Su Kaçağı Tamiratı | Profesyonel Tesisat Firması

profesyonel-su-kacagi-tespiti-126

Su kaçağı tamiratı dairemizde, iş yerimizde, apartmanımızda vs. çıkabilecek su kaçaklarının yerinin bulup, kırılıp onarılmasıdır. Çok eski olan bu işlemde genelde her yer kırılıp dökülerek yapılır. Çok eskiye dayanmayan bu uygulama sırasında bazen kırılarak bile sonuca ulaşılamayabilir. Çünkü suyun nerden geleceğini bilemezsiniz. Tabii ki kaçağın yerini az çok tahmin edebilirsiniz ama illa o noktadan çıkacak diye bir kaide yok. Size göre alttan damladığı yerin tam üstü ya da suyun çıktığı yerin tam altıdır. Ama çoğu zaman bu bizi yanıltır. Çünkü su zayıf bulduğu bölgeden yürümeye başlar ve en zayıf olduğu yerden ya yüzeye çıkar ya da alt kata sızmaya başlar.

Su kaçağının yerini tahmin etmek zor olduğu için teknolojinin bize sunduğu, en üst düzey su kaçak cihazıyla kaçağın yerini rahatça bulup, kaçak yerini tamir edebiliriz. Dairenize getirip kurduğumuz cihazlarla tarama yapılmaktadır. Bu taramalar ve yapılan teşhisler sonucunda, kaçağın yerini noktasal olarak gösteriyoruz. Bunun sonucunda da bulunan noktanın üzeri kırılıp, su sızıntısı tamiri yapılır. Genelde çalışacağımız alanda, bir ya da iki fayans kırarak bu işi halletmeye çalışıyoruz. Çünkü amacımız çalıştığımız yerde hasarın en alt düzeyde olmasını gerektirmektedir. Bizim için en önemli şey ve en titiz davrandığımız konu budur. En az hasarla çok iş.
Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55

Su Kaçağı Tamiri Yapan Firma

Artık su patlağı tamirinin yapılması için, evinizin her yerini kırdırmanıza gerek yok. Profesyonel ekip ve ekipmanlarımız sayesinde, evinizde ya da iş yerinizde titiz bir çalışma yaparak, su kaçağınızın yerini size gösterip, su kaçak onarımı yapmaktayız. İstanbul Tesisat, uzun yıllardır tesisat sektöründe olduğu için, ustalarımızın tecrübesi ve teknolojinin yardımıyla, aklınızda soru işareti bırakmamaya özen gösteriyoruz. Şimdi siz de evinizdeki su kaçağı gibi ufak problemler için başınıza büyük dertler açmayın. Hem maddi olarak, hem de manevi olarak rahatlamanız için şirketimizi arayabilirsiniz. Artık su kaçağı sizin için problem olmaktan çıksın. Tek yapmanız gereken, firmamızı arayıp bilgi almak. Yapılan tüm işlemler, şirketimizin garantisi altındadır. İş bitiminde sizin için yazılan servis formu ile yapılan tüm işlemler garanti altına alınmaktadır.

 kamerali-su-arizasi-bulma-125

Profesyonel Tesisat Firması Su Kaçağını Buldurma

Alt katta su damlıyor, ya da banyonun tavanından su sızıyor gibi problemlerinize profesyonel tesisat çözümleri getiren İstanbul Tesisat, kırmadan su kaçağı onarımı yapmaktadır. Su sızıntısı tamir eden firma arayışınıza artık son verebilirsiniz. Su kaçağı bulma çalışmalarımızda kırma dökme yapmadan soruna çözüm üretiyoruz. Su kaçağı tamir eden firmalar dendiğinde akla gelen temiz su tesisatında kaçak bulan servisler olmamalıdır. Atık su gider tesisatında su sızıntılarını tespit eden cihazlara sahip olan firmamız, temiz su kaçaklarını da nokta atışı yaparak bulmaktadır. Su kaçağı tespiti yaptığımız alanlar aşağıda sıralanmıştır.

 • Temiz su borularında su kaçağı bulma servisi
 • Sıcak su borusundaki su sızıntısını bulma servisi
 • Kalorifer tesisatındaki kaçakları bulma
 • Atık su gider borularındaki kaçakları bulma
 • Tuvalet borularında kaçak bulma servisi
 • Kanalizasyon borularında sızıntı tespiti

“Su Kaçağı Tamiratı | Profesyonel Tesisat Firması” üzerine 2 yorum

 1. Duvara delik açarken tesisatı deldim bu nedenle kombide su eksiliyor. Muhtemelen kullanim suyu tesisatinda bunu kırmadan çözebilirmişim.tesekkurler

  Yanıtla
  • İyi günler Osman Bey. Boruyu deldiyseniz eğer kırmadan çözmenin tek yolu bunu ilaçla kapatmaktır. Ama daha sağlıklı ve uzun vadeli olanı duvarı kırıp o bölgedeki arızayı tamir etmektir efendim. Kırmak istemiyorsanız eğer o bölgedeki arızayı gideren ilacımız mevcut. Bunu uygulayarak kaloriferdeki kaçağınızı kapatabilir ve kombideki basınç düşüşünü önleyebiliriz efendim. Bu ikisinin dışında başka çözüm yolu yok efendim.

   Yanıtla

Yorum yapın

Tıkla Ara