1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (28 oy, ortalama puan: 4,29 Verdiğiniz oy için teşekkürler
Loading...

Alafranga Tuvalet Tıkanıklık Açma

alafranga-tuvalet-tikaniklik-acma

İstanbul tesisatın tüm Avrupa ve Anadolu yakasına hizmeti olan gider borularını kırmadan açma işlemi sayesinde rahat bir nefes alacaksınız. Bu teknolojiden önce gider açmaya kalkan herkes ya susta kullanırdı ya da hortum sokup açmaya çalışırdı. Gider açılmayınca de kırılarak yeni bir hat döşenirdi. Elde imkan olmadıktan sonra yapacak pek bir şeyde yok zaten. Salınan susta çok ince olduğundan tıkanan bölgede katlanarak bir itme gücü oluşturamaz ve çabalar boşa gider. Hortumla açmaya çalışırken de tıkanma olan yer biraz ilerideyse ve giden yolda dönüş, dirsek varsa hortum katlanır, ilerleyemez bu sebeple hortum da çözüm için yeterli olmayacaktır. Ama robot denilen tıkanıklığı açan makine sayesinde tüm sıkıntıların çözümü sadece 30 dakika sürüyor. Üstelik işlem sonunda kamera ile boru içini de görebiliyorsunuz. Böylelikle usta sözüne değil kendi gözünüze inanabileceksiniz.

Tuvaletten veya mutfak giderlerinden sorun yaşıyorsanız bunun sebebi atılan pisliklerin zamanla borunuzun ek yerinde tıkanıklığa sebep olması ve suyun artık ileri değil daire içerisine gelmesidir. Bizi arayın en geç 1 saat içerinde size ulaşalım ve tıkanıklığı açalım. Boru tıkanık açma makinesi ile tüm atık su boruları açılabilir. Bazen borularınızda biriken yağ tabakası ve kireç bile çok sıkıntılı bir tıkanmaya sebep olmaktadır. Alaturka ve alafranga tuvaletlerde es dediğimiz yerde biriken kireç zamanla boruyu tamamen kapatır. Alafranga tuvalet tıkanması da en çok tuvalet kağıdından ve kaçırılan bez vb. cisimlerden kaynaklanır. Bu atıkları giderden çıkarmak için kanal açma makinesinin uygun başlığı takılarak gidere salınır ve pislikler geri çekilir. Kireçlenme olduğunda ise boru daralır ve artık su gitmemeye başlar kanal açma makinesi kireci kırarak suyun yoluna devam etmesini sağlar.

Kırmadan robot teknolojisi ile alafranga tuvalet tıkanması v.b. atık su giderleriniz açılır. Asma tuvalet tıkanıklığı açma içinde uygun olan makine her türlü es ten kıvrımdan dönebilir. Ayrıca kamera görüntüleme hizmetimiz ile sizlere problemli olan bölgeleri gösterebiliyoruz. Tıkanıklığa neden olan bölgenin tespiti noktasal olarak servisimiz tarafından yapılır. Ve en önemlisi müşterilerimizin mağdur olmaması için açamadığımız tıkanıklıklardan para almıyoruz. Her türlü tıkanık boru garantili bir şekilde açılıyor.

Bu içeriği paylaş

2 Yorum

 • Hande Yıldırım

  Iyi gunler klozetimiz 15 gündür tıkalı bi defa tesisatı çağırdık basınç yoluyla açmaya denedi biraz açıldı gibi oldu daha sonra nalburdan sıvı klozet açıcı aldık onu denedim ama hep den tıkandı ne yapabilirim? Birde ücretinizi öğrenebilir miyim?

  • Murat Taştan

   Makine ve kamera ile tıkanıklık açmayı deneriz fiyat ve detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

 • Tüm yorumları göster

  Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.