Cihaz Su Sızıntısı Bulma Görüntüleme

goruntuleme-ile-su-kacagi-bulma-154

Bu başlığı okuduktan sonra kendi kendinize; yerin altını gösteren kamera var mı, diye düşünebilirsiniz. Tabi ki böyle bir sistem dünya üzerinde bulunmamakla birlikte, betonun içini görüntüleyen kamera da yok. Hastanelerde kullanılan röntgen filmini çeken makineler dışında banyonuzun filmini çekecek bir cihaz yok. Olsa zaten, muhtemelen insanlar su kaçağı aramak yerine altın ararlardı. Su sızıntısına kameralı cihazlarla bakıyoruz ama kameralar sadece atık su borularının içine gönderilebilmektedir.  Bu yüzden laf olsun diye sitesine kameralı su kaçağı arama yazanlara kesinlikle aldanmayın.  Duvarın içini gösteren bir cihaz, hiç kimsede yoktur.

Su sızıntısı olan yerden, kulağın duyamamağı şekilde bir ses gelmektedir. Biz o sesi, makineler aracılığıyla dinleyip, yerini buluyoruz. Nereden geldiğini bulanmayan su sızıntılarını, kesin ve net olarak yerini tespit ediyor size ve alt komşularınıza rahat bir nefes aldırıyoruz. Su sızıntısının nereden geldiğini tespit etmek bizim işimiz! Profesyonel kadromuz ve teknolojinin tüm nimetlerinden yararlanarak, son sistem cihazla su kaçağı arama ve taraması yapıyoruz. Görüntülü ve kameralı sistemlerle size hizmet veren İstanbul Tesisat, söz verdiği günde ve saatte siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.
Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55
kamerali-cihaz-ile-su-sizintisi-tespit-etme-157

Kırmadan Dökmeden Su Kaçağı Kalorifer Kaçağı Noktasal tespitleri

Müşterilerimize duyuruyoruz! Evinizi kırdırmadan, hemen bizi arayın! Su sızıntısını noktasal bulup, en fazla iki fayans kırarak kaçağı tamir ediyoruz. Temiz su sızıntılarında önemli olan su kaçağının çıkış noktasını bulmaktır. Bu işi, maliyetleriniz azalsın ve zahmetli işlerden kurutlasınız diye yapıyoruz. Mesela evinizde su kaçağı yok ama alt komşunuz evinizden bana sızıntı var diye devamlı sizi rahatsız ediyor. Bu sızıntının sizden gelmediğini ispatlamak o kadar da kolay iş değil. Ama bizi çağırdığınızda, evinizin hiçbir yerine zarar vermeden, su sızıntısının sizden gelip gelmediğini ispatlayabiliriz.

Başka bir yol isterseniz evinize bir tesisatçı çağırıp su sızıntısına en yakın noktadan kırarak bulmaya çalışacak. İrtibat telefonlarımızdan bizi arayıp, size uyan gün ve saate servis yazdırıp, eviniz kırılmadan su kaçağının yerini buldurma işlemini yaptırabilirsiniz. Su sızıntısını hiç kırmadan bile onarabiliyoruz. Yanlış takılan bir musluk dibinden gelen su, kaçağa sebep olabilir. Bazen bir uzatmanın çatlaması, çok ufak bir problem gibi gözükse de cihaz olmadan bulunamayabilir. Arama motorunda cihazla su sızıntısını bulma fiyatı için yazılan fiyatlara aldanmayın. Hiçbir su kaçağı bulan usta, arızanın sebebini bilmeden, tamir ücretini söyleyemez. Fakat internette öyle rakamlarla müşterilerin gözünü boyamaya çalışan firmalar var ki; tamirin ne çıkacağını bilmeden direk fiyat yazmışlar. Sizleri İstanbul Tesisat olarak uyarıyoruz! Profesyonel işinin ehli ustalarla çalışın, bizimle çalışmanız önemli değil ama bir problemi çözelim derken, başka problemlerle karşılaşabilirsiniz. İşinin arkasında duran firma her zaman tercih edilmelidir.

betondan-sizan-suyu-tespit-etme-156

Cihazla Su Sızıntısı Tespit Yapan Firmalar

Tavandan akan su damlaları artık dert olmaktan çıktı. Bilgisayarlı aletlerle su sızıntılarını buldurma işlemi yaptırabilirsiniz. Hem de bu işlemi tadilat maliyetlerinden çok daha ucuza yaptırabilirsiniz. Su sızıntısını cihazla bulan tesisatçı çağırmak, çok daha az masraflı olmasının yanı sıra kısa sürmekte ve evinizin tadilatlarla kirlenmemesini sağlamaktadır. Aletle su kaçak bakan firmalar evinize gelerek su sızıntısının noktasal olarak yerini tespit etmektedir. Bilgisayar kullanarak su sızıntısını bulan tesisatçı ekibimiz aşağıdaki arızaları çözüme ulaştırmaktadır.

  • Atık su kanalizasyon borularında su sızıntılarını bulma
  • Temiz su tesisatında su kaçak bulma ve tamir
  • Sıcak su borularında su kaçağının tespiti ve tamiri
  • Kalorifer tesisatlarında su sızıntısı tamiri

Yorum yapın

Tıkla Ara