Sıhhi Tesisat

cihazli-tesisatci-ustalari-istanbul-47

Sıhhi tesisat işleri için genellikle nalburlardan ve eşe dosta sorarak usta bulunurdu. Ancak son yıllarda internetten bulunmaya başlayan ustalar da doğal olarak sıkıntı yaşanmaya başlamış durumda. Sıhhi tesisat arıza ilanı vererek kendine iş arayan bir çok şahıs günü kurtarmanın peşinde oldukları için gittikleri müşteriyi genellikle mağdur ediyorlar. Düzgün iş yapabilmek için ya garantili iş yaparak bunu sağlarsınız ya da sanatkar işini severek yapar sorun yaşatmaz yaşatsa da iş ahlakı gereği hataları giderir. Bu sebeplerle nalburdan bulunan ustanın hesabı o nalbura sorulur dolayısıyla herkesi size tavsiye etmez. Veya güvendiğiniz birinden tavsiye alarak ustanın yaptığı işi görerek fikir alarak çağırırsınız.
Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55

Ama internetten çağıracağınız sıhhi tesisat ustasının size hiç bir şekilde güven sağlayabildiğini söyleyemezsiniz. Çağırdığınız adamın güvenilir işini iyi yapan biri olduğunu nereden bileceksiniz. Bunu bilemezsiniz fakat firmanın İnternet sayfasından nasıl bir firma olduğunu kaç personeli var nerede ne kadar iş yapmış bunları görmeniz mümkün. Bu kadar iş yapmış ve vizyonu olan bir şirket en ufak işinde bile isminin lekelenmesini istemez. Büyük firmalarla çalışmanın, işini mecburen en iyi şekilde yapmak zorunda olduğunu bildiğinden size faydası olur. Hatta yanlış bir iş yapılsa bile garantisi olur gerektiğinde iadesi bile yapılır. Fakat sadece o günü düşünen bir adam verdiğiniz parayı zaten o gün yer telefonunuza dahi bakmaz. Dikkatli olup seçiminizi iyi yapmalısınız.

istanbul-sihhi-tesisat-ustalari-45

Sıhhi Tesisatta Dikkat Edilecek Hususlar

Sıhhi tesisat önemli bir iştir, yaparken takip edilmesi gereken bazı aşamalar vardır. Eğer sizlerde sıhhi tesisat yapmak istiyorsanız ya da sıhhi tesisat için maliyet araştırması yapıyorsanız bunları göz önünde bulundurmalısınız, her aşamada kullanılan malzemeler ve sahip oldukları fiyatlarla ilgili değerlendirme yapmalısınız. Bu tesisatlar mevcut döşemenin altında kalacağından yaparken buna göre düşünerek kaliteli malzeme kullanılmalıdır. Sonradan yaşanacak bir su sızıntısı, zamanında gereken hassasiyeti göstermediğimiz için pişman olmamıza neden olacaktır. Bitmiş bir yapının tekrar bozulması hele birde o mekanın kullanılıyor olması insanları çok büyük sıkıntılara sevk eder. Yani maddi ve manevi problemlere sebep olmayacak şekilde sıhhi tesisat işleri yapılmalıdır.

Yorum yapın

Tıkla Ara