Pazar Günü Açık Su Tesisatçı

pazar-gunu-acik-cihazli-su-tesisatcisi-38

İstanbul Tesisat, işletmenin sürekliliğini sağlamak için zorunlu olarak sürekli açık kalmaktadır. Pazar günleri açık bir tesisatçı aramanıza gerek yok. Ustalarımızın içinden nöbetçi bir mobil ekibleri sürekli olarak çalıştırıyoruz. Firmamızın eski müşterilerinin bizi tercih etmesini bir güven kabul ederek, layıkıyla çalışıyoruz. Pazar günü lavabo tıkanmayacak diye bir kaide yok. Ya da Pazar günü evinizde su patlaması gibi bir arıza çıkmaması mümkün değildir. Bizi tanıyan müşterilerimiz bilirler ki hafta sonu tatilinde açık tesisatçı aramalarına gerek yok. Hafta sonu, sadece acil arızalara müdahale ediyoruz. Malum İstanbul’da yaşam zorluklar içerisinde geçiyor. Müşterilerimizden bazıları karı koca hafta içi çalıştığı için, sadece pazar günü evde bulunabiliyorlar. Buradan yola çıkarak; randevu ile Pazar günü firmamızı açıyoruz.
Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55
Pazar Günü Hizmet Verdiğimiz Hizmetler

  • Tıkanan lavaboları açmak
  • Su sızıntılarının yerini tespit etmek
  • Petek ve tesisat temizliği yaptırabilirsiniz.

Büyük tadilat gerektiren işleriniz, diğer komşularınızı rahatsız etmemek adına, hafta içi müsait olduğunuz bir günde yapılabilmektedir. Acil bir durum oluşması halinde, sıkıntıyı geçici olarak çözerek, anlık olarak sizi sıkıntıdan kurtarırız. Lütfen gürültülü işlerinizde, Pazar günü su tesisat servisi yazdırmak için ısrar etmeyin. Kurumsal çalışan bir firma olduğumuz için, apartmanınızda oturan diğer insanların rahatını da düşünmemiz gerekiyor. Yoğun olarak çalıştığımız için bazen servislerimi dolu olmaktadır. Böyle bir durumla karşılaştığınızda, eski müşterilerimize öncelik tanıdığımızdan müşterimiz olduğunuzu söylemeniz yeterlidir. Eski müşterimiz olduğunuz bilgisayar kayıtlarından doğrulanmaktadır. Bizi diğer işleri için arayan müşterilerimize şimdiden teşekkür ederiz. İstanbul tesisatı tercih etmenizdeki sebep ne olursa olsun biz sizin sayenizde varız.

pazar-gunu-acik-su-kacagi-tespitci-servisler-37

Acil Su Tesisat Servisi

Hayatın her anında kullanılan su tesisat boruları yaşamın bir parçasıdır. İçinde bulunduğunuz sıkıntıyı kendimiz yaşamış gibi varsayarız. Tesisat tamirlerinde kolaya kaçmadan işin zorluk derecesine bakmadan size servis göndeririz. Sizlere daha iyi ve kesintisiz hizmet vermek amacı ile Pazar günü 4 ekibimiz mobil araç ile hizmetinizdedir. Aracımızda acil durumlara müdahale edebilecek gerekli ekipmanlar, kameralı su kaçak arama cihazları, kanal tıkanıklık açma makineleri mevcuttur. Mobil servisimizde her türlü su kaçağı, boru tıkanıklığı açma, boru tamiri yapabilecek malzemeler bulunmaktadır. Size acil durumlarda çözüm sunmak ve en iyi hizmeti vermek için 7/24 yanınızdayız.

İstanbul Pazar Günü Çalışan Su Tesisatçıları

İstanbul’da Avrupa ve Anadolu yakasında hizmet veren firmamız cihazlı tesisatçı ekibiyle Pazar de günleri dâhil 7/24 acil su tesisatı hizmeti vermektedir. Acil tesisat hizmetleri arasında

  • Su kaçağı tespiti,
  • Tıkalı gider açma,
  • Tıkanan klozeti açma
  • Taşan tuvaleti açma
  • Petek temizliği
  • Kimyasalla kalorifer tesisatı temizliği gibi hizmetler mevcuttur.

Acil su tesisatı hizmetlerimizden faydalanmak için 7/24 firmamızın size en yakın şube telefonundan ulaşabilirsiniz. Size yönlendireceğimiz en yakın ekibimiz, probleminizi kısa sürede çözebilecek ekipmanlara ve deneyime sahiptir.

Yorum yapın

Tıkla Ara