Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

Su-Kacagi-Tespiti-Fiyatlari

Su kaçağı tespiti fiyatları hesaplanırken tesisatın büyüklüğüne doğru orantılı bir şekilde maliyet çıkarılmaktadır. Bilinmeyen, gözle görünmeyen, yerin altında ortaya çıkmış bir arızayı buluyoruz. Bu yapılan işlem sizin ayağınıza kadar, evlere götürdüğümüz çalışmadır.

Bütçenize uygun diye, nasıl bir tesisatçı olduğunu bilmeden evinizi emanet ettiğiniz ustaların, sizi daha büyük zararlarla karşı karşıya bırakması olmadık şeyler değil. Su kaçağı akla mantığa sığmayan bölgelerde meydana gelir. Sanırım bununla ilgili son zamanlarda gördüğümüz şaşırtıcı bir örnek sorunun ne derece önemli olduğunu en iyi anlatan nitelikte olacaktır. Sürekli kanal tıkanması yaşayan ve bu zamana kadar sayısız defa tıkanan kanalı açtırmak için İski dışında tesisatçıdan yardım alarak çözüm bulmaya çalışılan ancak sorunların sadece kendi binasında değil aynı zamanda yan tarafın bodrumundan sızan sularla birlikte daha zor bir hal alan bir müşterimiz vardı. Tıkanıklık açılıyor 1 ay kadar bir müddet sonra, yan tarafta oluşan su kaçağı hattın tekrar tıkandığının işaretçisi olarak bir ton işlemleri aynı şekilde yaşanıyordu. Defalarca yapılan işlemler yerine su kaçağını tespit eden firmadan yardım almak çok daha ucuza mal olabilirdi.

Kanal borusu ile su kaçağının oluştuğu bölge arasında nereden bakarsınız 5 metrelik bir uzaklık var ki bu uzaklıkta bile çok yüksek denecek seviyede su kaçağı problemi yaşanıyordu. Neyse ki hattın içerisinde yapılan kamera ile tespitler, kanal borusunda meydana gelen kırılma nedeniyle, buradan geçen su ve maddelerin kalarak sürekli tıkanmaya neden olduğu anlaşıldı. Bunun gibi sayısız daha birçok örnek verilebilir. İşini bilmeyen ustalar su kaçağı tespiti fiyatları açısından size düşük ücretlerden söz edebilirler. Çünkü yaptıkları işlem son derece ilkeldir ve hiçbir zaman sağlam bir iş olmaz. Belki de üzerine çok az bir ilave yaparak, robotlar ile su kaçağının önüne geçmeye çalışsanız, sürekli harcamak zorunda kalmayacağınız ücretler ile aslında siz karlı çıkacaksınız.

Türkiye şartlarında gümrük vergisinin ağır olması, aldığımız cihazların fiyatlarını iki katına çıkarmaktadır. Aletle su tesisat patlaklarına bakma işine ilk başladığımız yıllarda kullandığımız makinelerin servis fiyatları yüzünden çok paralar harcandı. İstanbul’da artan tesisat şirketlerinin ortak çalışmaları sonucunda, maliyetleri yarı yarıya düşürmeyi başardık. Sonuçta su kaçağı tespiti fiyatlarını düşürdük.

Su Kaçağı Bulmada İstanbul Tesisat Farkı:

İstanbul su kaçağı tespiti fiyatları çok ise yapılan işlem %100 garantilidir diye bir iddiamız yok tabi ki. Fakat kendi adımıza konuşmak gerekirse;

  • Olmadık noktalardan çıkan su kaçağı tespitleri için dahi belli bir fiyat bedeli üzerinden yapılan anlaşmanın üzerine ek bir masraf konulmaz
  • Tüm problemler doğru bir şekilde giderilir
  • Sonradan çıkan sürprizler ve yoğun kırılmalar ile başınızı ağrıtıp, bütçenizi sarsmamak için iyi araştırma yapılır
  • Kaçak bulunurken teknolojinin tüm nimetlerinden yararlanılarak en az hasar ile tamir gerçekleştirilir
  • Gönderdiğimiz tüm servis elemanlarına yeterli eğitim ve bilgi verilir
  • Personel yalnızca yaptığı iş ile ilgili değil, müşteri memnuniyeti ve haklılığı konusunda eğitilir
  • Kaçağın tamiri için mümkün olan en kısa süre belirlenerek bir an önce sorun giderilir
  • İş bittikten sonra da müşterilerimizin şikayetleri ve istekleri göz önünde bulundurularak değerlendirilir
  • En önemlisi tüm servis görevlilerimiz ev mahremiyeti ve saygı kurallarına riayet eden insanlar arasından titizlikle seçilir

Aletle Su Kaçağı Tespitinin Faydaları

Su kaçağı sorunu bazen bilgimiz dışında meydana gelir ve ilerlediği takdirde olumsuz sonuçlara yol açabilir. Bu olumsuz sonuçlar maddi olarak da meydana gelebilir. Bu yüzden gereken önlem alınmalı ve su kaçağı tespit edildiğinde uzman kişilere başvurulmalıdır. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte su kaçağı tespitleri daha da kolay yapılacak hale gelmiştir. Bu kolay hale gelmesinin sebeplerinden birisi alet kullanımının yaygınlaşmasıdır. Bu aletlerin kullanımı arttıkça su kaçağı tespiti sırasında verilen zarar da ortadan kalkmaktadır. Böylece ekstra bir maddi zarar görmemiş olursunuz. Alet ile su kaçağı tespiti yapıldıktan sonra gereken işlemler de beraberinde birlikte yapılmaktadır. Eğer tıkanıklık varsa bunun için de cihazlarla su kaçağı tespiti yapılmaktadır.

Su kaçağı tamirat fiyatları belirlenirken temiz su onarımı ve gider borusu değişimi olarak ikiye ayrılır. Gider borusunda kaçak tamiri fiyatları temiz suya göre biraz daha pahalıdır.

Tüm bu anlattıklarımızı toparlarsak eğer makineyle su kaçağı tespit fiyatları eski usul yöntemlerden çok daha ucuz maliyetlere çıkmaktadır. İstanbul Tesisat aletle su kaçağı bulma fiyatı verirken ekstra maliyetler çıkarmayacağına dair garanti veren bir firmadır. Bulamadığımız su kaçaklarından ücret almıyoruz. Firmamız İstanbul’un tüm semtlerine hizmet vermektedir. Makineyle su kaçağı bulan tesisatçı usta fiyatlarımızı öğrenmek için bizi arayabilirsiniz. 7/24 acil su kaçağı hizmeti fiyatlarımız değişkenlik göstermez.

[Toplam:2    Ortalama:3/5]
Bu içeriği paylaş

Yorum ekle

Tıkla Ara