Evde Su Kaçağı Var

evdeki-su-borusu-sizintisini-teknolojik-aletlerle-tespit-etme-yontemi-715

Evinizin su tesisat doktoru her türlü arızanın çözümü için geniş kapsamlı kaçak arama faaliyetlerini yürütmektedir. Evde boru patladığında hızlı ve kesin çözümler için İstanbul Tesisat firmasından yardım alarak sıkıntı yaşamadan tamir işlerini gerçekleştirebiliriz. Evin banyosunda patlayan su boruları canınızı sıkabilir. fayansların kırılacağını düşünüp dert etmenize gerek yok.
Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55

Makine ile su kaçağı tespiti yapan firmalar

Evinize çağırdığınız cihazlı tesisatçı fayansları kırmadan su borusunun patladığı yeri tespit ederek kırım oranını %10 seviyelerine kadar düşürür. Evin mutfağında su kaçağı var ise dolapların altına girebilen cihazla yer tespiti yapılabilmektedir. Böylelikle mutfak dolapları sökülmeden su kaçıran yerin tespiti yapılabilir. Firmamızın cihazla çalışan tesisatçı ustaları evinizde oluşan su kaçaklarına müdahale hizmeti sayesinde sorunsuz çalışma yürütebilmektedir. Evinizde su kaçağı var diye üzülmeyin evinize hizmet veren firmamızı arayarak kaliteli çalışmalarımızdan haberdar olun.

Bir su kaçağının yeri her zaman açıkça belli olmayabilir bunu unutmayın. Bazı kaçaklar oluştuğu bölgeden bir kanal bularak sızar ve tamamen farklı bir yerden çıkarak bir hasar oluşturur. Özellikle de resimdeki gibi tavan yada zeminler veya duvarlarda durum belirginleşir.

temiz-su-borusunda-cihazla-su-kacagi-arayan-tesisatci

Her yıl su kaçakları yüzünden binlerce ev su altında kalıyor ve bazıları kullanılamaz hale geliyorlar. Evde su kaçağı sorununuz var ve bu sorundan kurtulmak istiyorsanız yazının devamındaki bilgiler sizin için çok yararlı olacaktır.

Su kaçaklarından kurtulmak için teknolojik aletler kullanmak zorunludur. Evde kendiniz su kaçağı sorununu bulamaz ve sorunu yok edemezsiniz. Sizde evinizde veya iş yerinizde su kaçağıyla karşılaşıyorsanız, sorununuzun 3 ana temelden oluşacağını bilmelisiniz. Su kaçağı genelde pis sularda, kaloriferlerde ve şebeke sularında meydana gelir. Kaçakların tespit edilmesinde kullanılan geleneksel yöntemler artık işe yaramamaktadır. Evinizde su kaçağı tespitlerini profesyonel firmalara değil de sıradan tesisatçılara yaptırırsanız su tesisat kaçakları bulunmamakla birlikte daha da büyük sorunlara yol açabilir. Su birikmesi, suyun pimaştan akmaması ve klozet taşmaları gibi genel sorunlar su kaçağının belirtilerindendir. Sizde bunun gibi oluşabilecek büyük sorunlarla karşılaşmak istemiyorsanız sorununuzu kesinlikle profesyonel bir firmaya bildirmelisiniz. Peki profesyonel firmalar su kaçaklarını nasıl bulurlar? Hangi yöntemleri kullanırlar?

Evde su kaçağı evin tüm bölümlerinde meydana gelebilir, sadece mutfakta veya banyoda değil tesisatın geçtiği her yerde su kaçağı ile karşılaşılabilir. Duvarlarda, fayans altlarında veya evin tüm bölümlerindeki beton altındaki tesisatlardan kaçaklar meydana gelebilir. Sık rastlanan durumlar genelde pimaşlardır. Mutfak ve banyo pimaşlarında ki su sızıntısından şüpheleniyorsanız aşağıda yazacaklarımız sorularınızın cevapları olabilir. Biz kaçak tespiti yaparken evin her bölümündeki tesisatı test ediyoruz. Evde su kaçağı tespiti ve bu tespitin sonuçlanması için yapmanız gereken ilk iş daha önce de bahsettiğimiz gibi profesyonel yardım almaktır. Bu konuda çok iyi bir araştırma yapmanızı öneriyoruz çünkü bazı kişiler veya firmalar geleneksel yöntemlerle sizi yanlış yönlendirebiliyorlar. O yüzden yapacağınız araştırma sonucunda harekete geçmenizi öneriyoruz.
temiz-su-pimasi-onaran-sirket
Eski binalarda su kaçağına daha sık rastlanır. Ve yapılan işlemin garantili olup olmaması da firmaların profesyonelliğini etkileyen bir faktör olduğunu hatırlatalım. Su kaçakları ve su birikmeleri sadece sizi ve sizin yaşam alanınızı etkileyen bir sorun değildir. Eğer bir binada veya sitede oturuyorsanız komşularınız da su kaçaklarından nasiplerini alacaktır. Ve istemeden de olsa başkasının yaşam alanına müdahale etmiş olacaksınız. Yeni yapılan binalarda karşılaşılmayan bir durum olsa da eski binalar ve müstakil evlerde sık rastlanan durumların en başında gelirler. Bu arızaların tespitinde teknolojik aletlerden yararlanılması durumunda sorunun uzun süreli veya kökten halledilmesi mümkündür. Profesyonel ve kaliteli hizmet veren firmaların hepsi kameralı teknolojileri kullanarak hiçbir yeri kırmadan ve zarar vermeden sorunu dakikalar içinde halletmeleri gerekiyor.

robot-makine-ile-su-borusu-patlagini-kirmadan-bulma-isini-yapan-sirketler-716

Teknolojik aletler ile su kaçağı tespiti yapan firmalar

Evde su kaçağı genelde eski pimaşlardan veya pimaşlara takılmayan contalardan meydana gelebilir. Bu sorunların tespitini kendiniz yapmanız hem maddi hem de manevi sizi zarara sokabilir. Üstelik bu zarar yaşam alanınızdan uzaklaşmanızı bile gerektirebilir. Tam bu noktada, su kaçağı ile ilgili şüphe durumunda yapmanız gereken ilk şey araştırma yaptıktan sonra, profesyonel yardım almaktır. Profesyonel yardım alırken dikkat etmemiz gereken bazı noktalar vardır. En önemlisi referanslarını istemektir, size referans verebilen bir firma ile çalışmak, su kaçağının uzun süreli bir çözüm olabilmesi için yerinde bir davranış olur. Sizde profesyonel yardım ile hem ekonomik hem de kaliteli bir hizmet almak istiyor musunuz? Evet dediğinizi duyar gibiyim! Buraya tıklayarak bizimle iletişime geçebilir, avantajlı ve garantili fiyatlarımızdan yararlanabilir ve dakikalar içinde su kaçağından kurtulabilirsiniz.

Yorum yapın

Tıkla Ara