Tuvalet Tıkanıklığı Açma Servisi

Tuvalet tıkanıklığı açma servisi ile tuvaletlerdeki tıkanıklığı ortadan kaldırmak için doğru yerdesiniz. Banyonuzda aniden ortaya çıkan gider tıkanmalarını tuvalet tıkanıklığı açma servisi sayesinde kırma dökme yapmadan problemi çözüyoruz. Tıkanan tuvalet borularına gönderdiğimiz özel robotlar sayesinde açıyoruz. Hızlı servis elemanlarımız her türlü donanıma sahiptir. Klozet borusu veya ana kanal borularında yaşanan sıkıntıları kameralar sayesinde çözebilirler. Kanalizasyon borularında tıkanmaya sebep olan parçaları söküp dışarı alıyoruz. Tuvalet arızalarını borunuzu kırmadan açtırın. Alaturka tuvalet veya alafranga tuvalet hiç farketmez bizim için. Tıkanmış tuvalet borusu en geç bir saat içerisinde açılmaktadır.

Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55

Kırmadan tıkalı tuvalet açma hizmeti veren firmalar

tikali-tuvalet-acma-servisi-makine-ile-374

Tuvalet ve klozetlerinizdeki tıkanıklıkları kırmadan açıyoruz. Tıkanıklık ne kadar inatçı olursa olsun kamera ve robotlarımız tıkanıklığın yerini bulur ve açar. Tuvalet ve lavabo tıkanıklıkları artık hiçbir fayans seramik kırmadan açılıyor. Dünyanın kullandığı aynı teknolojiyi biz İstanbul için sağlıyoruz.

Şehir hayatının birçok zorlukları ile birlikte yaşıyoruz. İç mekanlarda en çok yaşanan sıkıntıların başında gider tıkanıklıkları (lavabo, tuvalet, mutfak) geliyor. Bazen ev hanımları bunlara geçici çözümler bulmaya çalışıp kimyasal ürünler kullanıyorlar. Bunlar çoğu zaman geçici çözümler olmaktan öteye geçemiyor. Aynı sıkıntılar büyük mutfaklara sahip otel, restoran v.b. mekanlar için de geçerli. Ama burada unutulan en önemli şey özellikle yemek işini yapan şirketler için kötü kokular oluşturan giderler aynı zamanda bakterilerin de üremesine sebep oluyor. Yani tıkanan giderleri, tıkanıklıkları yalnızca fiziksel sebeplerden açtırmanın ötesinde sağlıklı koşullar içinde temizletmek gerekir.

kirmadan-kamerali-ile-tikaniklik-acma-servisi-373

Tabiî ki aynı sıkıntılar tuvalet ve banyolar içinde geçerli. Giderlerde oluşan tıkanıklıklar sebebi ile evin içine dolan kötü kokular ile (yani hava ile birlikte) mikroplarda taşınmaktadır. Profesyonel bir yardım almadan bu problemler bir kâbusa dönüşebiliyor. Önceki yıllarda gider tıkanmalarına uygulanan çözüm yolları sıradan ve ilkeldi. Çoğu zaman sorun bir çözüme kavuşturulamıyor ve evinizin kırılan dökülen yerleri de cabası oluyordu. Tıkanıklıkları açtıralım derken kendinizi kocaman bir tadilatın içinde buluyordunuz. Ama artık işini iyi yapan profesyoneller sayesinde tüm bu sorunlarınız kolayca ve tertemiz bir şekilde hallediliyor.Evinizi sakın kırdırmayın veya gider içerisine lavabo aç benzeri katı atıklar atmayın bunlar tıkanan yerin açılmasını daha da zorlaştıran şeylerdir. Arayın bizi tıkanıklığı en geç 20 dakika ile 1 saat içerisinde açalım. Elimizde kamera sistemleri bulunmaktadır.

Kırmadan Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Firmamız bünyesinde cihazlar ile giderlerdeki tıkanıklıkları noktasal tespit ediliyor. Tıkanıklığa sebep olan bölge mekanınız kırılıp dökülmeden, kirletilmeden profesyonel ekiplerimiz tarafından temizleniyor. Eğer tıkanıklık eviniz dışındaki rögarlardan kaynaklanıyor ise tespit kamera ile yapılıp sorununuz çözüme kavuşturuluyor. Üstelikte iş sonunda kameramız ile tıkanıklığın giderilip giderilmediğini ekibimiz sizlere kanıtlamaktadır. Sorununuz çözüme kavuşturulmayan evinizden ayrılmıyoruz. Sonuç olarak İstanbul Tesisat olarak zor problemleri çözüme kavuşturarak sizlere en iyi deneyimi sunuyoruz.

Alaturka Tuvalet Tıkanıklığı Açma Servisi

Wc, lavabo, mutfak, banyo gibi pis su tıkanıklıklarını robot sistemi ile kırmadan dökmeden açıyoruz. Bunun yanı sıra toprak altındaki rögarlarınızı kameralı dedektörlü cihazlarla tespit ediyoruz. Tıkanan tuvaletinizi, klozetinizi eski sağlıksız zaman alıcı üstelik çoğu zaman da işe yaramayan yöntemlere son verin. İstanbul Tesisat olarak tıkanıklık açmak için gerekli alet ve cihazlara sahibiz. Evinize gelen uzman ekibimiz kameralı görüntüleme yaparak ve tıkanıklık açma makinesi yardımıyla tıkanmış olan tuvaletinizi modern ve kaliteli hizmet sunarak açmaktadır.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma Ücretleri

Tuvaletinizin tıkandığını görmekten bıktınız mı? Tıkanmış tuvaletinizi kalıcı olarak çözmenin yollarını mı arıyorsunuz? Tuvalet tıkanıklıkları, ev sahiplerinin yaşadığı en yaygın sıhhi tesisat endişelerinden biridir. Tıkanalı tuvaleti açmak için  bazı durumlarda bir profesyonelden ekstra yardım almak gerekmektedir. Ancak tıkanıklıklarla olası sebepleri bilmeyi gerektirmektedir. Hastalıklarda olduğu gibi, tıkanmış tuvaletleri çözmenin en iyi yolu önlem almaktır. Ücretler ve diğer bütün detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yorum yapın

Tıkla Ara