Klozet Tıkanıklık Açma | Lavabo Mutfak Gideri Açma

mutfak-gideri-tikanikligi-acma-sirketi-14

İçine kaçırdığınız her türlü katı cisimler klozetin tıkanmasına yol açar. Mutfak gideri ve lavabo tıkanmalarındaki sebep ise, boru içerisinde aşırı şekilde yağ birikmesidir. Aslında bu tür problemlerin %90 tesisatı yapan ustanın özensizliği sebebiyle yaşanmaktadır. Su gider boruları döşenirken gelişi güzel bir şekilde doğru eğim verilmeden döşenen su boruları 10 yıl sonra tıkanmaya müsait bir hal alıyor. Mutfak giderleri 50’lik diye tabir edilen, çapı 5 cm olan borular kullanılarak döşenir. Aslında düşünce yanlış değil fakat sıralı bir biçimde birbirine bağlanan 90 derece dirseklerde, katı atık birikmesi yaşandığı çok fazla görülmektedir. Tesisat işçiliği, kullanılan malzeme ne kadar kaliteli olursa olsun çok önemlidir. Düşünün ki 1. sınıf boru alarak ustanın eline verdiniz. Usta bu malzemeden ortaya çok güzel bir tesisat da çıkarır, ortaya rezil bir tesisat da. Bu yüzden işinizi verdiğiniz ustanın geçmişi ve mutlaka referansı olmalıdır.

Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55

tikali-klozet-acma-islemi-nasil-gerceklestirilir-31

Tuvalet Neden Tıkanır?

  • Yapım ya da tadilat aşamasında tuvalete düşürülen harçlar
  • Fayans ustalarının harçlı kovaları yıkadıktan sonra gidere boşaltması
  • Tuvalet kâğıtlarının tuvalete atılması
  • Oyuncan v.b. gibi sert maddelerin tuvalete düşürülmesi
  • Borunun yanlış döşenmesi sonucu çökme yapması

 Yukarıda saydığımız sebepler en çok karşılaştığımız tuvalet tıkanmaları nedenleridir. Gider tıkanıklıkları da benzer sebeplerden meydana gelmektedir. Bunlara ilave olarak mutfak giderlerinde yaşanan tıkanma sebeplerine aşırı yağlanmayı ekleyebiliriz.

Klozet tıkanıklıklarını 15 dakikada açıyoruz. Servisimiz her türlü borulardaki tıkanıklıkları açmak için makina ile çalışmaktadır. Avrupa teknolojisi artık İstanbul Tesisat ile birleşti. Bu servisimiz, İstanbul’un her yerine hizmet vermektedir. Tesisatınıza zarar vermeyen, kanal açma makineleri her boru için ayrı başlıklardan oluşmaktadır. Standartlara uygun bir boru içine gönderilen çelik yaylar, asla gider borusu içinde kalmaz. Eksik çalışma yapılan pis su pimaşlarında yayların kalması, kalma, geri gelmemesi en çok korkulan düşüncedir.

Tuvalet tıkanıklıkları, suyun geri gelmesi veya hiç gitmemesi, atık su borularınızda taş, kum, beton veya kâğıt gibi maddelerin borunun bir bölgesine takılması sonucu zamanla oluşan suyun gitmeme problemidir. Klozet, lavabo süzgeç veya banyo gideri tıkanıklığı gibi konularda bir numarayız. Fiyatları en ekonomik olan firmamız açıldığından beri geniş hizmet ağı ile teknolojinin son sistemlerinden yararlanmaktadır.

Kırmadan boru tesisatlarında tıkanıklık açma

Evinizi kırdırmadan lütfen bizi arayın.

Klozet tıkanıklığı açma operasyon ekibimiz, olaya teknolojik ve modern yöntemlerle müdahale etmektedir. İşlerinde son derece profesyonel olan ustalarımız, tıkanıklık açma cihazı yardımıyla tıkanan tuvaletinizi açar. Kamera yardımıyla tıkanıklığa sebep olan maddenin görüntülemesini yapar.

Tıkla Ara