Makineyle Tıkalı Boruları Açan Firma

Tıkalı boru açma yaygınlaşan hizmetler arasında yer almaktadır. Fakat bu hizmeti kameralı olarak veren firmaları bulmak oldukça zordur. Kameranın faydası tıkanmayı açtıktan sonra tıkanıklığın sebebini görüp, tedbirini almaya yaramasıdır. Uzun yatay lavabo borularının içini kimyasal ile yıkamakta fayda vardır. Aksi takdirde sürekli tıkanıklık açtırmak zorunda kalırsınız.

Kameralı lavabo gideri açma işlemi giderlerin yabancı maddeler nedeniyle tıkanmasıyla baş gösteren ve akabinde taşmalara sebebiyet veren sorun oluşturabilecek bir problemdir.
Lavabo giderleri, çoğu zaman kullanıcıdan kaynaklanan yabancı cisimlerin lavabo içine atılmasıyla ya da inşaat sırasında taş beton gibi maddelerin boruyu tıkamasıyla oluşur.
Gider sorunlarına çözüm bulmak, profesyonel bir ekipten yardım almaktan geçer.
Makineyle tıkalı boruları açma uygulaması, borunun içine direkt olarak gönderilip hat içindeki maddeleri görüntüleyerek tıkanıklığı açma işlemidir.
Bu işlem sayesinde, eski kırıp dökme yöntemleri tarihe karışıp yerini kameralı özel cihazlar almıştır. Kameralı lavabo gideri açma işlemi işinizi kolaylaştırmanın en doğru yoludur.

Makineyle Boru Tıkanıklığı Açan Tesisatçı

Tıkanmış bir gider borusunu nasıl açarım sorusunu hemen hemen hepiniz araştırmışsınızdır. Tıkalı gider borusunu açmak için uygulanan çeşitli yöntemler olsa da en garantilisi makineyle tıkalı gider borusu açma işlemidir. Günümüzde bu işi yapan birçok tesisatçı firma olsa da aslında çoğunda gerekli ekipmanlar olmadığı için garantili hizmet vermeleri söz konusu değildir. İstanbul Tesisat, Avrupa teknolojisini yakından takip eden bir firma olduğundan makine kullanarak gider borusu açan firmada bulunması gereken tüm ekipmanlara sahiptir. Makineli kanal borusu açma işi yapıldıktan sonra gider borusunun içi kamerayla görüntülenir. Siz de boru tıkanması probleminden kurtulmak için bizi arayarak servis kaydı açtırabilirsiniz.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]
Bu içeriği paylaş

Yorum ekle

Tıkla Ara