Sarıyer Cihazlı Su Kaçağı Tespiti

Yüksek hassasiyetli cihazlar ile Sarıyer ilçesinde su kaçağı bulma hizmeti veren firmayız. En çok banyolarda rastladığımız su sızıntılarının yerini bulmak için kullandığımız kamera boruların içini görüntülemektedir. Genelde atık su gider borularında oluşan kaçaklar kısa sürede kendini belli etmez. Yavaş yavaş alt katın tavanında sarartı şeklinde oluşur. Bir anda su damlamaya başladığında şebeke suyunun geçtiği boruları kontrol etmek gerekir. Değişken basınçlı bir yapıya sahip bölgede su borularında patlaklar daha fazla görülmektedir.

Evin içerisinde yer alan gizli su kaçaklarını makineler ile buluyoruz. Alışılmış yöntemler dışında bina içlerinde yapılan su kaçak aramaları oldukça basit bir olay haline gelmektedir. Mahallenizde kapı kapı dolaşıp tesisatçı arıyorsanız Sarıyer çevresinde su tesisat kaçağına cihazla bakan usta aramanıza gerek yok. İnternet kullanmayı bilen bilinçli bir müşterinin yapması gereken Google arama motorunda Sarıyer su kaçağına bakan firma yazdığında karşısına birçok seçenek çıkacaktır. Tabi iş aralarında hangisini tercih etmeye geldiğinde yapmanız gereken firmanın web sayfasına bakarak referanslarını ve müşteri memnuniyetini sorgulamak olacaktır. Her firmanın bir internet web sitesi bulunur ve o firmaya iş yaptıran müşterilerin yorumları olacaktır. Hepsini okumanıza gerek kalmadan sizi ilgilendiren su kaçak sayfasına tıklayıp buradan yorumları okuyabilirsiniz.

sarıyer su kaçağı servisicihazla su sızıntısı bulma Bazı firmalar bölgesel olarak fiyatlandırma yapsa da su kaçaklarına bakan şirketimizin kurulduğu günden itibaren uyguladığı fiyat politikası İstanbul’un her yerine aynıdır. Yapılan işin süresi ve zorluğu fiyatlarımızı etkileyen faktörler arasındadır. Amacımız müşteriye en uygun fiyatlarla hizmet olduğu için sürpriz rakamlarla karşılaşmanız imkansızdır. Size ilk çalışma yapılmadan önce belli bir hizmet bedeli telefonda zaten iletilmiştir. Bu bilgiye dayandırıp tamir ücretini kafanızda sakın abartmayın. Bizim işimiz su sızıntısının tam olarak nereden geldiğini bulmaktır. Tamir işlemi yapılmadan önce müşteriye fiyat bilgisi verilerek onay alındıktan sonra kaçağın olduğu boru tamir edilir. Bu kıyaslamayı Sarıyer’de size en yakın tesisatçıya sorarak teyit edebilir ve tamirat fiyatının ne kadar doğru olduğunu sorabilirsiniz. İşin zor kısmı tespit olduğu için ücret alımları dairede bulunan tesisatın büyüklüğüne göre belirlenmektedir. Farklılıkların bu sebepten dolayı kaynaklandığını sakın unutmayın. Test yaparken sökülen ve yerine tekrar takılan musluk adedi, klozet rezervuar vanaları yada temiz suyun kapladığı hacimden kaynaklanmaktadır. Tanıdık ustalardan çok çekiyorsanız işte çözümün tam adresi burası.


Servis Bölgelerimiz


Kullanılan Makineler


Hemen Servis Yazdırın

Fazla söze gerek yok farkımız kalite diyorsak güvendiğimiz tek şey çalıştırdığımız elemanların tecrübesidir. Tabi ki her usta hata yapabilir, fakat yapılan hatayı kabullenmek ve devamında tekrar bir hata yapmadan korkarak çalışmak işimize verdiğimiz önemi belirtmektedir. İşimize verdiğimiz önemi anlamak için bizimle çalışmanız yeterli olacaktır. Kaçak işinde kalifiyeli eleman çalıştırmak yeterli değildir önemli olan su kaçağı işinde 2 yıl çalışmış elemanı kadronuzda tutabilmektir. Kaldı ki sektörü tanıyan biri olarak diğer firmalarda gördüğüm tesisatçı bile olmayan elemanlarla çalışmalarıdır.

[Toplam:2    Ortalama:3/5]
Bu içeriği paylaş

USTAYA SOR

Tıkla Ara