Yakıt Tasarruf Kimyasalı

kalorifer-petek-temizligi-yakit-tasarruf-kimyasalinin-yararlari-63

Isıtma sistemlerinde en çok değerlendirmeye alınan konu yakıt tasarrufunun nasıl sağlanacağıdır. Evlerimizde ya da iş yerlerinde ödediğimiz yakıt masraflarının karşılığında konforlu ve uygun fiyatlı ısınma maliyetleri önce gelmektedir. Unutulmamalıdır ki yakıt tasarrufu yapabilmek için tesisatımızı anlamak ve var olabilecek sorunların önüne geçmek için gerekli zamanlarda bakımlarını yaptırmak gerekir.
Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55

Yakıt Tasarruf Kimyasalı

Yakıt tasarruf kimyasalları bireysel olarak kullanıldığında faturada bir fark görmeniz mümkün değildir. İçeriği ne olursa olsun ısıyı en iyi ileten sıvının su olduğu bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Yakıttan tasarruf sağlayan sıvıların görevi sadece ısıtma sistemini korozyona karşı korumak olduğu için daha verimli bir şekilde ısınmanızı sağlar. Bunun dışında bu tür kimyasallar, aynı antifirize benzer yapıda olup donmayı önlerler. Fakat bu durum kesinlikle gözle görülür bir şekilde tasarruf sağlamaz. Ortalama 500 metrekarenin üzerindeki alanlarda kullanıldığında mevsimsel değişiklikler de göz önüne alındığında %10 kadar tasarruf etmenizi sağlayabilir.

kalorifer-tesisatina-kullanilan-yakit-tasarruf-sivisi-ne-ise-yarar-94

ISINIZ EVİNİZDE PARANIZ CEBİNİZDE KALIR

Yakıt Tasarruf Kimyasalı Nasıl Uygulanır?

Isıtma sisteminizde yaptıracağınız kimyasal yıkama işlemini, sistemin durumuna göre 4 ila 10 saatlik bir sürede ve sistem çalışırken yapmaktayız. İstanbul Tesisat ekipleri bütün illerde bu hizmeti vermektedir.

Yakıt Tasarruf Sıvısı Özellikleri;

  • Süratle kalori absorbe ettiği için erken ısı iletkenliği yapar.
  • Kaynama noktası; 145 C
  • Donma noktası; -30 C
  • Kireçlenme ve paslanma yapmaz.
  • Yanıcı ve parlayıcı değildir.
  • Pas ve Panel çürümelerine sebep olmaz. Asit değildir.
  • Koku yapmaz.
  • Bir kez uygulanır ve uzun yıllar kullanılabilir.

Paranızı Yakarak Isınamazsınız;

Ödemiş olduğunuz yakıt parasının karşılığını, ısınma ve konfor olarak almak istiyorsanız; Isıtma sistemlerinizin ömrünü uzatmak, pahalı bakım-onarım masrafından kurtulmak istiyorsanız, sistemde oluşan kireç, su taşı ve tıkanıkları temizletebilirsiniz. Unutmayın ısıtma sistemleri vücudumuzdaki KALP ve KAN DOLAŞIM sistemlerine benzer. Kalpte ve damarlarda oluşacak tıkanmalar, hayati riskler arz eder. Önlemlerinizi alın, ısıtma sistemlerinizin çökmesine ( ölmesine ) seyirci kalmayın!

Unutmayın; Yakıt Tasarruf sıvısı evlerde kullanıldığında yakıt tasarrufu açısından bir fark yaratmayacak olsa da ısıtma sisteminizin bakımını yaparak sizi daha sonra karşılaşabileceğiniz pahalı onarım işlerinden kurtaracaktır.

Kombi Yakıt Tasarruf Sıvısı Hangi Kombilere Uygulanır?

Kombi yakıt tasarruf sıvısı, doğalgaz faturalarında ortaya çıkan ciddi artışlar nedeniyle son dönemde sık sık tercih edilen bir seçenek olmuştur. Kombinin daha yüksek performansla çalışması, ısınmanın makul bir seviyede olması ve doğalgaz faturasının daha düşük gelmesi için siz de kombi yakıt tasarruf sıvıları ayrıcalığını değerlendirmeye başlayabilirsiniz. Peki, bu sıvıyı tercih etmek istediğinizde kombinizin modeli önemli midir?

Yakıt tasarruf sıvılar temel olarak bütün kombi türlerine uygun bir tasarruf sıvısı olarak kabul edilmektedir. Fakat bu sıvının uygunluğunu denetlemek kombi bakım ve tamiri yapan teknik ekibimizin sorumluluğundadır. Sıvı kullanımı sayesinde kombinizden daha yüksek performans alabilirsiniz. Bunu istediğinizde ekibimizden destek alarak bu hizmetin avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Yakıt Tasarruf Kimyasalı Fiyatı Ne Kadar?

Kombinizin performansını doğrudan doğruya etkileyen bir çözüm bulun! Siz de kombi tasarruf kimyasalı kullanmayı tercih ediyor olabilirsiniz. Fakat bu kimyasalı kullanırken dikkat etmeniz gereken en önemli hususlardan biri fiyattır. Fiyatlar kullanılan kimyasal miktarı, kimyasal markası ve kalitesi ile doğrudan ilgilidir. İstanbul Tesisat olarak biz de daima aynı sıvı türünü tercih etmiyoruz. Bu nedenle fiyatta farklılıklar ortaya çıkması doğaldır. Siz de tasarruf kimyasalı kullanmak isteyen bir tüketici misiniz? Bizimle iletişime geçerek bu hizmet için ne kadar ödeme yapmanız gerektiği konusunda bilgi alabilirsiniz.

Yorum yapın

Tıkla Ara