Acele tesisatcı su kaçak tespit tıkanıklık açma

acil-tikaniklik-acma-servisi-istanbul-65

Acil su tesisat hizmetimiz İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakası için hizmete sunulmuştur. Evinizde veya iş yerinizde su arızası oluştuğunda, acil tesisat servisimiz gerekli müdahaleyi yapar. Su kaçağı durumunun acil olmasına gerek yoktur. Su damladıktan sonra zaten tamiri yapılsa da hemen kesilmez. Bu sebeple çok su akmıyorsa bir gün sonrada tespit edilebilir. Fakat çok su akıyorsa bekletilecek gibi değilse, acil servisimizden yararlanabilirsiniz. Bu gibi durumlarda herkes acele tesisatçı arar. Ancak tesisatçılar elindeki işi bırakıp gelemezler ve gittikleri işten çıkış saatlerini tahminen söylerler. Tabi ki her iş hesaplanan saatte bitmeyebilir. Bir aksilik çıkması durumunda 1-2 saat uzayacaktır. Bu durumda diğer işe geç kalan tesisatçı yalancılıkla suçlanır. Hâlbuki işin aslı diğer işten geç çıkılmasıdır. Yani tesisatçıdan hiç bir zaman saat alınamaz, sadece gün içinde gelineceği bilinmelidir. Firmamız bu konuları iyi bildiğinden, hassasiyet göstererek acil işlerde müşterilerimize aynı gün içinde ulaşır ve sorununu çözer.
Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55

Acil su kaçağı tespiti yapan firmalar-Cihazla su kaçağı tespit çalışması

Acil arızalarınız için 0554 499 36 18 numaraları telefonu günün her saati arayabilirsiniz. Kaçakları cihazla bulan ekibimiz, önce temiz suyunuzu test eder. Herhangi bir yerden tesisata basınç yaparak, hatta kaçak olup olmadığına bakar. Eğer basınç kaybı yoksa test sağlam sonucunu verir. Yani temiz suda patlak yok demektir. Temiz su tesisatında kaçak olmadığı kesinleştikten sonra gider borularına bakılır. Bu sefer kamera sistemi devreye girer. Pimaş içini görüntüleyen cihazla, herhangi bir kırık ya da conta ısırması gibi bir sorunu hemen görebiliriz. Böylelikle atık su tesisatının da testi yapılmış olur. Sorun neredeyse kesinlikle bulunur. Bulunamadığı takdirde sizden hiç bir şekilde ücret talep edilmez. Yaptığımız tüm işlere garanti verdiğimiz için aklına soru işaretine yer bırakmıyoruz. Tespit işinden sonra kaçak olan borunun onarımın da yapan firmamız, gerektiğinde tek elden size anahtar teslimi olarak bütün onarımları da yapar.

acil-su-kacagi-cihazli-tespit-istanbul-45

Acil su tesisat servisimiz aşağıdaki su kaçakları içindir.

  • Tuvalet tıkanmalarında
  • Su tesisat kaçaklarında
  • Su baskınlarında
  • Boru patlamasında ve delinmesinde
  • Klozet veya benzeri su akıntılarında

Bu tip arızalar, insanın müdahale edemediği ve evi su basacak şekilde olduğunda mecburen aciliyetle bakılması gereken arızalardır. Firmamızın personel sayısı fazla olduğundan ve her bölgede araç olduğu için size bu hizmeti sağlayabiliyoruz.

Acil Su Tesisatçı

Evinizi su basması gibi bir durumla karşılaştığınızda 7/24 İstanbul Tesisat acil servisinden yardım alabilirsiniz. Bizi arayıp acil kaydınızı ulaştırdığınızda size en yakın ekibimizi yönlendiriyoruz. Evinize gelen ekibimiz sırasıyla kaçak tespiti işlemlerine başlar. Kaçağı temiz su ya da gider borusu kaçak arama yöntemleriyle tespit ettikten sonra çözümü sizinle paylaşır. Arızanın onarımını istemeniz halinde hızlı bir şekilde gerekli onarımlar uygulanır. Ekibimizin size bırakacağı servis formu, yapılan işlemin garantisi niteliğindedir. Tesisat sisteminizde aynı arızanın tekrarlanması halinde ücretsiz olarak tamirini yapıyoruz.

Tıkla Ara