Sarıyer Cihazlı Su Kaçağı Tespiti

Kameralı sistemler ile Sarıyer ilçesinde su kaçağı tespiti hizmeti veren firmayız. Son teknoloji cihazlar ile Sarıyer ve çevresinde su kaçağı tespiti ve tıkalı boru açma hizmeti vermekteyiz. Patlayan su tesisat kaçaklarının yerini belirlemede kameralı sistemler kullanılmaktadır. Tıkalı lavabo borularını açmak için kameralı robot kesin çözüm sunmaktadır. Tecrübeli ustalarımız ile Sarıyer’de su tesisat arızlarına çözüm üretmekteyiz.

Sarıyer Şube Ara 0554 499 36 18
Verdiğimiz genel hizmetler

  • Sarıyer cihazla su kaçağı tespit hizmeti
  • Tıkalı lavabo ve tuvalet giderlerinde kırmadan robotla lavabo açma hizmeti
  • Sarıyer yerden ısıtma temizliği ve bakımı
  • Kalorifer peteklerinde temizleme işlemi

 

Evin içerisinde yer alan gizli su kaçaklarını makineler ile buluyoruz. Alışılmış yöntemler dışında bina içlerinde yapılan su kaçak aramaları oldukça basit bir olay haline gelmektedir. Mahallenizde kapı kapı dolaşıp tesisatçı arıyorsanız Sarıyer çevresinde su tesisat kaçağına cihazla bakan usta aramanıza gerek yok. İnternet kullanmayı bilen bilinçli bir müşterinin yapması gereken Google arama motorunda Sarıyer su kaçağına bakan firma yazdığında karşısına birçok seçenek çıkacaktır. Tabi iş aralarında hangisini tercih etmeye geldiğinde yapmanız gereken firmanın web sayfasına bakarak referanslarını ve müşteri memnuniyetini sorgulamak olacaktır. Her firmanın bir internet web sitesi bulunur ve o firmaya iş yaptıran müşterilerin yorumları olacaktır. Hepsini okumanıza gerek kalmadan sizi ilgilendiren su kaçak sayfasına tıklayıp buradan yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca lavabo açma ve kanalizasyon sorunları için sarıyer lavabo açma sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

sariyer-kirmadan-su-kacagi-hizmeti-veren-firma-440

Cihazla su kaçağı servis hizmeti veren firmalar

Bazı firmalar bölgesel olarak fiyatlandırma yapsa da su kaçaklarına bakan şirketimizin kurulduğu günden itibaren uyguladığı fiyat politikası İstanbul’un her yerine aynıdır. Yapılan işin süresi ve zorluğu fiyatlarımızı etkileyen faktörler arasındadır. Amacımız müşteriye en uygun fiyatlarla hizmet olduğu için sürpriz rakamlarla karşılaşmanız imkansızdır. Size ilk çalışma yapılmadan önce belli bir hizmet bedeli telefonda zaten iletilmiştir. Bu bilgiye dayandırıp tamir ücretini kafanızda sakın abartmayın. Bizim işimiz su sızıntısının tam olarak nereden geldiğini bulmaktır.

Tamir işlemi yapılmadan önce müşteriye fiyat bilgisi verilerek onay alındıktan sonra kaçağın olduğu boru tamir edilir. Bu kıyaslamayı Sarıyer’de size en yakın tesisatçıya sorarak teyit edebilir ve tamirat fiyatının ne kadar doğru olduğunu sorabilirsiniz. İşin zor kısmı tespit olduğu için ücret alımları dairede bulunan tesisatın büyüklüğüne göre belirlenmektedir. Farklılıkların bu sebepten dolayı kaynaklandığını sakın unutmayın. Test yaparken sökülen ve yerine tekrar takılan musluk adedi, klozet rezervuar vanaları yada temiz suyun kapladığı hacimden kaynaklanmaktadır. Tanıdık ustalardan çok çekiyorsanız işte çözümün tam adresi burası.
sariyer-kamerali-sistemler-ile-su-kacagina-bakan-usta-tesisatcilar-438

Fazla söze gerek yok farkımız kalite diyorsak güvendiğimiz tek şey çalıştırdığımız elemanların tecrübesidir. Tabi ki her usta hata yapabilir, fakat yapılan hatayı kabullenmek ve devamında tekrar bir hata yapmadan korkarak çalışmak işimize verdiğimiz önemi belirtmektedir. İşimize verdiğimiz önemi anlamak için bizimle çalışmanız yeterli olacaktır. Kaçak işinde kalifiyeli eleman çalıştırmak yeterli değildir önemli olan su kaçağı işinde 2 yıl çalışmış elemanı kadronuzda tutabilmektir. Kaldı ki sektörü tanıyan biri olarak diğer firmalarda gördüğüm tesisatçı bile olmayan elemanlarla çalışmalarıdır.

sarıyer bilgisayarlı su kaçağı firması

Sarıyer Bilgisayarlı Su Kaçağı Tespiti

Yeni nesil su tesisat ustalarının olmazsa olmazı bilgisayarlı su kaçağı tespiti cihazları ve kaçak tespiti hakkında tüm bilinmeyenleri genel olarak ele alırsak, herkesin evinde zaman zaman yaşadığı su sızıntısı problemleri çeşitli maddi sıkıntıları beraberinde getirmektedir. Mobil ekipler ile sarıyer bilgisayarlı su kaçağı servisi ortaya çıkan su kaçaklarını arıza tespit cihazları yardımı ile banyoların her yeri kırılmadan çözüme kavuşturur. Evinizde bulunan su kaçağını bulmak için öncelikle ustalarımız tarafından rutubet olan bölge cihaz ile taranmaya başlar. Bilgisayarlı su kaçağı tespiti cihazları ile termal kamera ile tarama işlemleri gerçekleştirilmektedir. Bu tarama sayesinde banyonuzda bulunan tüm su kaçakları tespit edilmektedir. Ayrıca ekranda yer alan sızıntılar hakkında bilgi vermektedir. Belirlenen arızalar ustalarımız tarafından tamir edilerek, banyonuzu aldığımız gibi teslim ediyoruz. Alanında uzman olan tecrübeli personelimizle size çözüm sunuyoruz. Üst düzey teknoloji makinelerimiz ile %100 memnuniyet sağlama için hizmetinizdeyiz.

Sarıyer kameralı su kaçağı tespiti

Sarıyer Ses Cihazı ile Su Kaçağı Tespiti

İstanbul Sarıyer’de yaşıyorsunuz ve evinizde bir su kaçağı sorunu mu var? O halde bu sorunu cihazla su kaçağı tespiti sayesinde giderebilirsiniz. Profesyonel bir ekip tarafından sunulan hizmetten faydalanın. Hem kısa sürede hem de hiçbir hasar olmaksızın evinizdeki su kaçakları noktasal olarak belirlenecektir. Üstelik İstanbul Tesisat’ın size sunduğu cihazla su kaçağı tespiti için nelerle karşı karşıya kalacağınıza bakın!

Sarıyer ses cihazı ile su kaçağı tespiti, düşük frekanslardaki sesi dahi tespit etmektedir. Üstelik sesi tespit etmeyi başaran bir cihaz sayesinde su kaçağını bulma gerçekleşmektedir. Su tesisatı ustası kulağına taktığı cihazla tesisatın geçtiği bütün noktaları tarar. Su sızıntı sesi belirlenen noktalar %100 doğrulukla belirlenerek tesisattaki hasarın giderilmesi sağlanır. Bu işlem kırmadan su kaçağı tespiti olarak da bilindiğinden fazlasıyla tercih edilmektedir.

Sarıyer Termal Kamera ile Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı tespit işlemlerinde en önemli konulardan biri de termal kamera kullanılarak gerçekleşen tespitti. Bu hizmet genellikle sıcak su tesisatına yöneliktir. Ancak suyun soğuk olması da termal kamerayla tespiti engellemeyecektir. Yüksek verimlilikle çalışan termal kamera tesisatın geçtiği noktalara tutularak inceleme yapılmaktadır. Suyun hat dışına sızdığı bir yer tespit edildiğinde yine %100 tutarlılıkla belirleme yapılır. Bu sayede evinizde kırmaya ya da dökmeye neden olmadan tespit işlemleri tamamlanmaktadır.

Siz de ister kameralı ister ses cihazlı su kaçağı tespiti için İstanbul Tesisat’ı tercih edebilirsiniz.

Yorum yapın

Tıkla Ara