En Ucuz Gider Borusu Tıkanıklığı Açma Hizmeti

uygun-fiyata-tikali-gider-acma-servisi-istanbul-56
Gider borusu tıkanıklık açtırma işlemleri gibi birçok tıkanıklık işlemlerini yaptırmak, sanıldığı gibi çok büyük paralar gerektirmiyor. Kaliteli ve uygun fiyatlarla, tıkanıklık sorunundan kurtulabilirsiniz. Tuvalet tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı, mutfak gideri tıkanıklığı ve her türlü boru tıkanmaları ve bu boruların görüntüleme sistemleri ile görüntülenmesi işlemlerini, tek kalemde yapıp sorunuzu en kısa sürede çözüyoruz. Robotla tıkanıklık açma mümkün olmasa bile, elimizdeki sistemlerle, nasıl bir yol izleneceği ve nasıl daha az hasarla nasıl çözüm üretilir bakabilmekteyiz. En ucuz gider borusu tıkanıklığı açan firma dediğinizde, internette işin ehli olmayan birçok firma ile karşılaşmanız mümkün. Gider borularındaki tıkanıklıkları açmak için kullanılan cihazların yanında size hizmet verecek servis elemanlarının da konu hakkında tecrübeli olması sayesinde boruda bir daha tıkanıklık yaşanmamaktadır.
Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55

İstanbul’da Tıkalı Gider Borusu Açan Firmalar

Tıkalı gider boruları en ucuz fiyatlar ile açılıyor. Ancak ucuzunu arayıp kaliteden de ödün vermemek lazım. İstanbul Tesisat tıkanıklığı açılan boruya garanti veren bir tıkanıklık açma firmasıdır. En son teknoloji robot ve kamera sistemleri kullanarak, hangi sebepten olursa olsun tıkanan tuvalet veya lavabo gider boruları içindeki tıkanıklığı, kırmadan dökmeden açıyoruz. Yapılan işlem sonunda müşterimize daha iyi hizmet vermek için servis formu doldurup, temiz bir şekilde teslim ediyoruz. Bizimle çalışan müşterilerimize uygun fiyatlara petek temizliği de yapıyoruz. Kanal açma hizmetimizle, ana pis su borularındaki tıkanmaları görüntülüyor ve açıyoruz. İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine hizmet verebilmekteyiz. Anadolu yakısında Maltepe’de, Avrupa yakasındaki merkezimiz ise Bahçelievler’de bulunmaktadır. Her sabah personelimiz bu merkezlerden servis araçları ile ilk servislerine çıkarlar ve o bölgede akşama kadar devam ederler. Her bölgede araç bulunması, çıkan arızalara çok daha çabuk ve kolayca ulaşma imkânı sağlıyor.

kamerali-sistemler-tikali-gider-borusunu-uygun-fiyatlara-acan-firma-57

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Ev ve işyerlerinde, çeşitli nedenlerden dolayı tıkanan atık su tesisatlarınızı borunun içini görüntüleyen kamera sistemimizle tespit edip, gerekli müdahaleyi kanal açma cihazlarımızla kırmadan ve en kısa sürede, tıkanıklığı açıyoruz. Atık su boruları zaman içerisinde tıkanmakta ve bu tıkanıklıklar, bina pis su tesisatına zarar vermektedir. Suyun borulardan akmayarak geri gelmesi, bina içerisinde kötü kokulara sebep olur. Konutlarınızda ve işyerlerinizdeki atık su giderlerindeki tıkanıklıklara kesin çözüm bulmak için, cihazlı tesisatçı servisi isteyebilirsiniz. Teknolojik cihazlarla binanızı kırıp dökmeden kanal tesisatınızda arızayı tespit edip, tıkanıklığı açıyoruz.

Lavabo Gideri Açma

Atık su wc giderleri ve lavabo giderlerindeki tıkanıkları kırmadan ekipmanlarımızla tespit edip, sorunsuzca açıyoruz. Bina içi bina dışı kanalizasyon, mutfak, banyo, tuvalet tıkanıklıklarını kırmadan açan İstanbul Tesisat, sizlere kaliteyi, güveni ve en hızlı hizmeti sunuyor. Şimdi bizi arayın ve farkı kendi gözlerinizle görün.

Gider Tıkanıklığı Açma Servisi

Gider tıkanıklığı problemi yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Aşağıda açtığımız gider tıkanıklıklarını sizin için listeledik.

 • Tuvalet tıkanıklığı açma servisi
 • Gider tıkanıklığı açma servisi
 • Klozet tıkanıklığı açma servisi
 • Lavabo tıkanıklığı açma servisi
 • Banyo gideri tıkanıklığı açma servisi
 • Küvet tıkanıklığı açma servisi
 • Mutfak gider borusu tıkanıklığı açma servisi
 • Bulaşık makinesi gider borusu tıkanıklığı açma servisi
 • Çamaşır makinesi gider borusu tıkanıklığı açma servisi
 • Pimaş tıkanıklığı açma servisi
 • Ana gider borusu tıkanıklığı açma servisi
 • Otopark gideri tıkanıklığı açma servisi
 • Kanalizasyon tıkanıklığı açma servisi

“En Ucuz Gider Borusu Tıkanıklığı Açma Hizmeti” üzerine 4 yorum

  • İyi günler efendim. Gider tıkanıklıklarını makine ile açıp kamera ile kontrolünü yapıyoruz. Hattınız açıldıktan sonra içeride ne olduğunu görebiliyorsunuz. Kalıcı bir sorun var ise bunuda görebiliyorsunuz efendim. Bu işlemlerin hepsi tamamı ile cihazlarla yapılmaktadır. Tıkanıklığın açılması için 150 TL bir ücret alınıyor efendim. İsterseniz 0554 499 36 18 bu numaradan ulaşırsanız Yunus Bey ya da Murat Bey size yardımcı olacaklardır ve bir servis yönlendirilecektir.

   Yanıtla

Yorum yapın

Tıkla Ara