Tıkalı Otopark Gideri Açan Firma

Apartmanın otopark giderleri suyu çekmiyor diyorsanız doğru yerdesiniz. İstanbul Tesisat, deneyimli ustalardan oluşan ekibi ve son teknoloji tıkanıklık açma robotlarıyla tıkalı otopark giderlerini açıyoruz.

robot-makineyle-tikanmis-otopark-giderini-acan-usta-54

Günümüzde yaşanan trafik sorunlarına ilaveten araçları park edeceğimiz yerler de büyük problem oluşturmaya başladı. Sokaklarda araçları park edecek yer bulamamaktan ya da arabalarımızın güvenliği için otoparklara güveniriz. Yeni yapılan apartman ya da binalarda otopark yeri bulundurmak zorunludur. Bu açıdan oldukça şanslı olsak da otoparkların da bakıma muhtaç olduğunu unutmamak gerekmektedir.

Otoparktaki yerde bulunan ızgara şeklindeki su tahliye kanalları zamanla tıkanma yapmaktadır. Otoparkta biriken toz ve toprak kalıntıları temizlik esnasında suyla birlikte giderden aşağı dökülür. Bazen su akışının yavaşlığından ya da boru mesafesi uzun olduğundan bu maddeler dibe çökmektedir. Eğer uzun süre temizlik yapılmazsa binanın otopark yağmur giderlerinden su gitmiyor diye şikâyet edebilirsiniz.
Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55

Tıkalı otopark giderlerini kırmadan makine ile açan firmalar

Otopark su tahliye boruları tıkalı ise robotla temizliğini yaptırmanız gerekmektedir. İstanbul Tesisat otopark giderini açan firma olarak tecrübesiyle garantili hizmet vermektedir. Otopark giderleri tıkanmış binalarda su giderlerden gitmediği için zamanla geri tepme yapacaktır. Bu yüzden otopark giderlerinin bakımının belirli periyotlarda yapılması gerekmektedir. Zamanla dibe çöken pislik ve kalıntılar otopark su tahliye borları tıkalı pozisyona getirecektir. Eğer zamanında temizliği yapılmazsa çok daha fazla maliyetlere neden olacak bu problemi profesyonel gider açma firması olarak yapıyoruz.

tikali-otopark-borusunu-acan-tesisatci-firmalar-87

Otopark Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Otopark zemininde bulunan ızgaralardan su gitmiyor, hatta geri tepiyorsa tıkanıklık oluşmuş olabilir. Bu durumda profesyonel bir tesisat firmasından yardım almanız gerekebilir. Kendi çabalarınızla ya da mahalle arası tesisatçılardan yardım isteyerek otopark gideri tıkanıklığını açmaya çalışmak, çok daha kötü sonuçlar doğurabilmektedir. Eğer otopark giderinde tıkanıklık varsa bizi arayıp servis kaydı açtırın. Size en yakın ekibimizi yönlendirelim. Ustalarımız tıkalı giderin olduğu otoparka ulaştığında kameralı sistemlerle giderlerinizin içini görüntüler. Görüntüleme sonucunda gider tıkanıklığının nedeni size gösterilir. Eğer arzu ederseniz tıkanıklığın tespiti sırasında çekilen kamera görüntüleri size verilir. Otopark giderinde tıkanıklığa neden olan nesneler robotla açılıp çıkarıldıktan sonra gidere tekrar kamera gönderilir. Sorunun tamamen çözüldüğü size de gösterildikten sonra rapor tutulur. Ustalarımız raporun bir nüshasını size teslim edecektir. Elinizde bulunan bu rapor sayesinde yapılan işlem garanti altına alınmaktadır. Eğer otopark giderinde oluşan tıkanmalar sizi bıktırdıysa İstanbul Tesisat’ı arayın. Profesyonel ustalarımız gelsin ve bu probleminizi kökten çözsün.

Tıkla Ara