Tıkalı Otopark Gideri Açan Firma

Apartmanın otopark giderleri suyu çekmiyor diyorsanız doğru yerdesiniz. İstanbul Tesisat, deneyimli ustalardan oluşan ekibi ve son teknoloji tıkanıklık açma robotlarıyla tıkalı otopark giderlerini açıyoruz.

robot-makineyle-tikanmis-otopark-giderini-acan-usta-54

Günümüzde yaşanan trafik sorunlarına ilaveten araçları park edeceğimiz yerler de büyük problem oluşturmaya başladı. Sokaklarda araçları park edecek yer bulamamaktan ya da arabalarımızın güvenliği için otoparklara güveniriz. Yeni yapılan apartman ya da binalarda otopark yeri bulundurmak zorunludur. Bu açıdan oldukça şanslı olsak da otoparkların da bakıma muhtaç olduğunu unutmamak gerekmektedir.

Otoparktaki yerde bulunan ızgara şeklindeki su tahliye kanalları zamanla tıkanma yapmaktadır. Otoparkta biriken toz ve toprak kalıntıları temizlik esnasında suyla birlikte giderden aşağı dökülür. Bazen su akışının yavaşlığından ya da boru mesafesi uzun olduğundan bu maddeler dibe çökmektedir. Eğer uzun süre temizlik yapılmazsa binanın otopark yağmur giderlerinden su gitmiyor diye şikâyet edebilirsiniz.
Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55

Tıkalı otopark giderlerini kırmadan makine ile açan firmalar

Otopark su tahliye boruları tıkalı ise robotla temizliğini yaptırmanız gerekmektedir. İstanbul Tesisat otopark giderini açan firma olarak tecrübesiyle garantili hizmet vermektedir. Otopark giderleri tıkanmış binalarda su giderlerden gitmediği için zamanla geri tepme yapacaktır. Bu yüzden otopark giderlerinin bakımının belirli periyotlarda yapılması gerekmektedir. Zamanla dibe çöken pislik ve kalıntılar otopark su tahliye borları tıkalı pozisyona getirecektir. Eğer zamanında temizliği yapılmazsa çok daha fazla maliyetlere neden olacak bu problemi profesyonel gider açma firması olarak yapıyoruz.

tikali-otopark-borusunu-acan-tesisatci-firmalar-87

Otopark Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Otopark zemininde bulunan ızgaralardan su gitmiyor, hatta geri tepiyorsa tıkanıklık oluşmuş olabilir. Bu durumda profesyonel bir tesisat firmasından yardım almanız gerekebilmektedir. Kendi çabalarınızla ya da mahalle arası tesisatçılardan yardım isteyerek otopark gideri tıkanıklığını açmaya çalışmak, çok daha kötü sonuçlar doğurabilmektedir. Eğer otopark giderinde tıkanıklık varsa bizi arayıp servis kaydı açtırın. Size en yakın ekibimizi yönlendirelim. Ustalarımız tıkalı giderin olduğu otoparka ulaştığında kameralı sistemlerle giderlerinizin içini görüntüler. Görüntüleme sonucunda gider tıkanıklığının nedeni size gösterilmektedir. Eğer arzu ederseniz tıkanıklığın tespiti sırasında çekilen kamera görüntüleri size verilmektedir. Otopark giderinde tıkanıklığa neden olan nesneler robotla açılıp çıkarıldıktan sonra gidere tekrar kamera gönderilmektedir. Sorunun tamamen çözüldüğü size de gösterildikten sonra rapor tutulmaktadır. Ustalarımız raporun bir nüshasını size teslim edecektir. Elinizde bulunan bu rapor sayesinde yapılan işlem garanti altına alınmaktadır. Eğer otopark giderinde oluşan tıkanmalar sizi bıktırdıysa İstanbul Tesisat’ı arayın. Profesyonel ustalarımız gelsin ve bu probleminizi kökten çözsün.

Tıkalı Otopark Gideri Açan Tesisatçı

Tıkalı otopark gideri açan tesisatçı sayesinde siz de otopark giderinde meydana gelen olumsuzlukları kolayca ortadan kaldırabilirsiniz. Peki, otopark giderinin tıkanması konusunda yaşanan olumsuzluklar nelerdir? Tıkanıklığa neden olan faktörleri gidermenin en sağlıklı yolunu belirlemeye başlayabilirsiniz.

Otopark, araçların park ettiği ve dışarıdan gelen pek çok unsura açık bir yer olarak kabul edilmektedir. Bu nedenle de otoparkta meydana gelen olumsuzluklardan en önemlisi gider tıkanmalarıdır. Kurumuş yapraklar, çevredeki toz ve toprak ile yağmur suları ile taşınan tıkayıcılar otopark gideri tıkanmasına neden olan en ciddi faktörlerdir. Bu faktörlerin yol açtığı tıkanmaları ortadan kaldırmanız adına İstanbul Tesisat ekibi ile iletişime geçmelisiniz. Peki, tesisat ustalarımız tıkanıklık açma konusunda ne tür hizmetler sunmaktadır?

Robotla Otopark Gideri Açan Tesisat Ustası

Robotla otopark gideri açan tesisat ustası giderde yaşanan tıkanma sorunlarının kısa sürede üstesinden gelmeye yardımcı olacaktır. Bu kapsamda seçeceğiniz tesisat ustası konusunda titiz bir seçime yönelmelisiniz. 

İstanbul Tesisat, tıkanıklıkları açmak ve yaşanan problemleri ortadan kaldırmak adına fazlasıyla dikkatli davranmaktadır. Bu çerçevede önemli olan husus robot kullanarak kısa sürede çok avantajlı bir çözüme ulaşılması yönünde hareket etmektir. Tesisat ustası kullandığı ekipman ve sahip olduğu tecrübe sayesinde beklentilerinizi en iyi şekilde karşılar.  Bu sayede de en kaliteli sonuca ulaşmanız muhtemel. Size özel bir çözüme ulaşmanız ve kalite odaklı hizmetlerden fayda sağlamanız adına robotla otopark gideri açan tesisat ustası tercihinde bulunmalısınız. Bu kapsamda sonuç fazlasıyla memnun edici olacaktır.

Yorum yapın

Tıkla Ara