Su Tesisat Arıza Bulma

cihazli-su-tesisat-arizalarina-bakma-sirketi-203

Pimaşın dibinden gelen suyu tespit etmek için su tesisat arıza bulma makineleri kullanılır. Ekipmanlarımız, tesisat firmaları arasında bizim öncülüğümüzde kullanılmaya ve tanınmaya başlanmıştır. Şu ana kadar son teknoloji ürünleriyle iş tamamlayan tek kuruluşuz. Gider tesisatındaki kırıkların sonucu kimyasallar aracılığı ile tamirat denenmemelidir. Sorun uzun süreli bu şekilde düzeltilmiş sayılmaz kırık boru değiştirilmelidir. Isıtma sistemlerinde modern yöntem kimyasalları ile kırma, dökme olmadan kaçaklar önlenir Tıkanıklığın çeşidi, tıkanıklığa müdahale yolumuzu belirler. Tıkanıklık yağlanma sebepli meydana gelmişse, yağlanma kimyasallar kullanılarak ortadan kaldırılmalıdır. Aksi durumda tıkanma kendini tekrarlar. Organik olmayan tıkanmalarda tazyikli tıkanıklık açma makinesi ile tıkanıklık giderilir. Bunun dışında kalan tüm olasılıklar, kimyasallar ile giderilir.

Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55

Su Tesisat Arızası Bulan Tesisatçı

Kadromuz tesisat sorunlarınıza kimyasallar, makineler ve her türlü tesisat arızalarına hâkim uzman arkadaşlarımızla o an sorunu çözer, kısa sürede en uygun fiyatla işi teslim ederiz. Ara sıra, yandaki evin gider tesisatındaki kaçaklardan dolayı sizde çalışma yapılabilir. Bu yüzden emin olunmadan kazılmamalıdır. Tesisat kaçak sorunlarınızda bize ulaşmanız durumunda, kırmadan tesisatçılık sektöründe tesisat adına kullanılabilecek her türlü ekipmanı bulunduran uzman ekiminiz ile en kısa sürede kaçaktan ve güven içinde kurtulmanızı sağlıyoruz.

Bizi biz yapan kurallara göre, tesisat kaçak problemlerinize tesisat alanında profesyonel ekipmanlara ilaveten, profesyonel ekip arkadaşlarımızla sorunu çözer, kısa sürede en uygun fiyatla işi teslim ederiz.

Ekipmanlarımız, tesisat işi yapan firmalar ve kişiler arasında sadece bizde bulunmaktaydı. Şuan bile son teknoloji Avrupa ürünleriyle hizmet sunan tek firmayız. Kaynağının ne olduğu bilinmeyen su kaçaklarında ilk olarak temiz su boruları kontrol edilir. Herhangi bir kaçak yoksa kirli su giderlerine kontrol için geçilir.

makine-ile-calisan-su-tesisatcilari-201

Su Tesisatında Arıza Bulan Firma

Pimaşta var olan bir kaçağı tespitm etmek, modern yöntemlerle bile çok zor bir işlemdir. Bilinen profesyonel su tesisat firmalarından çok azının, atık su kaçaklarına bakmasının sebebi de budur. Atık su borularındaki kaçaklar, genelde sızma halinde görülür. Dolayısı ile kameralı kaçak bulma yollarında görülmeleri çok zor bir hal alır. Bazen yandaki evin gider tesisatındaki çatlaklar sebebi ile sizde çalışma yapılır Bu sebeple dikkatli bir arama yapılmalıdır. Eğer şebeke suyunda kaçak var ise sorunun yeri noktasal olarak bulunduktan sonra, kaçak nedeni gösterilir. Ardından da fiyat verilir. Eğer sorun borulardaki pas ve çürüme nedeninden kaynaklanmıyorsa, o an boruyu değiştirerek kaçağın önüne geçilir. Lakin kaçak çürümüş boru kaçağı kaynaklı sorun ise, 48 saat içinde sorun giderilir.

cihazli-su-tesisatcisi-200

Su Tesisat Kaçak Arızalarını Bulma

Atık su tesisatındaki kaçaklarda kimyasalların etkisi dolayısıyla çözüm sunulmamalıdır. Kimyasallar kanal kaçaklarında kalıcı etkili değildir ve borunun yenilenmesi şarttır.

Firmamız radyatör ve diğer tesisatlarda kimyasallar ile kazıma işlemi yapılmadan kaçakları önlemektedir.

Evinizde kaçak, su tesisatı kaçak olduğunu düşünüyorsanız, emin olmak için tüm su giderlerini kapatın. Tesisat giderinde sesler varsa, hemen kaçağı bulan usta çağırarak kaçağın yerini buldurmalı ve gidermelisiniz. Nem sebebi ile zemin veya duvarlarınız hasar görüp, gereksiz yere su kaçağı için fatura ödememek için, tesisat kaçak sorunları çözen firma ve alanında uzman kişileri seçmeniz gerekmektedir. Alanında lider firmamız ve diğer hiçbir sektör firmalarında kullanılmaya başlanmamış modern ekipmanlarımız ile kırılma dökülme yaşamadan kaçaktan kurtulmanızı ve uzun yıllar sorunlarla karşılaşmadan kaçağın önlenmesini sağlamaktadır.

Su Tesisat Arızalarını Bulan Cihazlar

İstanbul Tesisat bünyesinde su tesisatlarında oluşan arızaları bulan aletlerin tümü mevcuttur. Dolayısıyla servisimize telefon geldiğinde atık su gider kaçağı bulma olsun temiz suda kaçak bulma olsun hepsine müdahale etmekteyiz. Kombi kalorifer tesisatındaki su kaçak arızalarını, kırmadan tamir eden firmamız İstanbul’un tüm semtlerine hizmet vermektedir. Son sistem su tamir aletleri kullanan firmamız, makineyle kanal açma ve cihazla su kaçağını bulma işlerinizde yanınızda.

Yorum yapın

Tıkla Ara