Binalarda Cihazlı Su Kaçağı Tespit Şirketi

Binalarda-Cihazli-Su-Kacagi-Tespit-sirketi

İstanbul Tesisat sorunlu yapısı olan binalarda cihazla su kaçağı tespitlerinde garantili bir şekilde çalışan cihazlı su tesisatçı bir firmadır. Aynı gün içinde servise gelen ekiplerimiz, yanlarında getirdikleri kameralar sayesinde fazla kırmanın önüne geçmektedir. Gördüğümüz bütün tesisat arızlarını müşteriye göstererek yapılan yanlışların düzeltilmesi için yardımcı olmaktayız. Çıkan tamiratın masrafını hesaplarken, malzeme artı işçilik ekleyerek onayınıza sunuyoruz. Etrafı kırmadan verdiğimiz bütün su kaçaklarında, işimiz arkasında durmak temel prensibimizdir.

Sorununuz ne olursa olsun, bir işte problem varsa kesinlikle küçük de olsa bir hata yapılmıştır. Tabi ki her işte hata olabilir ancak bu hataları en aza indirmek her zaman bizim elimizdedir. Su sızıntısını kırmadan tespit eden makineler, bize hatayı en az masrafla tamir etmek için yardımcı olur. Bu sayede hem maliyetler düşer hem de yapılacak tadilat azalır. Eviniz günlerce inşaat halinde kalmaz.

Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı bulmak için çok ince ayrıntılarla çalışmalar yapılması gerekmektedir. Su kaçaklarına neden olan durumlardan bazıları, binaların tesisat kısımlarında meydana gelen sızıntı ve bozukluklardır. Ayrıca su kaçaklarına neden olan bazı durumlar da dış etkenlerin baskı uygulamasından kaynaklanmaktadır. Bunlardan dolayı meydana gelen kaçakları durdurmak için tespit yapılması ve daha sonra da oluşan kötü durumun giderilmesi oldukça önem taşımaktadır. Bununla beraber kaçaklara ulaşılması ve meydana gelen bu durumun giderilmesi için hemen müdahale edilmesi gerçekten önemlidir.

Cihazlı Su Sızıntısı Kontrol Çalışma Sonuçları

Su kaçağı bulma işini yapanlar bu işi gerçekten uzman kadro ve aletlerle yaptıkları için, ortaya mükemmel işlerin çıkması sağlanmaktadır. Bir dairede rapor yazılırken dikkat edilecek bütün yerlere bakıldıktan sonra sonucu, müşteriye açıklamaktayız. Sızıntı kontrolü yapıldıktan sonra, kimseye bağlı kalmadan durumun ne olduğunu söyleyebiliriz. Amacımız cihazlı tesisatçılar arasında en iyisi olmaktır.

Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55

Cihazla Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Aynı zamanda, kaçağı bulmak için binalardaki vanalardan su gidişi kapatılır. Eğer kapanmadan sonra üst kısımlardan veya herhangi bir duvar bölümünden gelen sızma varsa, hemen duruma müdahale edilmesi gerekmektedir. Su kaçaklarının tespiti yapıldıktan sonra, sağlam alet ekipmanlarıyla bu işi kökünden halletmek ciddi bir iştir. Teknoloji malzemeleri de kullanılarak, bu sorunun hemen halledilmesi gerekmektedir. Aynı zamanda meydana gelen su kaçağının boyutu ilerlemeden sorunun anlaşılması ve hemen bu konuda önlemlerin alınması da çok önemli bir tedbirdir. Su kaçakları, duvar aralarından ve borulardan yavaş yavaş sızarak, ortaya ciddi bir  kaçağın çıkmasını sağlarlar. Ayrıca, su kaçakları borulardan tespit edildikten hemen sonra, cihaz kullanılarak kaçak yapan borular hemen onarılıp, yerine yenilerin getirilmesi sağlanmalıdır. Böyle ilerleme kaydedilerek,  daha kuvvetli oluşumların meydana gelmesi engellenmelidir. Binalarda ya da borularda meydana gelen kaçaklar binalara ciddi hasarlar bırakacağından, hemen bu sorunun kaynağı tespit edilerek, daha güçlü bir tesisat sistemi kurulması sağlanmalıdır.

Binalarda Su Kaçağı Belirtileri

Binadaki su sayacı ya da sayaçları musluklar kapalı olmasına rağmen çalışmaya devam ediyor olabilir.

Su faturaları aniden artış göstermiş olabilir.

Binadaki dairelerden birinde tadilat yapılmasına rağmen alt katın tavanı sararmaya devam ediyor olabilir.

Bina seramiklerinin derzleri renk değiştirmiş olabilir.

Zeminler ıslak da olsa kuru da olsa yüzeyde sürekli su çıkıyor olabilir.

Bina duvarlarında rutubet, küf ya da ıslanma şikayetleri olabilir.

Binada kanalizasyonda yaşayan böcekler ortada dolaşıyor olabilir.

Tıkla Ara