Su Kaçak Bulma

istanbul-cihaz-ile-boru-patlagina-noktasal-atis-nasil-yapilir-65

Su kaçak bulma ekibimiz su sızıntılarını makine ile kırma dökme yapmadan bulup onarımını yapmaktadır. Ustalarımız son sistem teknolojik alet ve cihazlarla size hizmet vermektedir. Bilgisayarlı cihazlar ve kameralar ile su sızıntısının yerini kesin olarak buluyoruz. Su kaçak arama dedektörleri sayesinde bulunmayan su kaçağı kalmayacak. Su sızıntısı araması yaparken evinizin herhangi hiçbir yerini kırmıyoruz. Hiçbir duvara veya fayansa zarar vermeden tespiti yaptıktan sonra noktasal yeri bulup sadece o noktayı kırıp borunun tamirini yapıyoruz. Su kaçak tespiti konusunda deneyimli ustalarımız ile sizlere kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara ve hemen ulaştırıyoruz.

Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55

Atık su, temiz su, şebeke suyu, kalorifer su eksilmeleri, kombi su kaçakları, yerden ısıtmalı sistemlerdeki su kaçakları, yangın tesisatı su kaçağı, besleme hatları su kaçağı, betonarme su depoları, site içi ana şebeke hatları, bahçe su tesisatı kaçakları gibi bir çok sorunu son teknoloji elektronik cihazlarımız ile noktasal yada bölgesel olarak buluyor tamirini yapıyoruz. İstanbul tesisat kırmadan dökmeden iş yeri ve konutlarınız da ki su sızıntılarının tespit, tamir ve onarımlarında gelişmiş cihazlar kontrolünde binanıza zarar vermeden kısa zamanda profesyonel çözümler sunuyoruz. Kaçak Tespit Tarayıcıları her türlü boruda su kaçağının yerini bularak sorunu ortadan kaldırır.

makineler-ile-su-kacagi-bulma-tespit-ekibi-istanbul-304

Kırmadan cihazla su kaçağı bulma şirketi

Su borularındaki sızıntıları su kaçak dedektörleri ile bulabilirsiniz. Su sızdıran bölge borudan çıkan su betona çarparak bir ses çıkarır. Çıkan bu sesi elektronik cihazla su kaçağı bulunana kadar arama yaparız. Su kaçağının yeri bulunduktan sonra bir veya iki karo fayans çıkararak tamiratı gerçekleştirilir. Eğer su kaçağı sizin dairenizde yoksa size dairenizde herhangi bir kaçak yok raporu verilir. Böylelikle banyonuzun  duvarları boşu boşuna kırılmamış olur. Atık su gider borularınız da eviniz bir tesisatı sayılır sakın gelen akan suyun temiz olduğuna aldanıp pis su boruları sağlam demeyin.

kamerali-aletler-ile-kirmadan-su-sizintisi-nasil-bulunur-310

Firmamıza gelen su kaçağı şikayetlerinde genelde hep yeni tadilat yaptıran banyolar oluşturmaktadır. Bu sektöre girdiğimizde biz eski tesisatlardan çok şikayet alacağımızı sanmıştık fakat yanılmışız ki yeni su tesisat ustalarından ve plastik borulardan daha fazla su kaçağı meydana geliyormuş. Demir yani galveniz boru tesisatlarda boru çürüyene kadar herhangi bir sızdırma olmuyor. Zaten demir borudaki sızıntıları tamir ettirmeye pek fazla gerek yok çünkü yenisi ile değiştirip ilerisi için daha fazla masraf yapmanın önüne geçmiş olursunuz. Su sızıntısı problemlerini yaşamamak için tesisat borularınızı ustanız yaptıktan sonra 10 bar basınç testine tabi tutsun. Varsa sağlam olmayan bir kaynak zamanında atsın. Daha sonradan oluşacak boru çatlağı zamanında tedbiri alınmış olur.

“Su kaçakları” hakkında bilgi almak için tıklayın.

Yorum yapın

Tıkla Ara