1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (3 oy, ortalama puan: 4,33 Verdiğiniz oy için teşekkürler
Loading...

Kamerayla Su Sızıntısını Bulan Firma

Evinizde birden bire su sızıntısı oluşabilir. Aşağı komşudan şikâyet gelince durumun farkına varırsınız. Genelde su kaçağı olduğu zaman, durumu kaçak olan daire değil de bir altındaki daire fark eder çünkü su genelde yüzeye çıkmaz daima alta iner. Alta inen suyu fark eden komşunuz sizi ikaz eder. Siz de su sızıntısının varlığından böylece haberdar olursunuz. Hemen su sızıntısını gidermek için kolları sıvarsınız ancak suyun nereden geldiği belli olmadığı için, o bölgenin tamamının kırılmasının gerektiğini fark edersiniz. Alt kata inen su sızıntısını en az hasarla nasıl atlatırım diyerek düşünmeye başladığınızda internete girerek firmamız İstanbul Tesisat’ı bulmanız yeterlidir. Bizi aradığınız zaman telefondan kaydınızı alan ekibimiz, sahada size en yakın bölgede bulunan uzman su sızıntısı tespiti yapan tesisatçı arkadaşlarımızı yönlendirirler. Uzman ekibimiz size ulaştığı andan itibaren içiniz rahat olabilir. Çünkü son teknoloji ürünü donanımlarımızla tüm daireniz baştan aşağı taranıyor. Detaylı bir incelemenin sonucunda kaçağın yeri tam olarak tespit ediliyor. Temiz su tesisatındaki su kaçaklarında nokta atışı yapılabiliyor. Su sızıntısı tespiti yapılan noktadan bir ya da iki karo kırılarak hemen tesisat onarımını da yapabiliyoruz. Her türlü takım malzemeyi yanında barındıran uzman personelimiz, ufak bir boru kaynağı için usta arama çilesinden sizleri kurtarıyor. Onarımın yapımından sonra, başka herhangi bir kaçak var mı tereddüdüne son vermek için tekrar sistem test edilir ve işlem sona ermiş olur. Su sızıntı tespiti yapan firmaların size vermesi gereken en büyük destek garantidir. Gelen firma işini bitirdikten 2-3 gün sonra alt kata damlayan su kesilmemiş ise tekrar arayıp muhatap bulabilmelisiniz. Size vereceği hizmetin bu şekilde olmaması halinde, her gelen tesisatçı ıslak bir yer bularak tamir ettim diyebilir. Önemli olan nokta aşağıya sızan suyu kesmektir. Firmamız su kesilmediği takdirde, kesilene kadar ücretsiz su sızıntısı tespiti işlemi yapar. Bu da bizi tercih etmenizi sağlayacak en büyük etkendir.

Kameralı Su Sızıntısı Bulan Firma

Su sızıntısı herkesin başına gelebilecek ev sorunlarından olup, yerini tespit etmek sabır isteyen bir iştir. Eğer su kaçağının yeri belliyse ve küçük çapta bir sorunsa, çözümü için küçük bir tesisatçıyla makinesiz şekilde çözüme ulaşabilirsiniz. Ama ya sorun tahmin ettiğinizden daha büyükse?
Su sızıntısını su kaçak tespiti cihazıyla buluyoruz!
Artık küçük büyük demeden hiçbir su kaçağı, sizin sorununuz olmayacak. Evinizde su sızıntısı olduğunu bildiğiniz ya da şüphelendiğiniz anda bize 0 212 515 61 59 numaralı telefondan ulaşın ve servis yazdırın. Ekiplerimiz randevu saatinde su kaçak cihazıyla birlikte verdiğiniz adreste olacaktır. Firmamız piyasada teknolojiyi en yakından takip eden firmadır. Sahip olduğumuz makinenin fiyatı yüksek olduğu için her firmada bulunmaz. Bu cihaz sayesinde, kaçağın yerini noktasal olarak tespit ederiz. Daha sonra ustalarımız sorunun giderilmesi için tadilat veya onarım işini girerler. Bizim için öncelikle maksimum teknoloji kullanarak minimum tadilat yapmaya çalışmaktır. İşimizi profesyonel şekilde dürüst çalışma ilkesiyle yapıyoruz. Bilgimizi her geçen gün artırmak için çalışıyoruz.
Kaçakların yerini bulduktan sonra, hiç kırma işlemi yapmadan kimyasallarla onarım gücümüzü ölçtük. Su sızıntı tespitini 3 metre derinliğe kadar indirmeyi başardık. En iyi su sızıntı tespit cihazlarıyla çalışıyoruz. Ekibimizi devamlı olarak en iyi ustalarla oluşturuyoruz. Evinizde sızıntı varsa yerini kırmadan bulabileceğimizi garanti ediyoruz.

 İstanbul Tesisat, su sızıntısını kamerayla bulan tesisatçı firma olarak hizmet vermektedir. Su sızıntısının tespiti için kullanılan kameralar iki çeşittir.
  1. Kanal görüntüleme kamerası
  2. Termal kamera

Firmamız bilgisayarlı su sızıntısı bulma işlemlerinde ilk olarak dinleme cihazı kullanarak su sızıntısının yerini bulmaya çalışır. Termal kamera bu noktada devreye girer. Temiz su tesisatındaki kaçağı gösteren termal kamera ekranındaki renklerle kaçağın sıcak su hattından mı soğuk su hattından mı olduğunu bize gösterebilir. Fakat pis su borularında kaçak var ise bunun için kanal görüntüleme kamerasıyla su kaçağı bulma işlemi yapılması gerekir. Evimde su sızıntısı var diyorsanız, sorunun kaynağını aramak için boş yere uğraşmayın. Su kaçaklarını cihazla tespit eden tesisatçı çağırarak probleminize son verebilirsiniz.

Bu içeriği paylaş
Tüm yorumları göster

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.