Acil Tıkanıklık Açma-Lavabo Klozet Mutfak Gideri-Garantili

robot-alet-ile-acil-tikaniklik-acma-hiizmeti-veren-yerler-04

Hepimiz evimizde veya iş yerlerimizde mutlaka bir tıkanıklık olayıyla karşı karşıya kalmışızdır. Bu gibi durumlarda kötü koku ve görüntüyle karşılaşıp panik yaparız. Yapılmayacak gibi değil çünkü bu sorun, hem mikrop saçar, hem de ortalığı berbat eder. Aklımıza hemen kırılıp dökülen fayanslar, duvarlar ve bir sürü zaman ve zahmet gerektiren işlerin çıkması gelir. Gerçekten de böyle bir durumda bir sürü zahmetli iş çıkar. Hele bir de ana boru tıkanmışsa, durum çok vahimdir. Üstelik bir de tıkanıklık sonucu geri basan sular, bizi çıkmaza sokar. Günlük işlerinizden geri kalıp, sadece tıkanıklığı nasıl açabilirim diye düşünürüz ve kendi yöntemlerinizle bir an önce sorunu çözmeye çalışırız.

Tıkanıklık açmak için kendi çabanızla yaptığınız her şey, sadece geçici çözüm sağlayacak ve bir noktadan sonra profesyonel bir ekibe başvurmanız gerektiğini anlayacaksınız. İşte bu gibi durumda devreye biz giriyoruz. İstanbul Tesisat olarak tıkanıklık olduğunda, hemen acil tıkanıklık açma ihtiyacınızı en kısa sürede karşılamaktayız. Kötü görüntü ve kokulardan bir an önce kurtulmak için acele edersiniz. Böyle durumlarda firma olarak imdadınıza biz yetişiriz. Tıkanık lavabo ve her türlü boru tıkanmaları, bu boruların görüntüleme sistemleri ile görüntülenmeleri, işlemlerini tek kalemde yapıp, sizin sorunuzu en kısa sürede çözüyoruz.

Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55

Acil Tıkanıklık Açma

Acil hizmetimiz bazen aşırı yoğunluktan dolayı 2 saat kadar gecikebilir ancak bu çok nadiren yaşanan bir durumdur. Tıkanıklığa yol açan her şeyi makine ile temizliyoruz. Evinize, işyerinize zarar vermeden herhangi bir yer kırmadan, tıkanıklıkları açıyoruz. Tıkanıklıklar genelde tuvalet kâğıdı atıkları veya yemek artıklarından kaynaklanmaktadır. İsteyen müşterilerimize görüntülü bir şekilde tıkanıklık açıyoruz. Kameralı tıkanıklık açma sadece İstanbul Tesisat firmasında mevcuttur. İstanbul’un iki yakadaki tüm semtlerine hizmet vermekteyiz. Eski tesisat ustalarının kırarak veya borularınıza zarar vererek açtığı tıkanıklıkları, biz kırmadan, evinizi kirletmeden açıyoruz.

acil-tikaniklik-acma-hizmeti-veren-yerler-02

Klozet Tıkanıklığı Açma

İstanbul Tesisat Tuvalet tıkanıklığı açma servisi, klozetin içine kaçan bez, kağıt peçete, saç gibi tıkanıklık yapabilecek ürünleri, kameralı sistem ve tıkanıklık açma makinesi yardımıyla zahmetsizce açar. Kötü kokulu bezleri eşyaları toparlayıp sizin için bir çöp poşetine koyarız. Size sadece yüzeye su tutmak kalır. Haliyle her insanın bünyesi kaldırmaz böylesine kötü bir manzarayı. Sizlere son derece modern ve kaliteli hizmet sunuyoruz.

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Banyolardaki lavabo tıkanıklıkları genellikle lavabonun içine atılan, saç, sakal gibi kozmetik artıkları ve bununla birleşerek bir kalıp haline gelen sabunlardan dolayı oluşmaktadır. Ancak mutfaklardaki lavabo yani evye tıkanıklıklarının nedeni ise düzgün temizlenmeden gidere gönderilen yemek artıkları ve yağlar nedeniyle ortaya çıkmaktadır. Sizin de lavabo ya da evyeniz tıkandı ise en yakınınızdaki tesisatçıyı aramak yerine bizden randevu alabilirsiniz. Bu gibi tıkanıklıklarda lavabo aç gibi kimyasalla tıkanıklık açma işlemini kesinlikle önermiyoruz. Sıcak su ile etkileşime geçen bu gibi kimyasallar, gider bağlantılarınızın erimesine sebep olarak başınıza çok daha büyük iş açmaktadır. İstanbul Tesisat acil lavabo açma hizmetinde, gider borusuna kamera göndererek tıkanıklığın sebebini müşterilerimize gösteriyoruz. Tıkanıklıkları açtıktan sonra garanti veriyoruz.

En Hızlı Tıkanıklık Açan Tesisatçı

Acil tıkanıklık açma hizmeti almak istiyorsanız talebiniz en hızlı şekilde tıkanıklığı gidermektir. Ancak tıkanıklığı açarken hızlı davranma zaman zaman sorunlara yol açabilmektedir. Bu nedenle de hızlı tıkanıklık açan tesisatçı tercih ederken dikkatli davranmakta yarar var. İstanbul Tesisat ekibi hızlı bir tıkanıklık açma hizmeti sağlar. Bunu yaparken de hizmet standartlarından ödün vermemeyi hedefler. Böylelikle tıkanıklığı açmak ve sorunu çözmek kolaylaşır. Peki, acil tıkanıklık açma hizmeti veren tesisatçı tıkanıklığı nasıl açar?

Tıkanıklık açarken borulara müdahalede aceleci davranmak çoğu zaman boru hasarına neden olmaktadır. Bu nedenle de tıkanıklığı acilen açmak kontrolsüz bir çözüme işaret etmemelidir. İstanbul Tesisat ekibi bu konuda çözüm üretirken hızlı olması kadar kontrollü de olmayı arzu eder. Böylelikle sonuç tıkanıklığın acilen açılması ve sorunun kısa sürede ortadan kaldırılmasıdır. Ekibimizin bilgi birikimi ve kullandığı teknolojik ekipmanlar sayesinde kısa sürede kaliteli bir sonuç elde edebilirsiniz.

Hızlı Tıkanıklık Açmada Kullanılan Ekipmanlar

Tıkanıklık açan tesisatçı çağırarak problemi ortadan kaldırmak fazlasıyla avantajlı olsa da tesisatçının tecrübesi ve bilgi birikimi kadar kullandığı ekipmanlar da önemlidir. İstanbul Tesisat ekibi termal kamera ve akustik ses cihazı kullanarak tıkanıklıklarla mücadele etmektedir. Kullanılan bu ekipmanlar sayesinde siz de evinizde ya da iş yerinizde meydana gelen tıkanıklıklara en acil şekilde müdahale imkânlarından yararlanabilirsiniz.

Yorum yapın

Tıkla Ara