Kalorifer Petek Fiyatları ve Montajı

kalorifer-petek-montaj-ve-tamir-islemleri-197

Kalorifer montajı firmamız tarafından itinayla üstün hizmet anlayışıyla yapılmaktadır. Yukarıda resimde görülen alüminyum döküm radyatörler, hem uzun ömürlü hem de yüksek ısı vermesi açısından diğer radyatörlere göre oldukça üstün özelliklere sahiptir.

Alüminyum Döküm Radyatör Özellikleri:

  • Nipelli birleşim tekniği ile istenilen ebatlarda ekleme veya azaltma yapılabilir.
  • Radyatörün üst tarafında bulunan kanallar, ısınan havayı odaya yönlendirerek hızlı ve homojen bir ısınma sağlar.
  • Su kanallarının 1 parmak çapında olması, suyun dönüşünü hızlandırır ve kanal tıkanmalarını önler.
  • Uzun ömürlü alüminyum döküm radyatörler yıllara meydan okur.
  • Özel kanat yapısı, baca vazifesi görmekte olup ısıtma yüzeyini artırarak ısı transferini en yüksek seviyede gerçekleşmesini sağlar.
  • Yüksek verimliliğe rağmen düşük su hacmiyle tasarruf ve ekonomi sağlar.
  • Isıtma ihtiyacı için normal panel radyatörlere göre 4 kat daha az hacimlerde suya ihtiyaç duyduğundan yakıt ekonomisi sağlarlar.

 petek-bakimlari-ve-onarimlari-nasil-yapilir-198

Kalorifer Petek Montajı Yapan Firmalar

Kışın kombi son ayarda olmasına rağmen ısınmıyor, istediğiniz sıcaklığa ulaşamıyor musunuz? Peteklerinizin temizliğini, bakımını yaptırdınız mı? Peteklerin içinde biriken bakteriler, toz yumakçıkları ısının olduğu gibi gelmesini engeller. Bu tür durumlarla karşı karşıya kalmak istemiyorsanız, petek temizliğine özen gösterin. İşlerinde profesyonel olan ustalarımız, dikkatli ve titiz çalışmalarıyla peteklerinizi yerinden çıkartmadan, kimyasal ürün kullanarak ve makine yardımıyla temizleyeceklerdir. Size de sıcacık evinizde kışın keyfini çıkartmak kalır.

Piyasada bulunan radyatör petekler çok çeşitli olduğu için farklı petek fiyatları ile karşılaşmak oldukça mümkündür. Petek alırken dikkat edilecek noktalardan en önemlisi radyatör fiyatları değil, özellikleri olmalıdır. Isıtma kapasitesi yüksek petek almak, ileri vadede size tasarruf ağlayacağı gibi verimli ısıtma sağlamaktadır. İstanbul Tesisat olarak sizlere alüminyum döküm radyatörleri tavsiye ediyoruz. Garantili hizmet anlayışımızla radyatör petek montajı ve radyatör petek temizlik işlemlerimizle yanınızdayız.

Not: Firmamızda kalorifer petek satışı bulunmamaktadır. Makine ve ilaçlı petek temizliği ve bakım işlemleri uygulanmaktadır.
Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55

Yorum yapın

Tıkla Ara