Görüntülü Su Hasarı Tespit Eden Firma – Görüntülü Su Tesisat Arıza Servisi

Su baskınları en çok korkulan ev hasarları problemlerden biridir. Ailenizle tatile gittiğiniz bir hafta sonunun ardından eve döndüğünüzde eşyalarınızı su içinde yüzerken bulmak sizi çileden çıkarabilir. Su hasarı temiz su tesisatlarından kaynaklanıyorsa biraz daha şanslı sayılırsınız. Bir de zemin katta oturduğunuzu düşünün, üst katlardan birinden tıkanan bir gider nedeniyle evinizi kanalizasyon suyu bassaydı ne yapardınız? Eşyalarınızın zarar görmesinin yanı sıra sağlığınıza da olumsuz yönde etkisi bulunan kanalizasyon baskını evinizde kötü kokular da bırakacaktır. Öyle ya da böyle su baskını problemiyle karşılaştığınızda eğer sigortanız varsa şanslı olduğunuz kesin. Evinizde yapılacak bir görüntülü su hasar tespit çalışmasının ardından sigorta tüm zararınızı karşılayacaktır.

Su baskının üst kat komşunuzdan veya binanın borularından kaynaklanıyorsa hasarı siz değil onlar karşılamalıdır. Böyle bir durumda görüntülü cihazla  su hasarı tespit eden firma ile çalışmak sizin için en doğrusudur. Su hasar tespiti yapan şirket İstanbul Tesisat, suyun evinizden atılması için gerekli çalışmaları da yapmaktadır.
Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55
su-borusu-hasarini-tespit-eden-profesyonel-firma-400

Evi Su Basması Durumunda Neler Yapılmalıdır?

  • Eğer su baskını sizin dairenizdeki temiz su tesisat borularından kaynaklanmışsa ilk olarak su vanasını kapatın.
  • İkinci adımda şarteli indirin
  • Elektronik cihazlarınızı su seviyesinin üstünde duracak şekilde taşıyın.
  • Su baskınından hasar görebilecek tüm mobilyalarınızı güvenceye alın.
  • Halılarınızı kaldırarak uygun bir yere süzülmesi için asın
  • Çabuk kuruması için evi havalandırın.
  • Eğer yerler laminant parke ise suyun en kısa sürede boşaltılması gerekmektedir. Bu işlemi yaptırmak için su hasarı tespiti yapan bir firma ile çalışmak daha sonraki aşamalar için yardımcı olacaktır.
  • Su basması sonucu alt kata da sızıntı olduysa su parkelerin altından sızıntı yapıyordur. Bu durumda parkelerin sökülmesi ve altına sızan suyun kurutulması gerekmektedir.

Su Hasar Tespiti Yapan Firma

İstanbul Tesisat, konusunda uzman personeliyle su baskını temizlik işlemleri yapmaktadır. Ayrıca su hasarını da tespit ederek, hasarın karşılanması için gerekli yerlere başvurmanızı sağlayacak raporu da sunuyoruz. Bizden aldığınız su hasar raporu ile bina yönetimine, üst kat komşunuza ya da sigorta şirketine başvurarak hasarın karşılanmasını sağlayabilirsiniz.

İstanbul Tesisat’ın su hasar tespit çalışmasının aşamalarını aşağıda size sunduk.

Su baskının hasar tespiti, baskına sebep olan kaçağın tespiti, su kaçağının tamiri ve suyun dışarı atılması. İstanbul tesisat su baskınına neden olan su kaçağını kırmadan cihazla tespit edebilmektedir.

Pis su, yani kanalizasyon suyu taşması halinde, evinizde ya da iş yerinizde atık suyun tahliyesi, temizlik ve dezenfektasyon işlemleri.

Görüntülü Su Hasarı Tespit Eden Tesisat Ustası

Görüntülü su hasarı tespit eden tesisat ustası konusunda siz de profesyonel bir hizmet almak mı istiyorsunuz? O halde vakit kaybetmeden size en uygun çözümleri değerlendirmeye başlamalısınız. Beklentilerinizi tam anlamıyla karşılayacak bir hizmet için İstanbul Tesisat size en iyiyi sunmaktadır. Şimdi İstanbul Tesisat sayesinde sizi bekleyen hizmetlerin neler olduğuna bir göz atabilirsiniz.

Su kaçağı, ev ortamında çok ciddi problemlere neden olan bir sorundur. Duvarlarda nemlenme, zeminde şişme ya da diğer pek çok soruna neden olabilmektedir. Bu tür problemler ev ortamında ciddi bir hasar oluşması önemlidir. Ayrıca eşyaların zarar görmesine de neden olmaktadır. Siz de bu tür olumsuzluklarla karşı karşıya mı kalıyorsunuz? İstanbul Tesisat ile iletişime geçerek sorunların üstesinden gelebilirsiniz. Görüntülü su hasarı tespit işlemleri sayesinde en makul hizmetlere ulaşabileceğinizi de bilmelisiniz.

Görüntülü Su Hasarı Tespit Eden Tesisat Ustası Fiyatları

Görüntü ile su hasarı tespiti için uzman bir ustadan destek almanız gerekir. Çünkü su hasarının belirlenemediği hallerde sorunun çok daha ciddi boyutlara ulaşması kaçınılmazdır. Peki, bir su kaçağı bulma ustası için ödemeniz gereken ücretler nelerdir? İşte su hasarı tespit eden firma için ücret belirlenirken dikkat edilmesi gerekenler!

Görüntülü su hasarı her ev ya da iş yerinde meydana gelecek bir sorundur. Bu sorunun ortadan kaldırılması adına öncelikli olarak sorunun belirlenmesi gerekir. Kamera kullanılarak gerçekleştirilen tespit işlemlerinde bu kapsamda en makul çözümlere ulaşılması mümkündür. Siz de su kaçağı probleminizi en iyi şekilde ortadan kaldırmayı mı istiyorsunuz? O halde size en uygun hizmet için İstanbul Tesisat ile iletişime geçmelisiniz.

Yorum yapın

Tıkla Ara