Kimyasalla Borudaki Kaçağı Kapatma

Kombiniz neden su eksiltiyor? Su basıncı neden düşüyor? Bu soruları kendinize sorarak bir yere varamayacağınız aşikar. En iyisi bu soruyu bilen birine sormaktır. Bunun en kolay yolu da internet siteleridir. Bizim sitemiz ve değişik içerikli sitelerde ve forumlarda kırmadan bu sorunu nasıl çözebilirim gibi sorularınıza yanıt bulabileceğiniz yazılar mevcut. Fakat bizim farkımız biz size bilgi değil garantili çözüm öneriyoruz. İstanbul tesisat firması olarak kullandığımız kaçak tamir kimyasalı yerli üretim olmakla beraber ithal edilen piyasanın en iyi ürünlerinden bile daha etkilidir. Ürünün ithal olanı daha pahalı ve temin edilmesi daha zordur. Ancak ülkemizde son yıllarda kaybolsa da hala ithal ürünlere kaliteli gözüyle bakanlar var. Son yıllarda makine alanın da bile ciddi atılımlar yapan ülkemiz böyle sıvı kimyasallar konusunda zaten uzman durumdadır. Ancak dışarıdan alınan makine sanayi bu algıyı sanki her şeyin en iyisini Avrupa yapıyormuş gibi gösteriyor. Halbuki ülkemiz bir çok sektörde hatta şimdilerde makine sektöründe bile Avrupa dan çok rağbet gören başarılı çalışmalar yapmaktadır. Bize ve yerli üretim kaçak onarım sıvısına güvenebilirsiniz çünkü yapılan işlerin hepsi garantili. Bundan daha büyük bir teminat olamaz.

Kimyasal Emniyet bilgileri

Malzeme çalışırken uygun koruyucu eldiven ve koruyucu gözlük/maske takın.göze temas etmesi halinde derhal bol su ile yıkayıp hekime danışın.Cilde teması halinde bol su ile yıkayın.Belirtilen karıştırma oranlarında zehirsizdir,fakat içilmez. Kimyasal`i damladığı nesneler üzerinden (fayans,karo,lavabo vs.)hemen su ile çıkartın.Aksi takdirde bir daha çıkarılmayacak bir kristalleşme oluşur.Çocuklardan uzak tutun.

Bertaraf etme

Kimyasal yalıtım ürünleriyle doldurulmuş olan kalorifer sistemlerinin boşaltılmasında herhangi bir atık bertaraf işlemi gerekli değildir.(Gelsenkirchen Hijyeni Enstitüsü uyarınca)Daha detaylı bil için bkz. Emniyet bilgileri broşürü

Formülü

Silikon köpük önleyici emilsyon, Boyar madde, mersolatm Alkali-silikatlar, selüloz lifler, ticari sırra tabi katkı maddeleri

Karıştırma oranı

1:60.Yeni kalorifer sistemlerinde su miktarı azdır. Ölçüm gerektirir.

Kontrol İmkanı

Dozaj doğru ayarlandığında pH değeri 10,5 ile 11 arasında bulunur.Başka kimyasallarla çözülmez.Isıya ve basınca dayanıklıdır.

Saklama Süresi

Üretim tarihinden itibaren 5 yıl.Dondan koruyunuz.

Verdiğimiz bu bilgiler güncel deneyimlerimize uygundur.

Teknik değişiklik hakkı saklıdır.

Yorum yapın

Tıkla Ara