Su Sızıntı Tespit Cihazı

aletle-su-borusu-patlagi-bulma-sirketi-420

Rutubet yüzünden sürekli boya yaptırmaktan bıktınız mı? Arayın bizi duvarınızın neden ıslandığını size söyleyelim. Daire içerisinde ıslak duvara yakın bölgelerden geçen boruların içine su sızıntısı tespit cihazı ile bakalım. Borunun içinden geçen kameralar suyun nereden aktığını size söylesin. İnsanlar boyası kabaran yeri kurumadan sürekli boya yaptırırlar. Duvar su aldıkça duvarın üstündeki alçılar dökülmeye başlar. Su sızıntısının nereden geldiğini bulmadıkça bu böyle devam eder gider. Bazen yan dairenin banyosundan sızan su sizin duvarlarınızın kabarmasına sebep olabilir. Yada banyonuzun tavanındaki boyalar sürekli pütür pütür olur, dökülmeye başlar. Aynı zamanda tavanın beyaz rengi gün geçtikçe sararır. Kimi dairelerin mutfak ve banyo tavanlarında kararma görülür. Su akan yerin altında alçıdan yapılmış kartonpiyer varsa aşağı düşer. Yada kartonpiyerin şekli şemali değişir. Büyük bir hevesle yaptırdığınız evinizin dekorasyonu ufacık bir sızıntıdan moralinizi bozmasın. Su tesisat borularını inceleyen cihazlara sahibiz. Yapılan testler sonucu kimin dairesinde kaçak var belli olur.

Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55

DURUN DUVARINIZI, FAYANSINIZI BOŞUNA KIRDIRMAYIN…

SU KAÇAKLARI ELEKTRONİK CİHAZLARLA HİÇBİR YER KIRILMADAN TESPİT EDİLİR,TAMİRİ GARANTİLİ OLARAK YAPILIR…

Evinizde ve işyerinizde su kaçağımı var. Faturanız yüksek mi geliyor. Bu kaçağın yerini mi bulamıyorsunuz. Evinizi kırdırmaktan mı korkuyorsunuz. Alt daireye su sızıntısı mı var. ARTIK SORUN DEĞİL. Arayın biz gelelim. Gerekli su kaçak testlerini yapalım su kaçağınızın yerini bilgisayarlı sistem ve elektronik cihazlar ile noktasal olarak tespit edip garantili olarak tamirini yapalım.

bilgisayarli-alet-ile-noktasal-su-kacagi-tespit-islemi-419

Temiz ve Pis Su Kaçak Tespiti

SU KAÇAK BULMA SERVİSİ

EVİNİZDE, İŞYERİNİZDE, FABRİKALARDA SU KAÇAKLARI ELEKTRONİK CİHAZLARLA HİÇBİR YER KIRILMADAN TESPİT EDİLİR, TAMİRİ GARANTİLİ OLARAK YAPILIR..

* SU KAÇAKLARINIZI TESPİT VE TAMİRLERİNİ GARANTİLİ YAPIYORUZ

* SU KAÇAKLARINI SON TEKNOLOJİ CİHAZLARLA YERİNİ NOKTASAL OLARAK BULUYORUZ

* YANGIN TESİSATI, HİDRANT HATLARINI SU KAÇAKLARINI NOKTASAL BULUYORUZ

* YER ALTI TESİSATLARI, YANGIN TESİSATI, BAHÇE SULAMA TESİSATI, SU TESİSATI, BUHAR TESİSATI, HAVA TESİSATI,

GAZ TESİSATI, ISITMA SOĞUTMA TESİSATLARI, KAÇAKLARINI NOKTASAL OLARAK BULUYORUZ .

Binalardaki su sızıntısı ve rutubeti 1 günde noktasal olarak tespit ediyor ve sizin bize bıraktınız gibi size geri teslim ediyoruz; İşyeri veya konutlarınızdaki temiz veya atık su sızıntılarını noktasal olarak tespit ediyor ve onarıyoruz; – Bina bodrumlarına sızan suyu tespit edip binalarınızın temeline zarar vermesini engelliyoruz; Beton veya toprak altında kalmış rögarları tespit ediyoruz.

Su sızıntıları artık sorun olmaktan çıktı. Teknolojik aletler ve cihazlar yardımıyla su sızıntı tespiti yapıyoruz. İşlerinde uzman olan ustalarımız su sızmalarını su kaçak arama aletiyle bulup onarımını yapmaktadırlar.

Yorum yapın

Tıkla Ara