Acele tesisatcı su kaçak tespit tıkanıklık açma

acil-tikaniklik-acma-servisi-istanbul-65

Acil su tesisat hizmetimiz İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakası için hizmete sunulmuştur. Evinizde veya iş yerinizde su arızası oluştuğunda, acil tesisat servisimiz gerekli müdahaleyi yapar. Su kaçağı durumunun acil olmasına gerek yoktur. Su damladıktan sonra zaten tamiri yapılsa da hemen kesilmez. Bu sebeple çok su akmıyorsa bir gün sonrada tespit edilebilir. Fakat çok su akıyorsa bekletilecek gibi değilse, acil servisimizden yararlanabilirsiniz. Bu gibi durumlarda herkes acele tesisatçı arar. Ancak tesisatçılar elindeki işi bırakıp gelemezler ve gittikleri işten çıkış saatlerini tahminen söylerler. Tabi ki her iş hesaplanan saatte bitmeyebilir. Bir aksilik çıkması durumunda 1-2 saat uzayacaktır. Bu durumda diğer işe geç kalan tesisatçı yalancılıkla suçlanır. Hâlbuki işin aslı diğer işten geç çıkılmasıdır. Yani tesisatçıdan hiç bir zaman saat alınamaz, sadece gün içinde gelineceği bilinmelidir. Firmamız bu konuları iyi bildiğinden, hassasiyet göstererek acil işlerde müşterilerimize aynı gün içinde ulaşır ve sorununu çözer.
Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55

Acil su kaçağı tespiti yapan firmalar-Cihazla su kaçağı tespit çalışması

Acil arızalarınız için 0554 499 36 18 numaraları telefonu günün her saati arayabilirsiniz. Kaçakları cihazla bulan ekibimiz, önce temiz suyunuzu test eder. Herhangi bir yerden tesisata basınç yaparak, hatta kaçak olup olmadığına bakar. Eğer basınç kaybı yoksa test sağlam sonucunu verir. Yani temiz suda patlak yok demektir. Temiz su tesisatında kaçak olmadığı kesinleştikten sonra gider borularına bakılır. Bu sefer kamera sistemi devreye girer. Pimaş içini görüntüleyen cihazla, herhangi bir kırık ya da conta ısırması gibi bir sorunu hemen görebiliriz. Böylelikle atık su tesisatının da testi yapılmış olur. Sorun neredeyse kesinlikle bulunur. Bulunamadığı takdirde sizden hiç bir şekilde ücret talep edilmez. Yaptığımız tüm işlere garanti verdiğimiz için aklına soru işaretine yer bırakmıyoruz. Tespit işinden sonra kaçak olan borunun onarımın da yapan firmamız, gerektiğinde tek elden size anahtar teslimi olarak bütün onarımları da yapar.

acil-su-kacagi-cihazli-tespit-istanbul-45

Acil su tesisat servisimiz aşağıdaki su kaçakları içindir.

  • Tuvalet tıkanmalarında
  • Su tesisat kaçaklarında
  • Su baskınlarında
  • Boru patlamasında ve delinmesinde
  • Klozet veya benzeri su akıntılarında

Bu tip arızalar, insanın müdahale edemediği ve evi su basacak şekilde olduğunda mecburen aciliyetle bakılması gereken arızalardır. Firmamızın personel sayısı fazla olduğundan ve her bölgede araç olduğu için size bu hizmeti sağlayabiliyoruz.

Acil Su Tesisatçı

Evinizi su basması gibi bir durumla karşılaştığınızda 7/24 İstanbul Tesisat acil servisinden yardım alabilirsiniz. Bizi arayıp acil kaydınızı ulaştırdığınızda size en yakın ekibimizi yönlendiriyoruz. Evinize gelen ekibimiz sırasıyla kaçak tespiti işlemlerine başlar. Kaçağı temiz su ya da gider borusu kaçak arama yöntemleriyle tespit ettikten sonra çözümü sizinle paylaşır. Arızanın onarımını istemeniz halinde hızlı bir şekilde gerekli onarımlar uygulanır. Ekibimizin size bırakacağı servis formu, yapılan işlemin garantisi niteliğindedir. Tesisat sisteminizde aynı arızanın tekrarlanması halinde ücretsiz olarak tamirini yapıyoruz.

Acil Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Acil tuvalet tıkanıklığı açma evinizde ortaya çıkan tuvalet tıkanmalarına karşı en makul hizmetlerden bir tanesi olarak dikkat çekmektedir. Tuvalet giderinde meydana gelen tıkanıklığın yol açtığı olumsuzluk sadece tuvaletlerin kullanılamaması olarak kabul edilmemektedir. Çünkü tuvalet tıkanmalarının sonrasında borularda zorlanma ve sızıntılar ortaya çıkması da doğaldır. Bu tür durumlarda tuvalet tıkanıklığına ek olarak sızıntı bulma hizmeti de almanız gerekir. 

Acil tuvalet tıkanıklığı açma sorun daha da büyümeden çözüm üretmek adına tercih edilmektedir. Siz de bu konuda hizmet almak istediğinizde İstanbul Tesisat’ı arayabilirsiniz. Günün herhangi bir saatinde acil tesisatçı hizmetleri kapsamında adresinize gelerek sorunları kısa sürede ortadan kaldırıyoruz. Üstelik acil çözümler sayesinde evinizde farklı sorunlar yaşanmadan olaya el koyuyoruz.

Kırmadan Acil Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı tespiti yaptırmak istediğinizde hızlı ve sorunsuz bir çözüm arıyorsanız bu konuda da İstanbul Tesisat’ın güven veren hizmetlerini değerlendirebilirsiniz. Çünkü acil su kaçağı tespiti konusunda gerek bilgi birikimimiz gerekse de kullandığımız ekipmanların sağladığı avantajlarla sizlerin ihtiyaçlarına cevap veriyoruz. Peki, kırmadan acil su kaçağı tespitini nasıl yapıyoruz?

Kullandığımız teknolojik ekipmanlar sayesinde su kaçağı tespit işlemlerini kısa sürede ve sorunsuz bir şekilde tamamlıyoruz. Özellikle termal kamera ve akustik ses cihazı kullanarak tamamladığımız kırmadan acil su kaçağı tespiti sayesinde sizi memnun edecek bir çözüm sunuyoruz. Bu çok kaliteli hizmetten yararlanmayı istiyorsanız bizimle iletişime geçerek randevu oluşturabilirsiniz.

Yorum yapın

Tıkla Ara