Bahçelievler Petek Temizliği Kalorifer Tesisat Temizliği

bahcelievler-kimyasal-ilac-ile-petek-temizligi-yapan-yerler-56

Bahçelievler ilçe servisimiz, size kaliteli çalışma anlayışıyla üstün hizmet sunmaktadır. Uzman kadromuz ve özel yıkama makinelerimizle, Bahçelievler petek temizliği yıkama işlemi yapılmaktadır. Petek bakımı kalorifer temizlik işlemi için uzman ekiplerimize ulaşmanız yeterlidir.
Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55

Petek Temizliği Bahçelievler

Bahçelievler bölgesinde, profesyonel petek temizliği ve yıkama hizmeti sunan İstanbul Tesisat profesyonel ustaları ve kaliteli ilaçlarla bakımlarınızı eksiksiz olarak yapmaktadır. 2 veya 3 yılda bir peteklerinize ve tesisatınıza temizlik yaptırdığınızda sonucu ısı ve diğer faktörler olarak geri dönecektir. Bu işi peteklerinizi sökmeden, petek temizleme makinesini bir noktadan kalorifer tesisatınıza bağlayarak, ısıtma sisteminizde yer alan kombi radyatör ve boruların içini yıkatmış oluyorsunuz. Yerden ısıtma sistemi veya mobil sistemlerde, bağlı olan boruları asit içermeyen kimyasalla temizleme işlemi sayesinde, oluşan bakteri ve tortuyu yok edersiniz. Tesisatçı ustalarımız, Bahçelievler civarında alt yapıyı bildikleri için, ısınma sorunlarınıza çözüm yaratabilirler. İstanbul Tesisat petek temizliğini hizmetini, konusunda uzman, bu işin en az 2 yıl eğitimini almış su tesisat ustaları ile hizmet veriyor. Isıtma sektöründe tesisat temizlikleri 5 gruba ayrılır.

 • Bahçelievler Panel Petek Temizliği
 • Bahçelievler Döküm Petek Temizliği
 • Bahçelievler Alüminyum Petek Temizliği
 • Bahçelievler Yerden Isıtma Tesisat Temizliği
 • Bahçelievler Radyatör Temizliği

yikama-makinesi-ile-kalorifer-tesisat-borusu-yıkamasi-yapan-yerler-89

Bahçelievler’de Petek Temizliği Yapan Firma

Kış geldiği için, evlerde petek temizliği nasıl yapılıyor diye merak edebilirsiniz. Soğuk hava hem ruhsal, hem de fiziksel olarak canınızı sıkmasın. Detaylı bir tesisat temizliği sayesinde, yüksek faturalardan kurtulabilirsiniz. Öncelikle bu yazımızda petek temizleme firmalarında dikkat etmeniz gereken hususları anlatmak istiyorum.

 • İlk dikkat etmeniz gereken şey, kullanılan kimyasal markasıdır.
 • İkinci ve en önemlisi işçiliktir. Bilinçsiz, su tesisatçı olamayan şahıslar, size daha fazla masraf doğuran sonuçlar ortaya çıkarabilir.
 • Bir dairenin temizlik süresi minimum 1 saat olup, ortalama 7 petekli bir dairenin petek temizleme süresi bir buçuk saatle, iki saat arası değişebilir.

İstanbul su tesisat firması olarak, tüm Türkiye ve İstanbul Avrupa – Anadolu yakasının yanı sıra Bahçelievler bölgesinde her zaman hizmetinizdeyiz. Evinizdeki ısınma problemlerini çözmek için, sizlere yardımcı olacağız. Bahçelievler bölgesindeki petek temizlik ekibimiz, sizin için her zaman aktif durumdadır.

Petek Temizliğinin Önemi

Kışları ısınma problemlerinden dolayı hem sağlığınızı, hem de paranızı kaybedersiniz. Bunun sebebi peteklerinizdeki pislik ve tesisatınızdaki tıkanıklıklardır. Petek temizlik işlemi, bu gibi pislik ve tıkanıklık olan durumlarda yapılır. Kalorifer tesisatının iyi çalışması, sistemdeki suyun ne kadar hızlı döndüğüne bağlıdır. Kalorifer tesisatındaki bu döngü, suyun içinde herhangi bir pislik ve çamurlaşma olduğunda yavaşlar. Bunun neticesinde suyun yavaşlaması ile birlikte su geç döndüğü için soğur ve bu soğuma ne kadar çok olursa o kadar fazla gaz harcanır. Evinizde ısınma problemine son vermek için kalorifer ve petek temizlik makinesinin yanı sıra kimyasal madde ile temizlik yapılması gerekmektedir.

İstanbul’un her semtine ve İstanbul dışında birçok noktaya servis hizmeti vermekteyiz. Kalorifer tesisatı temizlenmesi gerektiğinde bir telefon açmanız yeter.

kimyasal-ve-makine-ile-kalorifer-borusu-yikama-firmasi-bahcelievler-89

Bahçelievler Isıtma Tesisatı Temizlik Çalışmalarımız

 • Bahçelievler yerden ısıtma tesisatı temizliği
 • Bahçelievler kombi radyatör tesisatı temizliği
 • Bahçelievler merkezi ısıtma sistemi temizliği
 • Ev ve işyerlerine servis hizmetimiz vardır.

Kombim son ayarda ama peteklerim ısınmıyor, kombimin ayarını açmama rağmen evimin sıcaklığını değiştiremiyorum diyorsanız; Kalorifer petek bakım ve temizleme zamanı geldi de geçiyor demektir. Petek borularının içinde hapsolmuş bakteriler, çamurlaşmış pislikler, borunun içindeki ısının olduğu gibi aktarılmasını engeller. Petek temizleme makinesi ve özel kimyasal ilaçlarla petek temizlik ve bakımını petekleri yerinden oynatmadan yapıyoruz.

Neden Petek Temizliği Yaptırmalıyım?

 • Petek temizliği yaptırmak sıcak suyun rahatlıkla sistemde dolaşmasını sağlayacağı için doğalgaz faturasından tasarruf etmenizi sağlar.
 • Evin ısınması için kombinin ayarını yükseltmenize gerek kalmaz.
 • Kullandığımız kombi ve tesisata kesinlikle zarar vermeyen kimyasal sayesinde radyatörleriniz de pas tutmayacaktır.
 • Peteklerinizin hepsi aynı ölçüde ısınacağından, mekânda sıcaklık bütünlüğü sağlanmış olacaktır. Böylece girdiğiniz her oda aynı derecede ısınmış olacaktır.
 • Sıcak su akışı rahat olacağından kombi sıcak su pompası çok daha az çalışacaktır. Bu sebeple kombiniz de uzun ömürlü olacaktır.
 • Evinizde kombiye en uzak olan nokta bile çok daha iyi ısınabilecektir.

“Bahçelievler Petek Temizliği Kalorifer Tesisat Temizliği” üzerine 2 yorum

 1. Petekten su kaçırdığı ıçın sıstemın basıncı dusuyor ve sıstem calısmıyor.ne yapmalı petek tamıredileblirmi yoksa petekmi degısecek

  Yanıtla
  • İyi günler Hamza bey panel radyatörünüzde meydana gelen su kacırma problemi için peteğinizin değişimini önermekteyiz.
   panel radyatörlerde ısıtma saç paneller ince olmasından dolayı kaynak yapılamamaktadır ve tamiri olmamaktadır

   Yanıtla

Yorum yapın

Tıkla Ara