Su Borularının Nereden Geçtiğini Bulan Servis

su-borusunun-nereden-gectigini-kamera-ile-bulan-firmalar-500

Su tesisatında bir problem olduğunda su borularının geçtiği yeri bulan servis bulmak gerçekten de önemlidir. Çünkü tesisat borularının yerini belirme oluşan arızaların minimum masrafla tamir edilmesini sağlayacaktır. İstanbul Tesisat su borularının yerini belirleme hizmeti vermektedir. Siz de su tesisatınızda kaçak olduğundan şüpheleniyorsanız bizi aramanız yeterli. Konusunda uzman ustalarımız, son teknoloji aletleriyle su tesisatınızdaki boruların geçtiği yeri tespit ederek kaçak tamir çalışması yapabilmektedirler.
Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55
aletler-ile-su-borusunun-yerini-bulma-sirketi-501

Tesisat Borularının Nereden Geçtiğini Bulma

Gelişen teknoloji su tesisat işlerinde de etkisini göstererek, bu alanda yapılan çalışmalar sonucu birbirinden farklı cihazlar üretilmesine önayak olmuştur. Bu cihazların içinde robotla tıkanıklık açma cihazlarının yanı sıra, tesisat borularının geçtiği yeri tespit eden cihazlar da vardır. Eskiden bu cihazları kullanmak mümkün olmadığı için tıkanıklık açma ya a tesisat borularının yerini tespit edebilmek için hemen kırma işlemine başlanıyordu. Tabi bu kırma işlemi neticesinde yüklü tadilat masraflarıyla karşı karşıya kalmamak gibi bir durum söz konusu olamazdı. Kırılan fayans ya da parkelerin yerine aynısını bulmaya çalışmak, günlerce uzayan tadilat gürültüsü, pisliği ve stresi, tadilat sonrasında ortaya çıkan temizlik problemi, bu maddi yıkıma ekstra külfet getirmekteydi.

Ancak artık tüm bunları bir kenara atan, bilgisayarla su tesisatının yerini bulma hizmeti sayesinde su tesisatında problem yaşaya kişiler rahat bir nefes alabiliyor. İstanbul Tesisat, bu hizmeti sizlere verebilmek için bünyesinde gerekli tüm cihazları bulundurmasının yanı sıra çekirdekten yetişmiş, kalifiye ustalarla çalışmaktadır. İstanbul’da hem Avrupa hem de Anadolu yakasına hizmet veren firmamız haftanın her günü ve günün her saati hizmet sunarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Kırmadan Su Borularının Yerini Bulma

Daha önce bir su tesisat ustası çağırmanızın sonucunda size tadilat masraflarından bahsetmiş olabilir. Bu durum mahalle aralarındaki tesisatçılarda boruların nereden geçtiğini bulan cihaz bulunmadığından kaynaklanmaktadır. Evinizi kırdırmaya başlamadan önce bizi arayın. Açılan servis kaydında belirttiğiniz adrese gelen ekiplerimiz kırmadan su tesisatının yerini belirleme işlemini kısa sürede gerçekleştirecektir. Böylece uzun süren tadilat çilesinden de kurtulmanız sağlanmış olacaktır.

Tıkla Ara