Anadolu Yakası Su Tesisat Firması

anadolu-yakasi-aletle-su-tesisatci-hizmeti-veren-firma-42

İstanbul Tesisat, Avrupa yakasından sonra, Anadolu yakasında da aynı başarıyı ve kaliteyi yakalamış durumdadır. Anadolu yakasında, Maltepe’de hizmet veren şubemiz, sizleri uzman ekiplerimizle ve pratik çalışma anlayışıyla buluşturuyor. Hizmet vermeye başladığımız 2006 yılından beri, Anadolu Yakasından birçok müşteri, firmamızın su tesisat işlerinden yararlanmak için talepte bulunmuştur. 2011 yılında Maltepe’de bir şube açarak, İstanbul’da gitmediğimiz yer kalmayacak şekilde çalışmaya başladık. Anadolu tarafında Gebze’ye kadar, Avrupa yakasında Silivri’ye kadar hizmetimizi götürdük. Yoğunluğa bağlı olarak, genelde gün içerisinde mobil ekiplerimizden birini, mutlaka servis çağırdığınız bölgeye yönlendiriyoruz. Evi sigortalı müşterilerimizin su kaçaklarını, eksperle görüşerek halletmeye çalışıyoruz. Tatil günlerinde acil bir ekip, sürekli firmamızda mevcuttur.
Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55
Mevcut tesisatlarınızda tamir yaptırırken, mutlaka bizden fiyat alın. Rakiplerimize nazaran, her ekibimizde kamera sistemi bulunmaktadır. Teknik ekip bakımından, bütün araçlarımızda elektronik cihazlar bulunmaktadır. Tadilat yapan ustalarımızın araçlarında bile, pimaş boruların içini görüntüleyen kamera sistemi bulunmaktadır. Ustalarımızdan yana yaşadığınız problemler olursa, 0532 283 64 40 numaralı telefondan mağduriyetinizi anlatabilirsiniz. Haftalık yapılan toplantılarda şikâyetleriniz dikkate alınmaktadır. Servis yazdırırken, su tesisat sorunlarınızı en ince detayına kadar anlatabilirsiniz. İlerleyen günlerde, diğer şubelerimizle bütün tesisat arızalarını bakmayı hedefliyoruz.

anadolu-yakasinda-hizmet-veren-cihazli-su-tesisatci-firmasi-43

Anadolu Yakası Su Tesisat Hizmetleri

Anadolu yakasında verdiğimiz hizmetlerden birkaç tanesini sizin için listeledik.

 • Evlerde oluşan su kaçaklarını kırıp dökmeden bulup tamiratını gerçekleştirmek.
 • Tıkanan lavabo giderlerini kamera sistemi ile görüntüleyip rapor vermek.
 • Kalorifer borularında tesisat temizleme işlerini yapıyoruz.
 • Isıtma tesisatı kaçak tamiri
 • Kimyasalla su kaçağı tamiri
 • Su sızıntısı tespit çalışması
 • Petek temizliği
 • Kalorifer tesisat bakımı
 • Rögar bulma
 • Kanalizasyon boru tıkanıklık açma
 • Su tesisatının yerini tespit etme
 • Gider tıkanıklıkları açma

İstanbul Anadolu Yakası Su Tesisat Ustası

İstanbul’da su tesisat hizmeti almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Anadolu ve Avrupa yakasında hizmet veren İstanbul Tesisat firması, teknolojik ekipmanlar ve cihazlı tesisatçılar ile garantili iş gören bir firmadır. Misyonumuz daima müşteriyi memnun etmenin yanı sıra en az masrafla sorununu gidermek olduğundan, kırıp dökme çalışmalarına başlamadan önce arızaları, yerleri ve sebeplerini tespit etmek için çalışmalar yaparız. Bizden hizmet almak için servis kaydı açtırmanız yeterli. Aşağıdaki numaralardan bize ulaşabilirsiniz.

Adres Bilgileri

Zümrüt Evler Mah. Nil cd. Nil sk. No:2

Maltepe / İstanbul

Servis yazdırmak için bize aşağıdaki telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

Anadolu Yakası Telefon: 0216 340 55 55

“Anadolu Yakası Su Tesisat Firması” üzerine 2 yorum

 1. Her yerden akıntı vardı , Ev su tesisatımizi yenilettik. Yenilettikten sonra heladaki taharet musluğunun tazyiği yarıdan fazla düştü. Sebebini çözemedim . Sorunumu çozebilirseniz adres veririm. Fiyatta verirseniz memnun olurum .

  Cevapla

Yorum yapın

Tıkla Ara