Lavabo Gideri Açma

robot-makine-ile-lavabp-acma-servisi-36

Son teknoloji robot makineler sayesinde kırmadan gider borularında tıkanıklık açma hizmeti yaygın servis ağı ile İstanbul genelinde yapılmaktadır. Tuvalet ve lavabo borusu tıkanıklığı açan servislerimiz sektörde uzun süreli deneyimleri ile bir daha tekrarlamayacak bir şekilde tıkanıklığınızı açarlar. Evinizi işini bilen tecrübeli ve son sistem makineler ile çalışan ekiplerimize emanet etmek ister misiniz?

Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55

Lavabo gideri tıkanıklığı açma servislerimizden yararlanmak için firmamızı arayarak size en uygun saatte randevu alabilirsiniz. Söz verilen saat ve günde kapınıza gelen elemanlarımız evinizi kirletmeden probleminizi halleder. Lavabo tıkanıklığı açma, lavabo giderinden su gitmiyor, lavabo borunuzdan dökülen yağ ve katı atıklar eğim verilmeyen lavabo gider borularında tıkanmaya sebep olur. Lavabo gideri açma hizmetini görüntülü bir şekilde en uygun fiyatlarla yapıyoruz. Tıkanan el yıkama lavabo gideri veya mutfak evye gider borularında etrafa zarar vermeden açıp kamera görüntüsünü müşterilerimize gösteriyoruz. Lavabo borunuza yapışan yağ kalıntıları tortuya dönüşünce suyun yavaş çekmesine sebep olur. Boru yıkama hizmetimiz ile yemek şirketleri veya otellerde basınçlı yıkama makineleri ile pis su borularında temizlik yapıyoruz. Ana kanalizasyon borularına kadar borularınız tertemiz oluyor. Kanal açma makineleri hızlı ve boruya zarar vermeden tıkanıklık açar.

kamerali-alet-ile-lavabo-gideri-acma-firmasi-37

Tıkalı atık su borusu nasıl açılmalıdır

Susta denilen mekanizma ile borularınızda çok sık yaşanan tıkanıklıkları açmak sizi kesin çözüme götürmez. Eski usul ile boru içerisine demir benzeri maddeler sokarak tıkanıklığı açamazsınız. Bu tür maddeler tesisatınızda dirsek dönemez. Bizdeki robot makineler her türlü 45 derece veya 90 derece dirsek dönebilme kabiliyetine sahiptir. Aslında tesisatınızın sağlıklı bir şekilde çalışıp tıkanmamasını istiyorsanız 90 derece dirsek kullanımı hiçbir zaman yapılmaması gerekir. Eğimin yetersiz olduğu yerde birde üstüne 90’lık dirsek kullanırsanız pis su borusunun içerisinden geçen katı atıklar bu noktada birikme yapmaya başlar. Sizin farkında olmadığınız bir zamanda tamamen tıkanmaya sebep olur ve üst katlardan dökülen su sizin dairenizden geri çıkmaya başlar.

Lavabo giderinde kırmadan tıkanıklık açma anlayışı ile evlere hizmet götüren firmamız üst katlarda açılmayan tıkanıklık için herhangi bir ücret talep etmez. Tıkanıklığınız açıldıktan sonra açılan bölgeyi firmamız garanti altına alır. Sizlere verilen servis formunda garanti şartlarımız aynen geçerlidir. Tıkanıklığın yerini tespit edebilen donanımlar ile çalışıyoruz.

Tıkanmış Lavabo Gideri Açma Aparatları ve Kimyasalları

Evinizde tıraş olurken birde baktınız ki lavabonuz tıkandı veya bulaşıklarınızı yıkıyorsunuz evyenin gideri tıkanıp evyeden sular taşmaya başladı bunların hepside can sıkıcı durumlar. Piyasada satılan lavabo açma aletleri veya lavabo gideri açmaya yarayan kimyasallar gibi borularınızda tıkanıklık açmıyoruz. Bizim yaptığımız kalıcı ve kökten çözümler sunmak. Bizim farkımız marketten veya alışveriş sitelerinde satılan 30 TL – 40 TL arası satılan lavabo açıcılar gibi değil size %100 açma garantisi vererek iş yapıyoruz. Paranızı çöpe atmıyorsunuz ayrıca açılan tıkanıklığı görüntüleme dediğimiz kamera aygıtları ile filmini çekip içeride bu tıkanmaya ne sebep olmuş gösterebiliyoruz. Lavabo açmak bildiğiniz gibi pimaş borularda artık çok zor değil. Fakat işinin ehli profesyonel usta ve kameralı bir sistemle açmak hem kalıcı hem de zahmetsizdir. Kaş yapayım derken göz çıkarmıyoruz. Firmamızda bulunan kamera sistemleri her servis aracımızda bulunduruyoruz. Çok pahalı sistemler olduğu için sizlere kalitemizi bir kez daha katlamış olduk.

tıkanmış mutfak pis su borusunu açan usta

Lavabo gideri açma hizmetine kırmadan çözümler sunan firmamız uzman kadrosu ile sizlere profesyonel çözümler sunuyor. Tıkanmış lavaboları açmak için kimyasal ilaçlara gerek kalmadan basınçlı su vererek gider borusunun tıkanıklığını açabilirsiniz. Şebeke suyuna bir çamaşır makinesi hortumu bağlayın. Hortumun diğer ucunu tıkalı olan lavabonun giderinden içeriye doğru verin. Gider deliğinin etrafını bezle kapatıp musluğu açın. Ortama 1 dakika içerisinde açılmazsa hiç boşuna zorlayıp suyu ziyan etmeyin. Baktınız tıkanıklık açılmıyor etrafı rezil etmeyin. Çünkü gidere gönderdiğiniz bütün sular pis su olarak geri gelecektir. Farklı sebeplerden tıkanan lavaboları açma amaçlı kurulan firmamız 2006 yılından beri lavabo açmaktadır. Ev ve işyeri gibi yaşam alanlarında sıklıkla kullandığımız lavabo gideri açma işlemleri bir çok yerde günlük temizlik için gerekli olan kullanım araçları arasında yer almaktadır.

Biz tıkanıklığı robotla kırmadan açıyoruz. Açıldıktan sonra işimiz bitmiyor birde ekstra olarak boru içerisinde endoskopi yani görüntüleme yapıyoruz. Size garantili tıkanıklık açma hizmeti sunan tek firmayız. Bir tıkanıklık açıldıktan sonra bir hafta içinde kesinlikle tıkanmaz.

Daha derin bölgelerde meydana gelen tıkanıklık için boruya ulaşmak uğruna duvarların fayansların kırılması gerekmektedir. Fakat günümüz teknolojisiyle beraber gelişen özel cihazlar yardımıyla kırmadan lavabo gideri açma hizmeti vermekteyiz.

Lavabo gideri açma konusunda en iyi sonuçları almak sizin hakkınız. Bu konuda müşterilerimiz daha bilinçli durumda. Kimse evinin iş yerinin kırılıp dökülmesini istemez, üstelik beraberinde gelen bir sürü maddi zarar var ve temizlikte işin cabası olur.

Firmamız lavabo gideri açma işlemini, sizleri tüm bu saydığımız sıkıntılara sokmadan ufak maliyetlerle zamanınızı çalmadan gideriyor. Bunu teknolojiyi sürekli takip ederek ve her zaman personelini eğiterek başarıyor. Lavabo giderindeki tüm tıkanmalar ile karşılaşan tecrübeli personelimiz işe yeni başlayan personelimize yaklaşık 3 ay boyunca gittiği işlerde eğitim vererek tecrübe kazanmasını sağlar. 3 ayı dolduran personelimiz her türlü ince detayı öğrendikten sonra uzman personelden edindiği tecrübe ile kendi başına işe çıkmaya hazırdır. Firmamız bu konularda çok hassastır çünkü size hep en iyi hizmeti sunmaya çalışırız.

Firmamız lavabo gideri açma işlemi dışında duş gideri tıkanıklıklarını da açmaktadır. Duş giderlerinde tıkanmalar zamanla oluşur. Duş alırken saç kılı tüy gibi şeylerin duş giderine giderek zamanla orada birikerek tıkanma meydana gelir. Bunun yanı sıra bu tıkanmalar oluşmadan önce eğer gideriniz çok eskiyse zamanla kireçlenmeler yapabilir. Kireçlenmeler olduğu için hat daralır ve su eskisi kadar hızlı akamadığı için pislikler içeride birikme yapar. Bu birikimler sonucu duşunuzun gideri tıkanır ve suyunuz gitmez.

Yorum yapın

Tıkla Ara