Lağımcı Usta | Kanal Boru Tıkanıklığı Robotla Açma

tikali-kanal-borusunu-robot-alet-ile-acma-yeri-3

İstanbul Tesisat, tuvalet tıkanıklığı ve lağım açma, her türlü boru tıkanmaları ve bu boruların görüntüleme sistemleri ile görüntülenmeleri işlemlerini tek kalemde yapıp, sorunuzu en kısa sürede çözüyor.

Halk dilinde lağım borusu diye tabir edilen, atık su gider kanal boru tıkanmalarını,  uzman kadromuz ve İstanbul’dan başka yerlerde bulmayacağınız teknolojik ekipmanlarla kırmadan çözüm hizmetini sunuyoruz. Banyonuz veya duvarlarınız kırılmadan, son teknoloji cihazlarla kanal tıkanıklıklarının açılmasını sağlıyoruz. Üstün teknoloji kameralarımızla lavabo borusu tıkanması, kanal açma ve mutfak gider borusu tıkanıklığı açıyoruz.
Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55
Eski Yöntemleri Bir Kenara Bırakıp Yeni Teknolojik Aletlerle Lağım Tıkanmalarını Açıyoruz.

* istanbul lağımcı usta
* istanbul rögar tıkandı
* istanbul kanalizasyon tıkanması
* istanbul lağım açan usta

Tıkanan kanal borularını tıkanıklık açma makinesiyle profesyonel ustalarımızın dikkatli ve titiz çalışmalarıyla açılıyor. Son sisten teknolojiyle çalışan ustalarımız, robot makineler ile tıkanan kanal borularını açarak, probleminizi en modern ve teknolojik yöntemle çözüme kavuşturuyor. Sizin de Tıkalı olan gider, pimaş, kanal, tuvalet, lavabo, mutfak gideri vs. gibi probleminiz varsa, İstanbul su tesisat ustası arıyorsanız bize servis kaydı açtırın. Çözüm ayağınıza gelsin.

tikanmis-lagimi-robot-makine-ile-acan-sirket-06

Robotla Lağım Tıkanıklığı Açma

Tıkanarak baş belası olan kanalizasyon boruları, su akışını durdurabildiği gibi, kötü kokulara da neden olabilmektedir. Hele ki taşan bir tuvalet hepimizin kâbusudur. Ortaya çıkacak pis suyun temizlenmesi dışında bir de sağlığımıza verdiği zarar vardır. Robot açma makineleri sayesinde kırmadan borulardaki tıkanıklığı açabiliyoruz. Tıkanıklık açma cihazları kesinlikle borulara zarar vermemektedir. Bu cihazlardaki kameralar sayesinde boru tıkanıklığının nedeni de görüntülenebilmektedir.

Tıkanan Rögar Nasıl Açılır?

Rögar tıkanmalarında kullandığımız kanal açma makineleri probleme sebep olan tüm cisimleri zahmetsizce parçalar ya da çekip çıkarır. Tıkanıklığın tespiti sırasında kullanılan kameralı cihazlar ile tıkanıklığın sebepleri müşteriye gösterilebilir ve böylece tekrar tıkanmasının önüne geçilmesi için gereken önlemler alınabilir. İstanbul Tesisat sizi zahmetsiz tıkanıklık açma hizmetiyle tanıştırıyor. Siz de cihazlı ustalarımızdan servis almak için bizi arayabilirsiniz.

NOT: Rögar tıkanıklarını bulunduğunuz ildeki belediye ekipleri açmaktadır. Rögara giden ana boru hatları bizim tarafımızda açılıp yeri belli olmayan rögarlarıda tespit ediyoruz.

Yorum yapın

Tıkla Ara