleşip kapatır. Tesisatta bulunan basınçta ve sıcaklıkta ürünümüz kendi özelliğini yitirmez ve sürekliliğini korur.
Plastik ve metal her tür tesisatta gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz bu ürün efor sarf etmeden size rahat bir kullanım sağlayacaktır.
KULLANIM ALANLARI NERELER ?
Su bağlantılarının yapıldığı tüm Merkezi sistem, Kombi sistemleri, Yerden ısıtma sistemleri, Temiz su tesisatları, Açık sistemler, Yüzme havuzları ve Beton yüzey uygulamaları

AÇIKLAMA

Kalorifer sisteminde antifiriz,korozyon koruyucu gibi madde bulunmamalıdır. Nizami şekilde kullanımında pompa veya regülasyon vanalarında hiçbir hasar oluşturmaz. Alimunyum içerikli sistemlerde yalıtım uygulandıktan sonra (yaklaşık 4 hafta sonra )kalorifer sistemi boşaltılmalı,durulanmalı ve yeniden doldurulmalıdır.

KİMYASAL Emniyet bilgileri

Malzeme çalışırken uygun koruyucu eldiven ve koruyucu gözlük/maske takın.göze temas etmesi halinde derhal bol su ile yıkayıp hekime danışın.Cilde teması halinde bol su ile yıkayın.Belirtilen karıştırma oranlarında zehirsizdir,fakat içilmez. Kimyasal damladığı nesneler üzerinden (fayans,karo,lavabo vs.)hemen su ile çıkartın.Aksi takdirde bir daha çıkarılmayacak bir kristalleşme oluşur.Çocuklardan uzak tutun.

Bertaraf etme

KİMYASAL yalıtım ürünleriyle doldurulmuş olan kalorifer sistemlerinin boşaltılmasında herhangi bir atık bertaraf işlemi gerekli değildir.(Gelsenkirchen Hijyeni Enstitüsü uyarınca)Daha detaylı bil için bkz. Emniyet bilgileri broşürü

KAÇAK TAMİRİ YAPAN KİMYASAL SATIŞ ve UYGULAMASI

Karıştırma oranı

1:60.Yeni kalorifer sistemlerinde su miktarı azdır. Ölçüm gerektirir.

Kontrol İmkanı

Dozaj doğru ayarlandığında pH değeri 10,5 ile 11 arasında bulunur. Başka kimyasallarla çözülmez. Isıya ve basınca dayanıklıdır.

Saklama Süresi

Üretim tarihinden itibaren 5 yıl.Dondan koruyunuz.

Verdiğimiz bu bilgiler güncel deneyimlerimize uygundur.

Teknik değişiklik hakkı saklıdır.

Su kaçak onaran kimyasal ücretleri metrekare olarak hesaplanır garantili olarak müşterimize uygulama yapılır.

“Kaçak Giderici Kimyasal Dr. Reep” üzerine 11 yorum

  • İyi günler Tolgay Bey. İlacın etkisi 15 gün içinde net olarak anlaşılır. Bazı yerlerde hemen kesilir bazı yerlerde 15 güne kadar değişkenlik gösteriyor. Kombiyi yakmaya devam edin ve su eksildikçe tamamlamaya devam edin.

   Cevapla
 1. Ustam merhaba
  4 katlı bina nin (yaklaşık 350 M2) banyolar dahil 18 peteği mevcut.kombi basıncı 10-15 günde bir düşmekte .su kaçağını baktık ancak görünürde bulamadık.Kimyasalla çözüme kavuşturan olur miyiz?ve ne kadar bir bedele mal olur?.
  Memiş Vanlı

  Cevapla
  • Merhaba. Öncelikle geçmiş olsun. Bu gibi durumlarda öncelikle kombi servisinin gelip kombide herhangi bir kaçak var mı yok mu ona bakması gerekmektedir. Eğer kombide bir sıkıntı yok ise sisteme ilaç verebiliriz. Bu verdiğimiz ilaç bütün katlarda dönüş yapacağı için en az 4 litre olmalıdır. bununda 1500 tl gibi bir maliyeti vardır. SAYGILARIMIZLA

   Cevapla
 2. Merhabalar içme suyu yani temiz su hattına kimyasalla işlem yapılır mı? Zararları varmıdır
  Ürün uygulandıktan sonra aynı yerden kaçak vermeye devam eder mi ne kadar süre etkilidir

  Cevapla
  • İyi günler Bülent Bey. Temiz su tesisatı için ilaç kullanılabilir evet. Bu kaçağı kapatır ama kesin bir süre maalesef verilemez. Özellikle temiz su tesisatlarında ilaç devir daim yapmayacağı için tutması daha zor oluyor ve tekrar açılma ihtimali var. O yüzden kaçak kimyasalı uygulamak yerine kaçağın yerini cihazlarla buldurup tamiratını yaptırmak çok daha sağlıklı olur efendim.

   Cevapla
 3. Steel pink diye bir kimyasal uyguladık üstünden 24 saat geçti su basıncında düşme yok fakat kaloriferin alt kısımları ısınmıyor. Peteklerin havasını da boşalttık ama fark etmedi sebebi ne olabilir?

  Cevapla
 4. Benim güngörende evimde 6 yıldır oturuyorum heryıl nerdeyse başka bir yeri kırıyoruz bıktım artık evim 85 mt kimyasal uygulama yaparsanız kesin çözüm olurmu ve fiyat ne kadar

  Cevapla

Yorum yapın

Tıkla Ara