Binalarda Cihazlı Su Kaçağı Tespit Şirketi

Binalarda-Cihazli-Su-Kacagi-Tespit-sirketi

İstanbul Tesisat sorunlu yapısı olan binalarda cihazla su kaçağı tespitlerinde garantili bir şekilde çalışan cihazlı su tesisatçı bir firmadır. Aynı gün içinde servise gelen ekiplerimiz, yanlarında getirdikleri kameralar sayesinde fazla kırmanın önüne geçmektedir. Gördüğümüz bütün tesisat arızlarını müşteriye göstererek yapılan yanlışların düzeltilmesi için yardımcı olmaktayız. Çıkan tamiratın masrafını hesaplarken, malzeme artı işçilik ekleyerek onayınıza sunuyoruz. Etrafı kırmadan verdiğimiz bütün su kaçaklarında, işimiz arkasında durmak temel prensibimizdir.

Sorununuz ne olursa olsun, bir işte problem varsa kesinlikle küçük de olsa bir hata yapılmıştır. Tabi ki her işte hata olabilir ancak bu hataları en aza indirmek her zaman bizim elimizdedir. Su sızıntısını kırmadan tespit eden makineler, bize hatayı en az masrafla tamir etmek için yardımcı olur. Bu sayede hem maliyetler düşer hem de yapılacak tadilat azalır. Eviniz günlerce inşaat halinde kalmaz.

Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı bulmak için çok ince ayrıntılarla çalışmalar yapılması gerekmektedir. Su kaçaklarına neden olan durumlardan bazıları, binaların tesisat kısımlarında meydana gelen sızıntı ve bozukluklardır. Ayrıca su kaçaklarına neden olan bazı durumlar da dış etkenlerin baskı uygulamasından kaynaklanmaktadır. Bunlardan dolayı meydana gelen kaçakları durdurmak için tespit yapılması ve daha sonra da oluşan kötü durumun giderilmesi oldukça önem taşımaktadır. Bununla beraber kaçaklara ulaşılması ve meydana gelen bu durumun giderilmesi için hemen müdahale edilmesi gerçekten önemlidir.

Cihazlı Su Sızıntısı Kontrol Çalışma Sonuçları

Su kaçağı bulma işini yapanlar bu işi gerçekten uzman kadro ve aletlerle yaptıkları için, ortaya mükemmel işlerin çıkması sağlanmaktadır. Bir dairede rapor yazılırken dikkat edilecek bütün yerlere bakıldıktan sonra sonucu, müşteriye açıklamaktayız. Sızıntı kontrolü yapıldıktan sonra, kimseye bağlı kalmadan durumun ne olduğunu söyleyebiliriz. Amacımız cihazlı tesisatçılar arasında en iyisi olmaktır.

Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55

Cihazla Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Aynı zamanda, kaçağı bulmak için binalardaki vanalardan su gidişi kapatılır. Eğer kapanmadan sonra üst kısımlardan veya herhangi bir duvar bölümünden gelen sızma varsa, hemen duruma müdahale edilmesi gerekmektedir. Su kaçaklarının tespiti yapıldıktan sonra, sağlam alet ekipmanlarıyla bu işi kökünden halletmek ciddi bir iştir. Teknoloji malzemeleri de kullanılarak, bu sorunun hemen halledilmesi gerekmektedir. Aynı zamanda meydana gelen su kaçağının boyutu ilerlemeden sorunun anlaşılması ve hemen bu konuda önlemlerin alınması da çok önemli bir tedbirdir. Su kaçakları, duvar aralarından ve borulardan yavaş yavaş sızarak, ortaya ciddi bir  kaçağın çıkmasını sağlarlar. Ayrıca, su kaçakları borulardan tespit edildikten hemen sonra, cihaz kullanılarak kaçak yapan borular hemen onarılıp, yerine yenilerin getirilmesi sağlanmalıdır. Böyle ilerleme kaydedilerek,  daha kuvvetli oluşumların meydana gelmesi engellenmelidir. Binalarda ya da borularda meydana gelen kaçaklar binalara ciddi hasarlar bırakacağından, hemen bu sorunun kaynağı tespit edilerek, daha güçlü bir tesisat sistemi kurulması sağlanmalıdır.

Binalarda Su Kaçağı Belirtileri

Binadaki su sayacı ya da sayaçları musluklar kapalı olmasına rağmen çalışmaya devam ediyor olabilmektedir.

Su faturaları aniden artış göstermiş olabilmektedir.

Binadaki dairelerden birinde tadilat yapılmasına rağmen alt katın tavanı sararmaya devam ediyor olabilmektedir.

Bina seramiklerinin derzleri renk değiştirmiş olabilmektedir.

Zeminler ıslak da olsa kuru da olsa yüzeyde sürekli su çıkıyor olabilmektedir.

Bina duvarlarında rutubet, küf ya da ıslanma şikayetleri olabilmektedir.

Binada kanalizasyonda yaşayan böcekler ortada dolaşıyor olabilmektedir.

Binalarda Cihazlı Su Kaçağı Tespit Yöntemleri

Binalarda suyun kaçak yapması ve suyun bütün binayı etkileyecek şekilde sızması durumunda kaçak tespit işlemleri yaptırmalısınız. Ortak kullanım alanlarında ya da evinizde ortaya çıkan su sızıntısı kaynaklı problemler için farklı bir tespit hizmeti tercih edilebilmektedir. İstanbul Tesisat ekibi ile iletişime geçtiğinizde yaşamınızı olumsuz manada etkileyecek bütün detayları değerlendiriyoruz. Böylelikle su kaçakları sizi olumsuz manada etkilemeyecektir. Şimdi ekibimizi çağırdığınızda size hangi çözümlere ulaşabileceğinize bir göz atın!

Apartmanda Ses Cihazı ile Su Kaçağı Tespiti

Apartmanınızda meydana gelen kaçak ve sızıntıları tespit etmek amacıyla İstanbul Tesisat ekibinin bilgi birikiminden mutlaka faydalanmalısınız. Üstelik kullandığımız yöntemler ve cihazlar sayesinde en kaliteli sonuçlara ulaşmanızı da sağlıyoruz!

Ses cihazı, binada su sızıntısı tespiti amacıyla tercih edeceğiniz en ideal çözümlerden bir tanesi olacaktır. Neden mi? Çünkü ses cihazı sayesinde suyun sızıntı yaparken çıkardığı sesi dikkate alıyoruz. Su sızdıkça çıkan ses noktasal tespiti kolaylaştırıyor. Bu sayede binada çok ciddi bir kırma işlemine gerek kalmayacaktır. Üstelik tespit ve tamir işlemlerinin tamamlanması mümkün oluyor.

Apartmanda Kameralı Cihaz ile Su Kaçağı Tespiti

Binanızda sızan suyun neden olduğu olumsuzlukları en kısa sürede ortadan kaldırmanın en ideal yolu kameralı cihaz ile su sızıntı tespiti olacaktır. Termal özellikli kamera ile suyun peşine düşüyor ve sızıntıyı %100 doğrulukla tespit ediyoruz. Tıpkı ses cihazı ile tespit işlemlerinde olduğu gibi kameralı tespitte de noktasal çözüm ve kırmadan tespit ayrıcalığı sağlıyoruz. Siz de binanız şantiye alanına dönüşmeden bir çözüm mü arıyorsunuz? O halde bizimle iletişime geçmelisiniz.

Yorum yapın

Tıkla Ara