Kanalizasyon Borusu Açan Firma

goruntulu-cihazlarlar-tikali-kanalizasyon-borusu-acan-tesisatci-firmalar-35

İstanbul Tesisat kurulduğu günden bu yana teknolojiyi takip ederek, müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı görev edinerek, sektörde adını garantili kanalizasyon borusu açan firma olarak duyurmuştur. Günümüz teknolojilerini yakından takip etmenin yanı sıra, yanında çalıştırdığı cihazlı tesisatçı ustaları ile verdiği hizmetlerde müşteri memnuniyetini en önde tutarak geniş bir referans ağına sahip olmuştur. Bu noktadan yola çıkarak robot cihazlarla kanalizasyon borusu açan firma arayanlar için en doğru yer olduğu kanıtlanmıştır.
Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55

Kırmadan Kanalizasyon Borusu Açan Firma

Kanalizasyon tıkanıklıklarında önemli olan boruyu en az hasarla tamir etmektir. Bu açıdan kanalizasyon tıkanıklığı açan firmalar kullandıkları yöntemlerle müşterilere sunacakları çözümlerde mutlaka teknolojik cihazlardan faydalanmalıdır. İstanbul Tesisat bünyesinde kanalizasyon borusunu açan cihazlar bulundurmaktadır. Kullanılan bu cihazlar sayesinde tıkanıklığın yeri net olarak tespit edilip minimum kırma sağlanarak, müşterinin tadilat masraflarından kurtulması sağlanır. Firmamızın kullandığı kanalizasyon borusu açan makineler sayesinde, yapılan iş hem ucuz maliyetlerle hem de kısa zamanda tamamlanmaktadır. Firmamız yaptığı tüm kanalizasyon borusu açma hizmetlerine garanti vermektedir.

Kanalizasyon Borusu Açan Firmalar Hangi Cihazları Kullanıyor?

Firmalar kanalizasyon açarken robot cihazlar dediğimiz makineler kullanmaktadır. Kameralı kanalizasyon açma cihazı kullanılarak, kanalizasyonda tıkanıklığın tam yeri belirlendikten sonra robot makineler gönderilerek kanalizasyon tıkanıklığı açılır. Müşterilerin isteğine bağlı olarak, işlem sırasında görüntülenen kanalizasyonun kamera kayıtları teslim eden firmamız tıkanıklığın nedenini de açıklamaktadır.

robot-alet-ile-kanalizasyon-borusun-acan-sirketler-65

İstanbul’da Kırmadan Kanalizasyon Tıkanıklığı Açan Firma

 

İstanbul’da kanal borusu açma hizmeti arayanların en çok merak ettiği konulardan biri işlemin yapan firmanın alacağı ücrettir. Kanalizasyon borusu tıkanıklığı açan tesisatçı fiyatları oldukça değişkendir. Aslına bakılırsa bu tip tıkanıklıkları açmak için kullanılan robot cihazlar ve görüntüleme aletleri oldukça pahalı cihazlar olduğundan her köşe başındaki firmada bulunmamaktadır. Ancak sektördeki gelişmeler göz önüne alındığında bu işi yapan firmalar oldukça çoğalmıştır. İstanbul’un hem Avrupa hem de Anadolu Yakasında hizmet veren firmamız tüm semtlere servis göndermektedir. Kanalizasyon borusu açan servis ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek için haftanın 7 günü acil tıkanıklık açma hizmeti sunmaktayız. Elbette ki bu servisten faydalanabilmeniz için durumunuzun acil olması gerekmektedir.

Kanalizasyon Borusu Tıkanıklık Açma Servisi

Firmamızın kanalizasyon tıkanıklıklarıyla ilgili verdiği hizmetler bazıları aşağıda listelenmiştir.

  • Kanalizasyon borusu görüntüleme servisi
  • Kanalizasyon yıkama servisi
  • Kanalizasyon tıkanıklığını robotla açma servisi
  • Rögar tıkanıklığı açma servisi
  • Pimaş aç servisi
  • Tuvalet tıkanıklığı açma servisi
  • Gider tıkanıklığı açma servisi
  • Lavabo tıkanıklığı açma servisi
  • Klozet tıkanıklığı açma servisi
Tıkla Ara