Su Kaçağı Tespiti | Su Kaçıran Yeri Bulma

Su-Kacagi-Tespiti-Su-Kaciran-Yeri-Bulma

Yakın zamana kadar kimsenin haberdar olmadığı bir sektör içerisinde hizmet vermekteyiz. Vatandaşın ancak %5’inin haberdar olduğu bu hizmetinin adına su kaçağı tespiti denilmektedir. Cebini düşünen vatandaşın bu ekonomik çözümlerden yararlanması için, İstanbul Tesisat firmasını araması yeterli olacaktır. Çözüm sunmak için ellerinden gelen gayreti gösteren ustalarımız, firmanın çalışma politikasının bilincinde çalışmaktadırlar.

Su Kaçağını Tespit Ettirmek Neden Önemli?

Günümüzde her ülkede olduğu gibi Türkiye’de de kalabalıklaşan nüfus ve göç dalgaları nedeniyle her yer apartmanlarla doldu. Apartmanlarda yaşamanın bizlere getirdiği pek çok sorunun yanında, tesisat problemleri en korkutan problemlerden biri oldu çıktı.  Bazen komşuluk ilişkilerini derinden zedeleyen bu problemler en ivedi şekilde çözülmezse çok daha büyük olaylara neden olabilmektedir.

Su kaçağı problemlerine çözüm arayışları da genellikle sonuçsuz kalıyor. Çünkü daha en başında sızıntının yani kaçağın yerinin tespiti bile oldukça büyük bir sorun olmaktadır. Genellikle tavanımızda beliren bir su kaçağı probleminden üst kattaki komşumuzun tesisatını sorumlu tutarız. Üst katımızdaki, bir tesisat ustası çağırarak banyosunda deneme yanılma yöntemiyle tespit çalışması yaptırır. Tüm bu kazma işlemine rağmen kaçak onun dairesinde çıkarsa ikiniz de şanslı olursunuz. Çünkü su kaçaklarında su bulduğu en rahat noktadan çıkarak kendini belli etmektedir. Yani bu demek oluyor ki kaçak üst kat komşunuzdan değil de çaprazdaki komşunuzdan da olabilir. Yaptırılan tüm tadilat ya da kazma işlemi böylece boşuna yapılmış olur.

Su Kaçıran Yeri Bulma

Aslına bakarsanız bu tip su kaçağı tespit çalışmaları çoktan tarih oldu bile. Saydığımız tadilat problemlerini bir tarafa koyduğunuzda çok daha az paralar ödeyerek su kaçağının yerini kırmadan tespit ettirmeniz mümkün. Hatta bazen noktasal su kaçağı tespiti sayesinde dakikalar içerisinde bu problemler sonlandırılabilmektedir.  Tek yapmanız gereken İstanbul Tesisatı arayıp randevu almak! Böylece profesyonel ustalarımız yanlarındaki son teknoloji cihazlarla kaçağın tespitini yaparken siz bir köşede kahvenizi yudumlayabilirsiniz. Size verdiğimiz su kaçağı tespit hizmeti sayesinde evinizde tadilat yok, gürültü yok, tabi buna bağlı olarak korkunç maliyetler de yok! Kanal görüntülüme kameralarımız sayesinde atık su gider borularında herhangi bir sızıntı olup olmadığı tespit edebiliyoruz.

Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55

Su Kaçağı Tespitinde İstanbul Tesisat

Su kaçağı, sızıntılar, duvarlardan akan ve nereden geldiği belli olmaya sular… Tüm bunların tespiti robot makinelerle ve yılların verdiği tecrübeyle ustalarımız tarafından tespit edilip tamiri yapılmaktadır. Üstelik son derece uygun fiyatlara kesin çözüm uygulanmaktadır. Belki birçok yol yöntem denemiş fakat çözüme ulaşamadınız. Size profesyonel ekibimizle hizmete hazırız.

Tıkla Ara