Su Tesisat Borusu Tıkanıklığı Kırmadan Açma

cihazla-kirmadan-su-tesisati-tikanikligini-acan-firmalar-36

Bazen evlerde kullandığımız su aniden azalmaya başlar. Hatta bazı dairelerde çamaşır ve bulaşık makinesini çalıştıramaz duruma gelir. Kombiye basınçlı su gelmediğinde, sıcak su vermez. Bunun sebebi soğuk su kombiye basınçlı girmediğinde ateşleme yapmamasıdır. Su tesisat borularının içine şebeke suyundan karışan kaba partiküller, su sayacı içerisinde filtreyi tıkar ya da boru içerisinde dar bir noktada sıkışır kalır. Ya da farklı bir problem olarak, ustanın kaynak yaparken boruyu fazla ısıtıp tıkamasını da örnek verebiliriz. Bu bölgeden su geçerken basıncı düşer ve musluklardan su az akmaya başlar. Sonradan tıkanan borularda, kırma dökme yapmadan tıkanıklığı açıyoruz. Fakat yeni aldığınız dairede ilk günden beri su az geliyorsa, tıkalı olan yeri noktasal tespit edip, oranın kaynağını baştan yapmak gereklidir. İnşaat hatalarından kaynaklı problemlerin, noktasal olarak yerini bulup, kırmaktan başka çare bulunmaz.

Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55

Temiz Su Tesisatında Tıkanıklık Açma

Temiz su tesisat borusu tıkanıklığı açma işlemi, İstanbul Tesisat’ın gözetiminde, uzman ekiplerle son teknoloji cihazlar kullanarak kırmadan açılmaktadır. Su tesisat borularında meydana gelen tıkanmaları kırmadan robot cihaz ile açma işlemini uyguluyoruz. Bu işe özel, Alman teknolojisi makinelerle ve kimyasal ilaçlarla, tıkanan boruları kırmadan açıyoruz. Tesisat tıkanmasını açan firma aramaya son verebilirsiniz.

Sıcak su borusu veya soğuk su borularında, şebeke suyundan gelen toprak, kum veya küçük bir yabancı madde, plastik boruların ek yerinde tıkanır ve musluk suyunun tazyikli bir şekilde akmasını önler. Su tesisat musluklarınızın kontrolü gerçekleştikten sonra, sadece İstanbul Tesisat’a özgü uygulama yapılmaya başlanır. Yaptığımız birçok testin sonunda bu uygulamamız %99 sonuca ulaşmıştır. Size kalan, evinizin duvarlarını veya seramiklerini kırdırmadan önce bir kez daha düşünmek. Bu uygulama, sizi zahmetli ve pahalı tadilat işlerinden kurtarabilecek şekilde tasarlanmıştır.

Galvaniz su tesisat boruları az akıyor ise eğer çok aşırı su taşı oluşumu gerçekleşmemişse, bu uygulamanın faydasını demir borularda da görebilirsiniz. Sıhhi tesisat tecrübemizi teknoloji ile birleştirdik. Servis hizmetimiz İstanbul’un her yerine vardır. İstanbul’da su tesisat borusu tıkanıklığı açan firma arıyorsanız doğru yerdesiniz.

tikali-temiz-su-tesisatini-makine-ile-acma-yontemi-08

Su Borusunda Tıkanıklık Açmak için Uygulanan Yöntemler

  • Musluklarınızdan su çok az gelmeye başladığında
  • Çeşmelerden akan suyun tazyiki azaldığında
  • Suyun tazyiki nasıl arttırılır? Çözümünü öğrenmek için
  • Musluk ve bataryalar tıkalı olduğunda açmak için
  • Su borusu tıkanıklıklarını kırmadan açıyoruz. Zamanla oluşan su borusu tıkanmalarını cihaz ile açan İstanbul Tesisat, usta hatalarından kaynaklanan su borusu tıkanıklıklarında, noktasal olarak tıkanıklığın yerini belirleyerek tamirini yapmaktadır. Çalışmalarımızı konusunda uzman ustalarımız ve son teknoloji aletleri kullanarak yapıyor ve yaptığımız işe garanti veriyoruz. Siz de evinizde bu tarz problemler yaşıyorsanız bizi arayın. Ekibimiz size en uygun çözümü uygulasın ve su problemleriniz sona ersin.

    Az Akan Muslukları Açan Firma

    İstanbul Tesisat, tesisat tıkanmalarını makinayla açan firma olarak tıkanık su borularını açma işlemi yapıyor. Hem de tadilata gerek kalmadan. Kamerayla tesisat tıkanıklıklarını açma işlemi yapan firmamız yapılan işlere garanti vermektedir. Kameralı cihazla tesisat tıkanıklıklarını açan firmalar arasında en büyük beş firmadan biri olan İstanbul Tesisat, yılların verdiği deneyimi teknolojiyle birleştirerek özel yöntemlerle su borularındaki tıkanıklığı açma işlemi yapmaktadır. İnşaat sırasında hatalı kaynaklar, su akışının azalması durumunu ortaya çıkarmaktadır. Böyle durumlarda hatalı kaynağın olduğu bölge tespit edilmeli ve ona göre işlem yapılmalıdır. Aksi takdirde tüm tesisat borularının değiştirilmesi durumu ortaya çıkmaktadır. Firmamızdaki tesisat borusu içerisindeki tıkanıklığı cihazla açan tesisatçı kadromuz işinde uzman ustalardan oluşmaktadır.

Tıkla Ara