Su Tesisat Tıkanıklık Açma-Kameralı Kırmadan


kamerali-sistemler-ile-kirmadan-su-tesisati-tikanikligi-acma-islemi-39

Su tesisat tıkanıklık açma işlemini kameralı robot cihazlarla yapan firma İstanbul Tesisat garantili hizmet vermektedir. Su tesisat borularınızda suyunuz azaldı mı, musluktan su az mı geliyor, suyun basıncı düşmesi, suyun tazyikli gelmemesi gibi şikâyetlerinize, kırmadan ilaçlı ve makineli çözümler üreten firmamız, ülkemizde ilk defa kullanılan teknikleri uygulamaktadır. Plastik borularda meydana gelen tıkanmaları açan İstanbul Tesisat, her türlü tesisat borusunda meydana gelen su azalmasını çözüme ulaştırmaktadır. Birçok müşterimizin seramiklerini kırmadan bu problemi gidererek, çok maliyetli tadilat işinden kurtardık. Tesisatınızı kırmadan bizi arayın. Tıkanıklığın noktasal yerinin tespiti ve makineyle tıkanıklık açma servisimiz ile eviniz kirlenmeden tesisatlarınızdaki tıkanmaları açabiliyoruz. Kırmadan açılan su tesisat boruları nedeniyle müşterilerimiz rahat bir nefes alıyor.

Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55

Kırmadan Su Tesisat Tıkanıklığı Açma

Su tesisat tıkanıklarını kamera yardımıyla açıyoruz. Tıkanan borularınızın içine kamera salarak, tıkanıklığa sebep olan maddeyi görüntülüyoruz. Tıkanıklık açma makinesi yardımıyla tıkanıkları kırmadan açıyoruz. Kameranın giremeyeceği dar alanlarda bilgisayarlı tıkanıklık açma işlemi uyguluyoruz. Tıkanıklığın ortaya çıktığı temiz su tesisatlarında kamera boruların darlığından dolayı kullanılamamaktadır. Bu gibi tıkanıklık problemlerinde tıkanıklığı açmak için özel cihazlar kullanarak sorunu çözüme ulaştıran İstanbul Tesisat, size son derece kaliteli ve modern hizmet sunuyor.

goruntulu-sistemle-su-tesisati-tikaniklik-acma-sirketi-65

Tesisat Tıkanıklığı Açma

Kırmadan tıkanıklığı açma konusuna baktığımız zaman, ortaya sağlam tekniklerin çıkması gerekmektedir. Kırmadan tıkanıklık açılması için, ciddi derecede çalışma yapılması gerekir. Tesisatta oluşan tıkanmalar ve bunun yanında meydana gelen çok ağır oluşumlar yüzünden tıkanmaların boyutu ciddi derecelere ulaşabilir. Kırmadan tıkanmaları açmak ve bunu da en iyi şekilde yapmak gerekir. Bunun için teknolojinin meydana çıkardığı yeni makinelerle bu işlemi yapmak gerekmektedir. Kırmadan tıkanmaları engellemek artık uzman kişilerin elinde. Değerlendirerek daha sağlam biçimlerde bunu yapmaları mümkün hale gelmektedir.

Teknoloji sayesinde ortaya çıkan yeni araçlar, kırmadan tıkanıklığı açmayı mümkün hale getirmeleri sayesinde bu durum ortaya çıkmaktadır. Özellikle boruların diplerinde meydana gelen ağır tıkanmalar yüzünden, ortaya çok ciddi problemler çıkabilecektir. Mekân sahiplerinin en az gider ve vakitle bu işten kurtulabilmeleri için boruların kırılmadan ve gider kısımlarının tamamen açılarak temizlenmesi durumu önemli boyutlara ulaşmıştır. Aynı zamanda, kırmadan tıkanıklık açılması için uzman kişilere ve tesisat işlerinden anlayan kişilere ihtiyaç duyulmaktadır.

Kırılmaları engellemek ve bunun yanında insanları masraftan kurtarmak mümkündür. Tıkanmaları sorunsuz şekilde açmak gerçekten büyük bir önem taşınmaktadır. Meydana gelen bu tıkanmaların ileri seviyelere gitmeden temizlenmesi de önemlidir. Daha sonra çıkacak problemleri engelleyebilmek için daha temiz hale getirmek de amaç olarak belirlenmelidir. Eğer tıkanmalar mümkün olduğunca hızlı ve daha sağlam bir şekilde temizlenmezse, ciddi derecede hasarların çıkması olasılığı ortaya çıkacaktır. Kırılmaların önüne geçmek için, teknolojinin nimetlerinden faydalanarak üretilen yeni araçlar ve ileri teknoloji temel malzemelerin kullanılmasıyla, bu durum artık mümkün hale gelecektir.

Robotla Tesisat Tıkanıklığı Açma

Tesisat tıkanıklığı insan yaşamını derinden etkileyen bir sorun olduğundan bu problemi çözmek için makul yöntemlere odaklanmanız gerekir. İstanbul Tesisat ustaları tarafından size sunulan robotla tesisat tıkanıklığı açma da bu kapsamdadır. Tesisatınıza zarar vermeden ve en kısa sürede tesisat açma imkânı sağlar. Bu sistemi tercih ederek tesisat problemlerine en iyi şekilde müdahale edebilirsiniz.

Robotla tesisat tıkanıklığı açma hem güvenilir em de hızlı bir yöntemdir. Çünkü bu yöntemle tesisattaki tıkanıklığı açma için öncelikle borulara bir kamera salınmaktadır. Salınan kamera ile tıkanmanın asıl nedenini belirliyoruz. Sonrasında tıkanıklığı açma için robot kullanılmaktadır. Robotla tıkanıklık açma sürecinde robot tıkayıcı maddeyi çekebilmektedir. Ayrıca boru içerisinde parçalayarak da tıkanıklığı açma süreci gerçekleşmektedir. Siz de bu akılcı ve kaliteli yöntemi tercih edebilirsiniz. Böylelikle tıkanıklığın neden olduğu sorunlardan kolay bir şekilde kurtulabilirsiniz.

Robotla Tesisat Tıkanıklığı Açma Borulara Zarar Verir mi?

Borulardaki tıkanıklığı gidererek su akışının sürekliliğini sağlamanız fazlasıyla önemlidir. Bu nedenle de tıkanıklığı ortadan kaldırma için robot tercihi en doğrusudur. Peki, robotla tıkanıklık açmada boruların hasar görmesi söz konusu olur mu? Hayır! Çünkü robot tamamen tesisat borularına uygun bir şekilde tasarlanmıştır. Amaç tıkanıklığı borulara zarar vermeden gidermektir. Siz de bu konuda herhangi bir soru işareti olmaksızın hizmetlerimizden faydalanın ve sorunu kökünden çözün!

“Su Tesisat Tıkanıklık Açma-Kameralı Kırmadan” üzerine 2 yorum

  1. size sormak istediğim soru,
    80 m2 lik bir evde oturuyoruz, Isınmayı kombi ile yapılmaktadır, Sıcak su, su tesisatındaki aksaklık nedeniyle basınç az olduğundan sıcak su, çok az gelmekte veya su ısınmamaktadır tahminime göre, su tesisatında bir tıkanıklık tan kaynaklanmaktadır bunun çözümü nedir, ayrıca Kombi ve Petek temizliğini yeni yaptırdık.

    Yanıtla

Yorum yapın

Tıkla Ara