Su Kaçak Tespiti | Cihazla Kırık Boru Tespiti

kamerali-alet-ile-su-borusu-kacagini-bulma-yontemi-63

Amatör su kaçak tespiti değil, profesyonel kişi ve kurumların tercihi olan İstanbul Tesisat garantili olarak cihazla kırık boru tespiti yapmaktadır. Son zamanlarda piyasada dolaşan “kampanya yaptık su kaçağı bizde ucuz” gibi haberlere inanıp, işinizi deneyimi olmayan kişilere vermemenizi tavsiye ediyoruz. Su kaçaklarını kesinlikle basite almayın! Zira basit bir iş değildir, basit olsaydı her su tesisatçısı eline bir makine alıp, piyasada dolaşırdı. Su kaçak tespitinde makine bu işin %50’sini oluşturmaktadır. Geriye kalan %50’lik kısım, tesisatçı ustanın tecrübesinde bulunmaktadır. Tecrübesi olmayan ustanın elinde son teknoloji makine de olsa, hatalı yeri kırdırıp başınıza fazladan masraf açar. Web sitemizin yorumlar bölümünde, bu iş bilmeyen firma ve kişilerden ağzı yanan müşterilerimizin birebir kendi kaleminden yorumlarını okuyabilirsiniz. Su kaçaklarını kırmadan, dökmeden bilgisayarlı kameralı sistem ile tespit ediyoruz. Kanal yıkama ve görüntüleme hizmetlerini sunuyoruz. Kalorifer tesisatındaki su eksiltmelerini kaçak olan bölgeyi hiç kırmadan onarıyoruz.

Evinizde ve işyerinizdeki her türlü Su Kaçakları, Su Sızıntısı, Nem, Rutubet gibi sorunlarınızda, mekâna geliyor ve hiçbir yeri kırıp dökmeden, hiçbir yere zarar vermeden teste tabi tutuyoruz. Test esnasında su kaçağı var mı, yok mu, kontrollerini yapıyoruz. Bilgisayarlı sistem ve elektronik cihazlar ile su kaçağının yerini noktasal olarak tespit ediyor ve su kaçağının yerini size gösteriyor ve tamiratlarını garantili olarak yapıyoruz.

Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55
kamerali-cihaz-ile-kirik-boru-tespit-islemi-yapan-tesisatci-65

KALORİFER KOMBİ SU KAÇAKLARI

Kaloriferinizde ve kombilerinizdeki su kaçaklarını, basınç düşmelerini kırmadan dökmeden, evinize ve tesisatınıza hiçbir şekilde zarar vermeden, kimyasal ürünler ile garantili olarak onarım işlerini yapıyoruz.

Evinizde ve işyerinizdeki su kaçakları, kalorifer kaçakları, kombi basınç düşmelerini kırmadan dökmeden gerekli su kaçak testlerini yaptıktan sonra, bilgisayarlı sistem ve elektronik cihazlar ile kırmadan dökmeden, hiçbir yere zarar vermeden su kaçağının yerini noktasal olarak tespit ediyor ve tamirini garantili olarak yapıyoruz.

Bina, iş yeri, lokanta ve marketlerde, su sızıntısı ve rutubet gibi arızayı tespit ediyor ve onarımını yapıyoruz. Kalorifer tesisatında kaçak olan bölgeyi noktasal tespit edip kırmadan onarıyoruz. Pis su gider tıkanıklarını binanıza, iş yerinize zarar vermeden tespit edip, açıyoruz. Kanal görüntüleme hizmetlerini sunuyoruz. Yer altı tesisat tespit hizmeti sunmaktayız.

Cihazla su kaçak tespiti yapıyoruz. Nerden geldiğini bilmediğiniz su kaçaklarını cihaz yardımıyla tespit edip, onarımını yapıyoruz. Ustalarımız son derece profesyonel çalışarak, tesisattaki kaçak onarımınızı yapmaktadırlar. İşinde uzman olan ustalarımız, size her zaman modern alet ve cihazlarla kaliteli hizmet sunmaktadır.

Bilgisayarlı Su Kaçağı Tespiti

İstanbul Tesisat, bünyesindeki teknolojik ekipmanları kullanarak İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasındaki tüm semtlere bilgisayarlı su kaçağı tespit hizmeti vermektedir. Günümüzde binalar 10-12 katı aşmış durumda. Hatta her katta dörder daire var. Böyle bir binada oluşan su kaçağını eski yöntemleri kullanarak tespit etmek hem zaman alıyor hem de çok daha masraflı. Siz de kırmadan su sızıntısı tespiti yaptırmak istiyorsanız bizi arayın. Konusunda uzman ustalardan oluşan ekibimiz gelsin ve kısa sürede su sızıntısının kaynağını bulup, hangi daireden olduğunu size göstererek uygun fiyatlarla çözüm üretsin.

Tıkla Ara